Poczta e-mail

Biznesowa poczta e-mail

Biznesowa poczta email

Skrzynki e-mailowe o biznesowych parametrach

i profesjonalnej obsłudze technicznej

Przenieś swoją firmową pocztę do ASARI i korzystaj ze wszystkich usług u jednego dostawcy. Miej pewność, że Twoje narzędzia będą ze sobą dobrze współpracować, a Twój biznes będzie się rozwijać.

Ile to kosztuje

Profesjonalna poczta w niskiej cenie

ASARIpoczta

37

45,51 zł z VAT

za 30 dni


  • 20 GB hostingu
  • własna domena
  • nieograniczona liczba adresów
  • obsługa SMPT, POP3 i IMAP

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak założyć e-mail dla firmy?

Aby założyć e-mail dla firmy, wystarczy kilka chwil, a wiedza techniczna nie jest wymagana. Jeśli już jesteś użytkownikiem systemu ASARI CRM, skontaktuj się ze swoim opiekunem konta. Wystarczy, że przekażesz aliasy adresów e-mail, które chciałbyś przypisać do swojej domeny, a otrzymasz dane dostępowe i instrukcję konfiguracji firmowej poczty

Którą pocztę e-mail dla firm warto wybrać?

Jeśli szukasz optymalnej poczty e-mail dla swojej firmy, warto wybrać biznesową skrzynkę mailową ASARI. Rozwiązanie doskonale sprawdza się w każdej branży, ułatwiając prowadzenie biznesu. Poczta ASARI to bezpieczeństwo firmowej korespondencji, a także pewność co do niezawodności działania usługi.

Lepiej wybrać płatną czy bezpłatną pocztę dla firm?

W przypadku firm warto skorzystać z płatnej opcji utworzenia skrzynki mailowej. Niewielkim kosztem można uzyskać dostęp do profesjonalnego, wolnego od reklam narzędzia. W przypadku płatnej poczty można mieć pewność, że historia korespondencji jest w dobrych rękach. Odpowiednie zabezpieczenia na serwerach dbają o to, aby firmowa poczta nie wpadła w niepowołane ręce.

Jaką pocztę e-mail dla firm jest najlepsza?

Zdaniem wielu użytkowników najlepsza poczta e-mail dla firm jest dostępna w ramach usługi ASARI Poczta. Świadczy o tym, chociażby wciąż rosnąca liczba abonentów, którzy biznesową pocztę wykorzystują na co dzień w swoich firmach. ASARI Poczta to niezawodność, dostępność oraz rozwiązania techniczne, które sprawdzają się w każdym profilu prowadzonej działalności.

Ile kosztuje firmowa poczta e-mail?

Firmowa poczta e-mail to koszt zaledwie 37 złotych netto miesięcznie. Właśnie tyle kosztuje profesjonalna skrzynka biznesowa w ramach usługi ASARI Poczta. W cenie abonamentu użytkownik otrzymuje własną domenę, 20 GB hostingu, nieograniczoną liczbę adresów oraz obsługę SMTP, POP3 i IMAP.

Dlaczego warto mieć firmową pocztę we własnej domenie?

Firmowa poczta we własnej domenie znacznie zwiększa wiarygodność firmy. Ponadto własny, firmowy alias w adresie email jest ważnym elementem wizerunkowych wpływającym prestiż firmy. W wielu przypadkach klienci znacznie lepiej postrzegają firmy, które przesyłają pocztę elektroniczną z adresów tożsamych z firmowymi domenami.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!