System MLS ASGAL

Największy system wymiany ofert na rynku nieruchomości!

 
Monitor połączeń telefonicznych

Wspólnie promujemy, łatwiej sprzedajemy i razem zarabiamy

Ogólnopolski System MLS ASGAL - rozwijaj się, umacniaj pozycję i zwiększaj zyski!

ASARI i Galactica tworzą MLS

ASARI i Galactica współpracują

Stworzyliśmy razem największy system MLS na rynku nieruchomości

Liderzy branży nowych technologii oddają w Wasze ręce coś innowacyjnego, bezkonkurencyjnego i naprawdę ekstra! System wymiany ofert MLS ASGAL to największa baza ogłoszeń nieruchomości dla użytkowników ASARI CRM i Galactica Virgo 2.0.

To szybki dostęp do informacji o aktualnych ofertach na wyłączność. Współpraca pomiędzy biurami nieruchomości z MLS i jej warunki ustalane są przez Was indywidualnie.

Zyskaj dostęp do największej bazy nieruchomości

W ekspresowym tempie, bez wysiłku i kosztów

System MLS ASGAL to największa baza ofert nieruchomości, czyli potężne narzędzie wspierające sprzedaż w Twoim biurze! Dzięki temu możesz:

Tropić perełki z ogólnopolskiej oferty,

Dokonywać właściwej analizy ogłoszeń podobnych,

Lepiej dobierać parametry startowe swojego ogłoszenia,

Dobrze przygotowywać się do negocjacji.

Największa baza MLS w ASARI
Największy MLS w Polsce

Sprzedawaj szybciej i więcej

Wymiana ofert pomiędzy biurami nieruchomości nabiera rumieńca!

System wymiany ofert ASGAL to wzajemne otwieranie sobie furtek do kontaktu z potencjalnymi klientami oraz wzmożonej prezentacji ogłoszeń. O intensywnej promocji oferty bez ponoszenia dodatkowych kosztów nie wspominając!

Oferty z MLS, także współpracującego z nami biura, można błyskawicznie wydrukować ze swoimi danymi kontaktowymi lub przesłać do klienta mailem. Parę kliknięć i gotowe.

MLS ASGAL - co zyskasz?

Dołączenie do systemu to Twoja szansa na:

Rozwój regionalnej i ponadregionalnej współpracy.

Wygodną wymianę ofert na wyłączność pomiędzy biurami nieruchomości.

Szybkie dopasowywanie poszukiwań do nieruchomości z MLS.

Dodatkową promocję przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.

Zwiększenie liczby transakcji i szans sprzedażowych.

Dostęp do profesjonalnych narzędzi wspomagających sprzedaż nieruchomości.

Ile to kosztuje?

MLS ASGAL tworzyliśmy z myślą o użytkownikach naszych systemów CRM. Czyli o Was i dla Was!

Obecnie udostępniamy go za darmo. Korzystajcie do woli, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i wzrastajcie dzięki współpracy. To się opłaca!

MLSASGAL

0

za 30 dni

Bezpłatny dostęp do MLS ASGAL uzyskujesz po przejściu na płatną wersję systemu ASARI CRM.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Co oznacza skrót MLS?

Skrót MLS oznacza Multiple Listing System, czyli System Wielokrotnego Oferowania. Tego typu rozwiązania są równie często określane mianem Multiple Listing Service. W Polsce systemy są znane jako Systemy Wymiany Ofert lub Wielokrotnego Oferowania

Jakie oferty znajdują się w systemie MLS?

W systemie MLS znajdują się najczęściej oferty, które są ofertami na wyłączność. Takie rozwiązanie sprawia, że baza ofert w MLS nie zawiera tych samych nieruchomości. To znacznie ułatwia pracę agentów nieruchomości, którzy mogą przedstawić swoim klientom unikalne, nigdzie indziej dostępne oferty.

Ile kosztuje uczestnictwo w systemie wymiany ofert?

Uczestnictwo w systemie MLS ASGAL jest obecnie bezpłatne. Aby uzyskać dostęp do bazy ofert w MLS, wystarczy mieć dostęp do jednego z programów dla biur nieruchomości w nim uczestniczących. Użytkownicy ASARI CRM mogą korzystać z systemu MLS ASGAL bez żadnych limitów i dodatkowych kosztów.

Czy można przetestować bezpłatnie system MLS ASGAL?

Tak, system MLS ASGAL można testować bezpłatnie w ramach oprogramowania ASARI CRM. Aby uzyskać dostęp do systemu wymiany ofert, wystarczy posiadać pełne, opłacone konto w ASARI CRM. Proces rejestracji jest prosty i umożliwia swobodnie przetestowanie wszystkich funkcjonalności systemu MLS ASGAL. Przed rozpoczęciem korzystania z MLS zwróć uwagę czy na region, w którym działa Twoje biuro nieruchomości, nie są nałożone ograniczenia wynikające z funkcjonowania innego systemu wymiany ofert na tym obszarze.

Jak działa system MLS dla biur nieruchomości?

MLS działa jako System Wymiany Ofert pomiędzy biurami nieruchomości. Oznacza to, że oferty dodane do systemu są widoczne dla innych jego użytkowników. W ten sposób oferta może dotrzeć do klientów wielu biur nieruchomości, co znacznie przyspiesza finalizację transakcji.

Który system MLS dla biur nieruchomości jest największy?

Największym systemem MLS dla biur nieruchomości w Polsce jest system MLS ASGAL. System został stworzony wspólnie przez dwóch największych na rynku producentów oprogramowania dla biur nieruchomości, ASARI CRM oraz Galactica Virgo. Dzięki temu stworzono bazę ofert, która wspomaga rozwój regionalnej i ponadregionalnej współpracy pomiędzy biurami.

Dlaczego warto wybrać system MLS ASGAL?

System MLS ASGAL warto wybrać, gdyż jest to obecnie największy System Wymiany Ofert spośród wszystkich działających w Polsce. Za wyborem ASGAL przemawia nie tylko mnogość ofert, ale i przejrzystość oraz funkcjonalność systemu. Z rozwiązaniem oferowanym przez ASARI można szybko dopasowywać odpowiednie oferty do klientów. Ponadto ASGAL zapewnia szeroką promocję ofert bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!