Baza danych

Bezpieczne zarządzanie danymi

Dysk w chmurze

Dysk w chmurze wbudowany w CRM

Zarządzanie danymi na wysokim poziomie

Wyobraź sobie centrum dowodzenia, które gromadzi wszystkie Twoje dokumenty, zdjęcia, filmy i inne niezbędne pliki w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Moduł Dysku w ASARI CRM właśnie tym jest! Działa mobilnie oraz stacjonarnie, więc masz nieprzerwany dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca i urządzenia. Pracuj w biurze, zdalnie, czy w terenie – ASARI CRM dostosowuje się do Twoich procesów w firmie. Uporządkuj pliki w folderach, udostępnij je odpowiednim pracownikom lub grupom i przechowuj bezpiecznie w chmurze. To rewolucja w zarządzaniu danymi!

Sterowanie uprawnieniami

Steruj uprawnieniami

Dzięki ASARI CRM zyskasz absolutną kontrolę nad przepływem danych. Przydzielaj uprawnienia użytkownikom, decydując, kto może przeglądać, edytować lub udostępniać konkretne pliki i foldery. Dodatkowo zespół będzie mógł się dzielić między sobą dokumentami, zdjęciami i innymi danymi niezbędnymi w pracy. 

Zarządzanie załącznikami

Zarządzanie załącznikami

Dysk jest zintegrowany z modułem pocztowym ASARI, więc możesz wygodnie dodawać z niego załączniki do wysyłanych wiadomości. Przygotuj dla zespołu oferty handlowe, prospekty informacyjne i inne materiały. Udostępnij je według potrzeb i ułatw sobie zarządzanie ich aktualnością oraz dystrybucją wśród członków zespołu.

Łączenie plików z danymi

Łączenie plików z danymi

Pliki zgromadzone przy klientach, firmach, kontaktach, szansach i innych modułach CRM można łatwo przeglądać z poziomu zakładki Dysk jak i miejsca, w którym zostały dodane. W ten sposób z jednej strony zapewniasz porządek w bazie, a z drugiej możesz wygodnie i globalnie zarządzać plikami tak jak tego chcesz.

Określ jakich danych potrzebujesz

Własne pola – własne zasady

Z ASARI CRM masz pełną kontrolę nad tym, jakie dane są przechowywane w systemie. Twórz indywidualne pola i dostosowuj ich parametry do specyfiki swojego biznesu. Dzięki temu z łatwością wykorzystasz zapisane informacje w raportach, do generowania dokumentów czy wysyłania maili. ASARI CRM to narzędzie, które współpracuje z Tobą, aby stworzyć najlepszy system do zarządzania sprzedażą, firmą i całym zespołem. Przejmij kontrolę nad swoimi danymi i dostosuj CRM do swoich unikalnych potrzeb.

System zarządzania bazą danych
Multijęzyczny system CRM

Pracuj w każdym języku

System CRM dla multijęzycznych zespołów

Pozbądź się barier komunikacyjnych z ASARI CRM! Każdy pracownik może indywidualnie dostosować język ASARI CRM do swoich potrzeb, co umożliwia efektywną współpracę międzynarodowych zespołów. Praca w wielu językach nie stanowi także problemu, gdy tworzysz w aplikacji własne pola. W trakcie dodawania możesz od razu dodać ich tłumaczenia dla każdego języka.

Uprawnienia dostępu

Pełne sterowanie widocznością danych i dostępu do funkcji

Określanie dostępu do danych

Określanie dostępu do danych

W ASARI CRM bez problemu określisz jakie dane będzie widział pracownik. W ten sposób możesz ograniczyć ich widoczność do własnych danych lub danych oddziału

Ograniczanie dostępu do funkcji

Ograniczanie dostępu do funkcji

Widoczność danych to jedna strona medalu, ale równie istotne jest zarządzanie nimi. Dzięki uprawnieniom możesz ograniczyć pracownikom ich kasowanie edycję i przekazywanie.

Sterowanie widocznością modułów

Sterowanie widocznością modułów

Nie każdy dział w Twojej firmie potrzebuje dostępu do wszystkich modułów. W ASARI możesz wybranym grupom pracowników wyłączyć zbędne dla nich moduły, ułatwiając im korzystanie z aplikacji.

Dane osobowe zgodne z RODO

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!