Integracje i API

System, który przełamuje ograniczenia

Integracje API

Połączenie z dowolnym narzędziem po API

Wykorzystaj nieograniczone możliwości integracji

Chcesz połączyć oprogramowanie CRM z innym narzędziami lub stroną WWW? Możesz nie tylko skorzystać z wbudowanych integracji, ale również API. Dzięki temu zintegrujesz nasz system z dowolną aplikacją lub usługą.

Technologia API w ASARI pozwala na szybką, dwukierunkową komunikację z dowolnym systemem. Chcesz przesyłać dane klientów, zasilić nimi system marketingowy, a może potrzebujesz wysłać dane finansowe do innego oprogramowania? Z ASARI CRM możesz to zrobić.

Wbudowane integracje

Poznaj narzędzia wbudowane w nasz system

Bezpieczeństwo transakcji z Simplyrent

Zadbaj o bezpieczeństwo transakcji

Zweryfikuj swoich przyszłych najemców za pomocą usługi Simpl.rent, która ułatwi proces wynajmu nieruchomości, oszczędzi czas i pieniądze. Simple.rent to gwarancja bezpiecznej transakcji, ochrona interesów najemcy oraz właściciela.

Prezentacja Nieruchomości z EvryPlace

Odkryj magię wirtualnych spacerów

Nowoczesna prezentacja nieruchomości bez wychodzenia z domu? Wyróżnienie na tle konkurencji? Evryplace to prosty i intuicyjny edytor 360°, za pomocą którego oprowadzisz klienta po lokalu w trakcie wirtualnego spotkania. Szybko, łatwo i innowacyjnie.

Zyskaj dostęp do ASGAL

Zyskaj dostęp do największej bazy ofert

MLS ASGAL to największy system wymiany ofert nieruchomości, dzięki któremu zyskasz dostęp do tysięcy aktualnych ogłoszeń na wyłączność. Twoje oferty również mogą tutaj trafić, zapewniając Ci dodatkową promocję i większe możliwości dotarcia do potencjalnych klientów.

Integracja ASARI z Google

Dwustronna komunikacja z kalendarzem Google

Sprawne zarządzanie czasem to klucz do skutecznego działania. Dzięki integracji ASARI z Google zyskujesz pełen wgląd w swój plan dnia z dowolnego urządzenia. CRM rozszerzy również możliwości kalendarza, pozwalając na jego łączenie z dowolnymi modułami naszego systemu.

Strona internetowa z WordPress

Stwórz stronę WWW zintegrowaną z CRM

Łatwa w obsłudze, atrakcyjna witryna biura nieruchomości, a dodatkowo efektywne zarządzanie nowymi kontaktami? Szablony stron ASARI WWW oparte są na systemie WordPress, dzięki czemu możesz je łatwo customizować oraz sprawnie wymieniać dane między witryną a aplikacją CRM.

ASARI TRACKER na Android

Monitoruj rozmowy z ASARI TRACKER

Skorzystaj z naszej wyjątkowej aplikacji na telefony z systemem Android i automatycznie monitoruj połączenia, dodawaj kontakty, notatki i podglądaj lokalizację pracowników. Wszelkie dane zgromadzone w ten sposób w ASARI można dodatkowo analizować w naszym module raportowym.

Eksport danych do pliku

Gromadź dane z wielu systemów

Chcesz wygenerować dane do pliku, aby wykorzystać je w systemie mailingowym lub przy targetowaniu reklam? A może potrzebujesz przygotować analizę w zewnętrznym narzędziu? W ASARI CRM masz możliwość eksportu danych do plików i dalszego wykorzystania ich w innych programach. Funkcja ta nie musi być dostępna dla każdego. Jako administrator swojego konta w ASARI możesz zdecydować, którzy pracownicy z niej skorzystają.

Eksport danych do pliku
integracja systemów

Integracje z portalami ogłoszeniowymi

Nasz system CRM w wersji dla biur nieruchomości jest wyposażony w najszybszy moduł eksportu ofert na portale ogłoszeniowe. Wykorzystaj wbudowane integracje lub skonfiguruj własny serwis i wysyłaj nieruchomości na portale szybciej niż konkurencja.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!