O nas

Tworzymy oprogramowanie CRM od 1998

Nasza firma od początku istnienia specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania CRM. Zaczynaliśmy jako producent rozwiązań dla firm związanych z rynkiem nieruchomości. Obsługując tę wymagającą branżę, stworzyliśmy najlepszy na rynku system zintegrowany z portalami ogłoszeniowymi, który obejmuje funkcje niedostępne nigdzie indziej. Nasze ambicje były jednak znacznie większe, dlatego zaczęliśmy tworzyć narzędzia dla innych branż, tym samym zwiększając portfolio naszych produktów. Dziś proponujemy Wam system CRM, który możecie dowolnie przebudować pod potrzeby swojego biznesu. ASARI CRM to oprogramowanie klasy Business Intelligence, które umożliwia nie tylko automatyzację procesów firmowych, marketingu i pracy, ale także zaawansowaną analizę wyników w trybie live. To, w połączeniu z możliwością modułowego budowania aplikacji, czyni go potężnym, elastycznym narzędziem, które jest w stanie obsłużyć każdą firmę.

Poznaj naszą historię

i systemy, z których korzystało tysiące firm

E-Biuro Nieruchomości

1998

E-Biuro Nieruchomości

Nasze pierwsze dzieło! Program spektakularnie wdarł się na rynek i był najpopularniejszym systemem dla biur nieruchomości w północno-zachodniej Polsce. Pełnił nie tylko rolę oprogramowania biurowego. Był także platformą wymiany ofert i wspólnego realizowania transakcji firm współpracujących w ramach systemu.

Oprogramowanie Partner

1999

PARTNER

Oprogramowanie Partner, PartnerX, Partner 2000, a ostatecznie ASARI PARTNER pozwoliły rozwinąć naszej firmie skrzydła. System miał bardzo mocną pozycję na rynku i był ostatnim, który był instalowany na serwerze klienta. To oprogramowanie zaczęło budować naszą pozycję lidera w rozwiązaniach dla rynku nieruchomości.

Aplikacja Asari Web

2007

ASARI WEB

To był prawdziwy przełom! ASARI WEB to nasza pierwsza aplikacja działająca całkowicie w chmurze. Możliwość dostępu z dowolnego miejsca na ziemi i baza danych zlokalizowana na potężnych serwerach wyznaczyły nową jakość pracy i wzniosły szybkość działania oraz bezpieczeństwo na wyższy poziom.

Oprogramowanie Asari Web 2.0

2010

ASARI WEB 2.0

Kolejna wersja systemu mocno bazowała na swoim poprzedniku, ale była znacznie potężniejsza. To tutaj wprowadziliśmy wiele funkcji niespotykanych dotąd na rynku. ASARI WEB 2.0 pozwolił nam też zaistnieć na arenie międzynarodowej, stając się głównym narzędziem firmy Ober Haus, która działa na Litwie, Łotwie i w Estonii. ASARI WEB można nazwać starszym bratem ASARI CRM – systemu, który zmienił sposób prowadzenia biznesu – ale o tym za chwilę.

Oprogramowanie Asari WWW

2013

ASARI WWW – RWD

Smartfony sukcesywnie zyskiwały udział w przeglądaniu Internetu. Nie mogliśmy tego zignorować i stworzyliśmy szablony responsywnych stron WWW zintegrowanych z oprogramowaniem ASARI CRM oraz systemem WordPress. Przez kilka lat był to jedyny taki produkt na rynku, który do dziś cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, jest ciągle rozwijany i stanowi bazę dla witryn nawet wielooddziałowych ogólnopolskich firm.

Aplikacja Asari Tracker

2016

ASARI Tracker

Praca na urządzeniach mobilnych to już standard. Jednocześnie czynności administracyjne związane z obsługą systemu CRM mocno się rozrosły. Dlatego postawiliśmy na automatyzację pracy naszych użytkowników. Stworzyliśmy pierwszy na rynku telefoniczny monitor rozmów. ASARI Tracker sam dodaje do bazy kontakty, nieruchomości, poszukiwania, notatki i pozwala na przeglądanie wszystkich informacji na temat klienta dostępnych w ASARI jeszcze przed odebraniem połączenia.

System ASARI CRM

2018

ASARI CRM

Prace nad ASARI CRM trwały kilka lat. Koncepcja cały czas ewoluowała, kilkakrotnie zmienialiśmy technologię, aż wreszcie się udało! Powstał unikalny system CRM – jedyny, który można było dostosować do swoich potrzeb, tworząc jego indywidualną wersję. Naszym celem było oddanie klientom oprogramowania, które można zbudować po swojemu; które będzie odpowiadało ich sposobowi pracy; w którym zbudują swój know-how; które będą traktować jako integralną część swojego biznesu. Udało się!

System MLS ASGAL

2021

MLS ASGAL

W naszych głowach zrodziła się idea, do której urzeczywistnienia dążyliśmy z wielkim zapałem. Chcieliśmy dać pośrednikom z całego kraju możliwość połączenia swoich sił i nawiązania współpracy. W ten sposób, wraz z firmą Galactica Virgo 2.0, stworzyliśmy ogólnopolski system wymiany ofert MLS ASGAL, czyli największą bazę ofert nieruchomości dla użytkowników ASARI CRM i Galactica. Liczba ofert w mgnieniu oka wzrasta, a nasi klienci korzystają z bogatych możliwości systemu.

Aplikacja mobilna ASARI CRM

2022

Aplikacja mobilna ASARI CRM

Zależało nam na tym, abyście mieli dostęp do systemu z każdego miejsca, w którym się znajdujecie. Ważne było też to, żeby z ASARI CRM korzystało Wam się tak samo dobrze na każdym urządzeniu. Dla wygody Waszej pracy stworzyliśmy w pełni responsywną i możliwą do przebudowania aplikację mobilną ASARI CRM, która gwarantuje dostęp do danych wszędzie, gdzie jesteście – w biurze, w drodze do klienta czy w podróży. Pssst… To nie koniec, my nie przestajemy się rozwijać!

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!