Narzędzia sprzedażowe

Moduły dla profesjonalnych zespołów sprzedaży

System sprzedażowy

Baza firm i klientów

Spersonalizuj ją wedle własnych potrzeb

Baza danych w ASARI CRM to żyjąca sieć powiązań między firmami, kontaktami, szansami, zadaniami, transakcjami i każdym innym elementem systemu, który wykorzystujesz w działaniach sprzedażowych.

By łatwiej było nią zarządzać, nasz system oferuje szereg możliwości, dzięki którym spersonalizujesz jej obsługę.

Własne pola w CRM

Własne pola

ASARI CRM zaspokoi każdą potrzebę użytkownika. Dlatego oprócz standardowych pól niezbędnych do działania systemu, umożliwiamy tworzenie własnych, dopasowanych do specyfiki Twojego biznesu. Dzięki temu dowolnie skonstruujesz strukturę danych, aby odzwierciedlała unikalny sposób działania Twojej firmy.

Segmentacja danych

Segmentacja danych

Uporządkowane dane to klucz do efektywnego zarządzania relacjami z klientami, finansami, zasobami ludzkimi i wszelkimi operacjami biznesowymi. Dzięki zaawansowanym opcjom segmentacji danych w ASARI CRM wprowadzisz harmonię we wszystkich aspektach, na których Ci zależy oraz zyskasz wygodę obsługi dużych zbiorów informacji.

Indywidualne filtry

Indywidualne filtry

  W pędzącym świecie łatwe przeszukiwanie i wyświetlanie danych nabiera kluczowego znaczenia. W ASARI CRM każdy użytkownik może zbudować indywidualne filtry, otwierające drzwi do błyskawicznego odnajdywania niezbędnych pozycji. Pożegnaj frustrację i ciesz się płynną nawigacją po stale rozrastającej się bazie danych.

Przygotuj wzory komunikacji sprzedażowej

Generuj materiały ofertowe w systemie CRM

Nasz system pozwala stworzyć dowolne materiały ofertowe, a potem nimi zarządzać, drukować i przesyłać bezpośrednio do klienta. Potrzebujesz szablonów maili, a może ulotek? Przygotowujesz folder z nowymi produktami, usługami bądź nieruchomościami? ASARI CRM ułatwi Ci to zadanie. Zbudujesz w nim spersonalizowane materiały ofertowe, zachowując pełną spójność z wizerunkiem marki, a dzięki temu zarządzanie relacjami z klientami będzie łatwiejsze i bardziej owocne.

Wzory komunikacji sprzedażowej
Indywidualne wzory materiałów

Indywidualne wzory materiałów

W ASARI CRM otrzymujesz potężne narzędzie do tworzenia wzorów dokumentów na każdą okazję. Przenieś całą identyfikację wizualną swojej marki do ASARI tworząc bazę materiałów ofertowych. Chcesz więcej? Twoje szablony w trakcie generowania same wypełnia się danymi, uzupełniając informacje o klientach, transakcjach i warunkach oferty.

Automatyczne kalkulacje ofertowe

Automatyczne kalkulacje ofertowe

W ASARI CRM możesz stworzyć pola, które pomogą Ci przygotowywanie kalkulacji cenowych dla klientów. Dodatkowo w pakiecie Enterprise połączysz je z funkcjami matematycznymi, które same wyliczą wszystkie warunki oferty. Wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć spersonalizowane materiały handlowe, a Ty oszczędzasz czas i zapewniasz klientom szybką obsługę.

Sterowanie dostępem do dokumentów

Sterowanie dostępem do dokumentów

Dobra organizacja pracy czyni życie przyjemniejszym, a ASARI CRM służy właśnie do tego. Dlatego do każdego typu dokumentów nadasz spersonalizowane dostępy poszczególnym pracownikom lub ich grupom. Wtedy każdy widzi to co powinien – dział sprzedaży oferty, umowy i wzory wycen, marketing newslettery, czy katalogi.

CRM sprzedażowy

Kreator umów i dokumentów

W naszym systemie stworzysz szablony umów, protokołów, klauzul, obiegówek i wszelkiego rodzaju innych materiałów. Dzięki temu obsługa klienta zyska wyższy poziom, a obieg dokumentów w firmie wejdzie na wyższy poziom.

Monitorowanie skuteczności działań sprzedażowych

Moduły oprogramowania CRM

Wyznaczaj i monitoruj cele

Wyznaczaj cele i monitoruj ich wykonanie

W biznesie jasno zdefiniowane cele są kluczem do sukcesu. Dlatego w ASARI CRM określisz plany sprzedażowe i zadania, a potem będziesz monitorować ich wykonanie. Dzięki raportom sprawdzisz, jak pracuje zespół, wyniki finansowe i wiele innych.

Optymalizuj procesy sprzedażowe

Optymalizuj procesy sprzedażowe

Dzięki raportom i pulpitom analitycznym zbierzesz spersonalizowane dane na temat każdego aspektu działania Twojego biznesu. Pozwoli Ci to wyciągać wnioski i wprowadzać optymalizacje, by osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Kontroluj wyniki zespołu

Kontroluj wyniki zespołu

Rozbudowana analityka pozwoli monitorować wyniki zespołu pod każdym względem. Dzięki nim poznasz skuteczność pracowników i wyniki finansowe. To pozwala zarządzać firmą w modelu business intelligence i maksymalizować wyniki na każdym polu.  

