Zmieniamy się i wchodzimy na orbitę nowych możliwości.

Podziel się treścią: FB LI TT

W ciągu ostatniego roku dokonaliśmy gruntownych zmian. Między innymi poszerzyliśmy ofertę oraz zwiększyliśmy liczbę pracowników, w celu jeszcze szybszego reagowania na potrzeby klientów. Dodatkowo wprowadziliśmy wiele udogodnień i nowych funkcji w systemie, by praca w nim była jeszcze wygodniejsza i bardziej intuicyjna. Teraz przyszedł czas na zmianę strony wizualnej. By wznieść ASARI na wyższy poziom i odzwierciedlić drzemiącego w niej ducha, wprowadzamy nowy wizerunek naszej marki.

Rebranding ASARI CRM

Skąd te zmiany?

Poprzedni rok przyniósł nam wszystkim wiele wyzwań, ale także i szanse, które można było wykorzystać. W ASARI zawsze patrzymy w przyszłość i szukamy innowacji. Tworząc nasze produkty i usługi, staramy się szybko reagować na potrzeby klientów i zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Doświadczenie, jakie zyskaliśmy przez ponad 20 lat działalności na rynku nieruchomości, pozwoliło nam zbudować system CRM, który z powodzeniem sprawdzi się w innych branżach. Zrobiliśmy to i otworzyliśmy się na nowe rynki! Teraz nie tylko biura nieruchomości, ale i każdy biznes może korzystać z naszych rozwiązań klasy Business Intelligence oraz narzędzi wspierających sprzedaż. Nasz CRM zapewnia: możliwość analizy danych, prognozowania wyników i automatyzację pracy.

Innowacje w ASARI, czyli moc zasilająca naszą zmianę.

Zwiększanie zysków, usprawnienie obsługi klientów i zarządzanie firmą w duchu Business Intelligence to to, co kieruje nami przy rozwoju ASARI CRM. Unikalną wartością naszego systemu jest możliwość dostosowania go i rozbudowania pod indywidualne potrzeby firm. Sprawdza się on zarówno w sprzedaży nieruchomości jak i we wszystkich innych zespołach handlowych. Niezależnie od tego, czy oferujesz systemy fotowoltaiczne, usługi IT, finansowe, marketingowe czy zajmujesz się sprzedażą, nasze oprogramowanie poprawi Twoje wyniki finansowe i pozwoli skutecznie zarządzać kadrą. Nasz system CRM obejmuje mobilne rozwiązania, które w dzisiejszych czasach są podstawą do usprawniania realizacji działań w biurze i terenie, a finalnie zarabiania większych pieniędzy. Ich skuteczność zwiększają dodatkowe narzędzia wspomagające działanie zespołu i sprzedaż:

ASARI TRACKER — pierwszy na rynku monitor połączeń telefonicznych, który dodatkowo tworzy bazę kontaktów, poszukiwań, szans i nieruchomości oraz zapewnia szybki przepływ informacji w firmie. Aplikacja wyposażona jest także w funkcję geolokalizacji, która pozwala na weryfikację wytyczonych zadań podczas pracy w terenie oraz zwiększa bezpieczeństwo handlowca przebywającego w trasie. Jego droga automatycznie zapisuje się w systemie, a manager wie, gdzie przebywają członkowie jego zespołu.

ASARI WWW strona WWW i zaawansowana aplikacja w jednym, umożliwiająca indywidualne dostosowanie witryny pod konkretne biuro. Strony ASARI WWW komunikują się z ASARI CRM pobierając i aktualizując oferty, dane pracowników, ustawienia eksportowe, materiały marketingowe, a nawet pozyskując klientów przez formularze, które automatycznie dodają dane kontaktowe, poszukiwania i nieruchomości do systemu CRM.

Mały krok do przodu, a wielka zmiana naszej marki.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem CRM w branży nieruchomości. Nasz wszechstronny produkt i nowoczesne rozwiązania otwierają nas również na inne rynki i zespoły sprzedażowe. To z kolei wymaga nowej identyfikacji wizualnej, która jeszcze lepiej oddaje dynamizm i nowoczesność drzemiące w ASARI.

Smart Your Business

W DNA naszej firmy jest zaszyta innowacja i stałe poszukiwanie rozwiązań wspierających sprzedaż. Wsłuchujemy się w bóle naszych klientów i szukamy takich narzędzi, które będą lekarstwem na ich problemy. Podążamy za hasłem SMARTYOURBUSINESS: „Cokolwiek zrobisz w biznesie, zrobisz to lepiej z użyciem inteligentnych narzędzi”. Teraz chcemy jeszcze mocniej przekazać tę filozofię w komunikacji i pokazać całą gamę inteligentnych rozwiązań dla biznesu.

Aplikuj innowacje i wykorzystaj potęgę nowych funkcji.

