Analityka biznesowa i raporty

System business intelligence

Pracuj w modelu Business Intelligence

Kompleksowa ocena i prognoza wyników

Zaawansowane narzędzia analityczne umożliwią Ci bezpośredni wgląd w to, co dzieje się w Twojej firmie. Każda informacja na temat klientów, działań, pracowników oraz danych finansowych może posłużyć do budowy wielowymiarowych raportów. CRM analityczny to idealne miejsce, aby wykorzystać je do analizy swojej skuteczności, w procesie decyzyjnym oraz do poszukiwania optymalizacji pracy.

raporty CRM łączące dane

Łącz dane z wielu modułów

Chcesz stworzyć raport, w którym będą zarówno dane pochodzące z modułu kontaktów, firm, jak i szans? W ASARI możesz to zrobić, analizując dane krzyżowo na podstawie informacji pochodzących z różnych miejsc w aplikacji.

sterowanie dostępem do raportów

Steruj dostępem i widocznością

Ochrona danych to podstawa. W naszym systemie możesz z łatwością decydować, kto i w jakim zakresie będzie mieć dostęp do poszczególnych raportów, a nawet informacji, które będą w nich zawarte.

tworzenie indywidualnych wykresów

Twórz wykresy

Tworząc wykresy, możesz nie tylko wybrać, jakiego mają być typu, ale które dane mają zostać na nim zwizualizowane. Dodatkowo wbudowane w nie funkcje pozwolą Ci łatwo skupić się na wybranych segmentach danych.

Buduj własne pulpity analityczne

Kluczowe informacje na wyciągnięcie ręki

Stworzone przez Ciebie raporty mogą posłużyć do budowania pulpitów analitycznych. Te pozwolą Ci z jednego miejsca monitorować skuteczność zespołu i wyniki finansowe oraz prognozować sprzedaż. Wszystkie te informacje zgromadzisz w jednym miejscu, dzięki czemu będziesz mieć możliwość sprawnego nawigowania po nich. Pulpity to doskonałe narzędzie nie tylko dla właściciela i managera. Docenią je również Twoi pracownicy, którzy będą mogli kontrolować swoje wyniki i postępy.

pulpity analityczne
Raport aktywności nieruchomości

Raport aktywności dla klienta

Podsumowanie Twojej pracy nad sprzedażą

W ASARI CRM w wersji dla rynku nieruchomości znajdziesz wyjątkową funkcję, która automatycznie przygotuje dla Twojego klienta raport w postaci graficznego dokumentu, gdzie zostaną zebrane Twoje działania związane ze sprzedażą nieruchomości. Raport pomoże Ci podsumować pracę, pokaże, jak mocno angażujesz się w sprzedaż i uzasadni wysokość Twojej prowizji.

Analityczny system CRM

Oprogramowanie, które rozumie Twoją firmę

CRM analityczny przechowuje i analizuje wszystkie zgromadzone dane. To Twoja skarbnica informacji niezbędnych do podejmowania trafnych decyzji biznesowych. Za pomocą zaawansowanych narzędzi analitycznych możesz dokładnie monitorować skuteczność działań marketingowych i procesów sprzedażowych, badać prognozy finansowe i przewidywać zyski firmy. Z takich funkcji z pewnością ucieszy się każdy analityk. CRM to świetne rozwiązanie dla firm, które stawiają na efektywne i nowoczesne rozwiązania biznesowe.

Analityczny system CRM

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!