Nowy wymiar poczty

Kompleksowo zarządzaj korespondencją mailową

Komunikacja mailowa to nieodłączna część działania każdej firmy. Czy można zarządzać nią efektywniej niż do tej pory? W ASARI CRM tak! Nasza Skrzynka Pocztowa nie tylko inteligentnie zapisuje korespondencję w dedykowanej każdemu kontaktowi zakładce, ale też buduje spójną historię komunikacji.

Zarządzaj korespondencją mailową
Szablony wiadomości

Szablony wiadomości

W ASARI CRM przygotujesz wzory wiadomości e-mail na każdą akcję. Maile ofertowe, powitalne, przypomnienia – to wszystko możesz mieć w naszym systemie CRM. Dodatkowo szablony stworzone w ASARI automatycznie wypełnią się danymi kontaktu, firmy lub szansy. Takie rozwiązanie przyspiesza pracę i ułatwia życie wszystkim członkom Twojego zespołu.

Historia komunikacji

Historia komunikacji

Cała korespondencja zapisywana jest w ASARI, więc wygodnie można wrócić do archiwalnych wiadomości. Dodatkowo powiązanie ich z kontaktami sprawia, że historia konwersacji jest łatwo dostępna. Widoczność wiadomości dodatkowo jest sterowana uprawnieniami, dlatego wyznaczone osoby dowolnie mogą zarządzać elektroniczną korespondencją w firmie.

Baza załączników

Baza załączników

Skrzynka Pocztowa jest zintegrowana z Dyskiem ASARI, więc zyskujesz wygodny dostęp do bazy załączników maili. Dzięki temu bez problemu dodasz do wiadomości wzory umów, materiały ofertowe, prezentacje, filmy, czy każdy inny plik i prześlesz go do kontaktu. Z tego wszystkiego możesz korzystać zarówno w wersji desktop, jak i w aplikacji mobilnej.

Planowanie zadań i spotkań

Zorganizuj pracę dla całego zespołu

Monitorowanie rozmów

Monitorowanie rozmów

Telefon to jedno z podstawowych narzędzi handlowca. Dzięki ASARI TRACKER każda rozmowa automatycznie zapisze się w naszym systemie CRM. Pozwoli to nie tylko analizować skuteczność pracowników, ale także zbuduje historię obsługową każdego klienta.

Automatyczne tworzenie zadań

Automatyczne tworzenie zadań

Zdefiniuj w ASARI CRM zadania, które utworzą się automatycznie po spełnieniu wymaganych warunków. Wzbogać swoje procesy obsługowe, tworząc dla zespołu działania w formie kolejnych kroków na ścieżce obsługi klienta. Podnieś skuteczność i zwiększ sprzedaż.

Przypomnienia o kontakcie z klientem

Przypomnienia i powiadomienia

Przypomnienia o kontakcie z klientem, wydarzeniach i innych działaniach pozwalają zespołowi skupić się na pracy, a nie zapamiętywaniu. Powiadomienia i aktualizacje kalendarza sprawiają, że wszystkie zadania są realizowane terminowo, co daje większą skuteczność i lepsze wyniki finansowe.

Zarządzaj finansami

Wystawiaj faktury i monitoruj wpłaty

Zarządzaj finansami z precyzją

W ASARI CRM możesz zrobić więcej niż tylko wystawiać faktury. Nasz system pozwoli monitorować wydatki, płatności klientów i analizować budżet firmy na bieżąco. Zyskasz kontrolę nad finansami, więc skutecznie zaplanujesz inwestycje i zoptymalizujesz koszty. Wybierz ASARI CRM i zyskaj partnera w zarządzaniu finansami całego biznesu.

Prognozowanie sprzedaży

Prognozuj sprzedaż

Przewidywalność w biznesie jest kluczowa. Dzięki planowaniu zysków i wydatków można śmiało patrzeć w przyszłość, organizować inwestycje i optymalizacje kosztów.

Etapowanie sprzedaży i procesów obsługowych

Stwórz w ASARI CRM swój indywidualnych know-how

Definiowanie procesów obsługowych

Zdefiniuj procesy obsługowe

Procesy są wizualizacją unikalnych dla Twojej firmy strategii obejmujące kolejne etapy prowadzące zespół do realizacji postawionych przed nim zadań i sprzedaży. W ASARI CRM odtworzysz je wszystkie, dając pracownikom klarowne ramy dla pozyskiwania klientów i obsługi handlowej.

Planowanie etapów sprzedaży

Zaplanuj etapy sprzedaży


Etapy w procesach obsługowych są kluczowe do ich poprawnego funkcjonowania. Stanowią nie tylko kolejne kroki działania, ale zawierają także zdefiniowane w sobie prawdopodobieństwo powodzenia działania. W ASARI możesz je dowolnie analizować i modyfikować podnosząc skuteczność swoich strategii.

Zwiększanie skuteczności zespołu

Zwiększaj skuteczność swojego zespołu

Analiza procesów pozwala wykryć wszelkie problemy, które mogą się pojawić w Twojej firmie w związku z obsługą klientów. W ASARI CRM zrobisz to bez problemu. Nasz system raportowy pozwoli Ci analizować procesy nie tylko pod kątem zawartych w nim etapów, ale także skuteczności pracowników, którzy je realizują.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!