Wejdźcie z nami na wyższy poziom innowacji! Wykorzystajcie nowoczesne narzędzia do zarządzania firmą, dostosujcie oprogramowanie do własnych potrzeb i rozwiążcie swoje bóle sprzedażowe. W rezultacie zaczniecie zarabiać więcej!

Innowacyjne oprogramowanie dla biznesu

Nowe logo ASARI i identyfikacja wizualna.

Inspiracją w tworzeniu logo była Japonia. Ta jednoznacznie kojarzy się z technologią, biznesem oraz użytecznością, które od początku współgrają z ideą naszej marki. Nazwa ASARI wywodzi się z japońskiego języka i oznacza słowo “szukać”. To doskonale wpisuje się w ramy oprogramowania dla pośredników, którzy zajmują się szeroko pojętym wyszukiwaniem dla klientów poszukujących oraz oferujących nieruchomości. Te same zasady dotyczą innych rynków, gdzie podstawą transakcji jest łączenie strony sprzedającej z kupującą, a punktem styku jest produkt lub usługa.

Znaczenie ASARI od samego początku pasuje także do naszej firmy, gdzie w ramach nowoczesnej technologii poszukujemy innowacji, która zmienia sposób prowadzenia biznesu przez naszych klientów.

Nowe logo ASARI to ewolucja dotychczasowego znaku, który zyskał na sile przekazu i nawiązał do kosmicznych technologii.

Geneza powstania nowego logo firmy ASARI

Nowa futurystyczna litera A staje się jednocześnie znakiem rozpoznawczym dla naszej marki. Jej kształt wskazuje kierunek, w jakim zmierzamy – osiągnięcie szczytu w dziedzinie technologii dla biznesu. Jest silnym symbolem, który może funkcjonować samodzielnie i będzie służyła do identyfikacji naszych produktów i usług.

Nowy logotyp i logo ASARI

Poznaj nowe kolory produktów i elementy komunikacji.

Zdecydowaliśmy się na rozróżnienie kolorystyczne dla poszczególnych produktów. Każdy z nich to zbiór nowoczesnych rozwiązań, które zmieniają jakość prowadzenia biznesu. Wyrazistymi barwami podkreślamy ich znaczenie! Stworzona w ten sposób paleta kolorów jest charakterystyczna dla nowej komunikacji ASARI. Ma ona symbolizować współpracę i symbiozę naszych narzędzi, z ASARI CRM na czele.

Kolorystyka oprogramowania dostarczanego przez ASARI

W ramach naszej komunikacji wprowadzamy także dynamiczne geometryczne kształty, które oddają tempo naszej pracy i szybkość reagowania na zmienne warunki otoczenia biznesowego.

Inspiracje podczas tworzenia nowego wizerunku firmy

Wspierać nas będą nowi bohaterowie, którzy w ramach działań edukacyjnych opowiedzą o korzyściach płynących z funkcji systemu.

Nowi bohaterowie firmy po rebrandingu

Nowy wygląd narzędzi

Narzędzia ASARI zawsze były cenione za funkcjonalność i minimalistyczny design. Z przeprowadzonych z Wami rozmów wiemy, że lubicie przejrzystość naszych systemów i wynikającą z tego prostą intuicyjną obsługę.

Chcemy, by nasz rebranding dał Wam realne korzyści, dlatego wykorzystaliśmy nowy styl i kolorystyki, by jeszcze mocniej ulepszyć nasze oprogramowanie. Zobaczcie, co zrobiliśmy:

ASARI CRM

Styl i design narzędzi digital zmienił się na przestrzeni ostatnich lat, a my chcąc nadążać za światowymi trendami, zmieniamy nasz CRM. Mamy świadomość, że spędzacie w naszym systemie cały dzień pracy, dlatego ważne jest, by nie męczyć wzroku i mieć wszystkie ważne narzędzia pod ręką. Dlatego bazując na tej samej architekturze, sprawiliśmy, by ikony i przyciski były bardziej widoczne. Inspirując się aktualnymi trendach, wprowadzamy nowe, miłe dla oka kolory oparte na przejściach gradientowych. Dzięki temu pasek narzędzi głównych zyskał nowy wielowymiarowy wygląd. W ten sposób nawiązujemy do kolorów narzędzi dostępnych w rodzinie ASARI.

System ASARI CRM

Ulepszyliśmy wygląd i użytkowanie ekranów do edycji danych. Teraz szare tła pól z czarną czcionką wskazują na możliwość zmiany ich treści. W momencie edycji dodatkowo podświetli się niebieską ramką. Spotkasz też pola nieedycyjne, których wartość będzie wyszarzona.

Nowoczesny wygląd aplikacji

Podnieśliśmy też jakość pracy z systemem, optymalizując ułożenie elementów. Zmieniły się odstępy, rozmiary i sposoby oznaczeń kluczowych funkcji i przycisków. Dodatkowo dzięki temu w górnej belce znalazło się miejsce dla szybkiej wyszukiwarki, która już nie będzie schowana pod ikonką lupki. Zoptymalizowaliśmy także pulpity i raporty, ujednolicając i poprawiają czytelność wykresów, legend i funkcji zawężających zakres wyświetlanych danych.

Nowy CRM, to przyjemne dla oka kolorystyki, jak również zmiana jakościowa, zapowiadająca  kolejne ulepszenia, które pojawią się niebawem – możliwe, że jeszcze w tym roku. Kolejną szykowną nowością w naszym systemie będzie ekran Kanban stanowiący graficzną wizualizację etapów, na jakich znajdują się na szanse sprzedażowe, poszukiwania i nieruchomości. Kanban pozwali na bieżąco śledzić status transakcji, szybko obrazuje potencjał sprzedażowy i umożliwi przesuwanie szans pomiędzy kolejnymi krokami. 

Wygodniejsza praca na telefonach z aplikacją mobilną.

ASARI CRM od samego początku dostosowany jest do pracy na urządzeniach mobilnych. Jego w pełni responsywny wygląd zapewnia dostęp, na telefonie czy tablecie, do pełnego zakresu funkcji znanych z wersji systemu CRM na komputery. Nasze oprogramowanie automatycznie rozpoznaje urządzenie i je go ekran i przebudowuje swój wygląd tak, by wygodnie pracowało się na nim z mniejszym dotykowym ekranem.

Z nową aplikacją mobilną, dostępną na telefony Apple i z Androidem, praca z ASARI CRM jest jeszcze przyjemniejsza. Aplikacja daje nie tylko większe pole do pracy i ułatwia logowanie. Dzięki integracji z wewnętrznym systemem powiadomień smartfonu i tabletu użytkownik jest informowany o wszystkich najważniejszych zdarzeniach z programu bez potrzeby wchodzenia do systemu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj tutaj.


Pobierz aplikację mobilną ASARI CRM na swój telefon

Pobierz w Apple Store Pobierz w Google Play

ASARI TRACKER

Modyfikacje nie ominęły również ASARI TRACKER, który zmienił się równie mocno. Najistotniejsza i najważniejsza zmiana to wprowadzenie ciemnego motywu (jasny wciąż jest dostępny), który zapewnia czytelność danych, oszczędza wzrok oraz baterię.

ASARI Tracker - aplikacja mobilna z geolokaliacją

Wraz z kolorystyką wprowadziliśmy optymalizacje związane z organizacją przestrzeni, sposobu pracy i przeglądaniem danych. Zmiany mają zapewnić płynność w obsłudze aplikacji i naturalność w dostępnie do najistotniejszych informacji.

Zmiany i co dalej?

Zmiany w ASARI CRM oraz w naszej ofercie sprawiły, że staliśmy się dużo bardziej wszechstronni. Zauważyliśmy, że ważnym aspektem obsługi produktów jest edukacja i umiejętność zarządzania zmianą w firmie. To wiedza, której nie nabędzie się drogą zakupową, ale doświadczeniem. W 2020 roku rozwinęliśmy biznesową edukację. Dla wszystkich nowych użytkowników organizujemy darmowe webinary z pracy w naszym systemie. Dodatkowo wprowadziliśmy szkolenia managerskie z umiejętności zarządzania zespołem sprzedaży i pełnego wykorzystywania możliwości systemowych do zwiększania zysków. Jego najbliższa edycja rozpoczyna się 23 września 2021.

Wprowadziliśmy również nowy dział redakcyjny, Press Room, w którym systematycznie informujemy naszych klientów o nowościach systemowych oraz możliwościach ich wykorzystania w pracy handlowca.

Cały czas także tworzymy i projektujemy kolejne innowacyjne funkcje i usługi. O niektórych z nich usłyszycie już niedługo. Zapraszamy do śledzenia nowości na naszej stronie asaricrm.com oraz w kanałach społecznościowych.

Podziel się treścią: FB LI TT

Chcesz wiedzieć więcej o biznesie? Śledź zmiany i zamów subskrypcję!

  Administratorem danych osobowych jest ASARI Sp. z o.o. Rozwiń.
  1. Administratorem danych osobowych jest ASARI Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa („Administrator”, „ASARI”), z którym kontaktować się można poprzez adres e-mail: rodo@asari.pl.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.
  3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:
   • prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
   • w przypadku, jeśli jest Pani/Pan klientem ASARI, niezbędność przetwarzania w celu zawarcia i wykonania umowy zawartej z ASARI (art. 6 ust. 1 lit. b RODO),
  4. Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.
  5. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
   • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
   • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
   • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
  8. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

  Podejmij słuszną decyzję

  Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!