Kariera

Pracuj w ASARI

Pracuj w ASARI

Rozwijaj z nami swoją karierę

ASARI to firma, która przełamuje bariery technologiczne, rozwijając system CRM do zarządzania relacjami z klientami, sprzedażą i całą firmą. Mamy dominującą pozycję w branży nieruchomości, a nasze ambitne plany zakładają dynamiczne wejście w kolejne sektory biznesowe. W ASARI chcemy, by pracowali z nami specjaliści, dla których rozwój jest drogą do sukcesu. Zobacz nasze aktualne rekrutacje i sprawdź, czy znajduje się tu propozycja dla Ciebie!

Dlaczego warto pracować w ASARI

Poznaj zalety współpracy z nami

Dobra armosfera

Dobra atmosfera

Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywny i z uwagą słuchamy pomysłów każdego pracownika. Doceniamy pracowitość, ale szanujemy work life balance. Liczymy na to, że będzie Ci zależeć na sukcesie naszej firmy, tak jak nam na Tobie. U nas nie jesteś pozostawiony sam sobie. Pomożemy znieść Ci porażki i świętować z Tobą Twoje sukcesy, bo nauka płynie z każdego z nich.

Elastyczna współpraca

Elastyczna współpraca

Preferujesz umowę o pracę? A może wolisz B2B? Mieszkasz na drugim końcu Polski lub za granicą? Żaden problem – od wielu lat działamy w rozproszonym modelu, wykorzystując aplikacje do komunikacji i sprawnego organizowania pracy. Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy, zapewniając komfortowe środowisko do rozwoju Twojej kariery!

Korzyści i rozwój

Korzyści i rozwój

W ASARI zapewnimy prywatna opiekę medyczna, kartę sportową i wszelkie narzędzia niezbędne do pracy. W naszej firmie możesz rozwijać się w wybranym kierunku. Doceniamy inicjatywę, chęć testowania nowych narzędzi i pomysły na usprawnienie pracy. Możesz u nas liczyć na coaching i mentoring, który w szybkim czasie zwiększy Twoje kwalifikacje.

Oferty pracy

Weź udział w naszych aktualnych rekrutacjach

Aktualnie nie mamy otwartych rekrutacji. Napisz do nas i sprawdź, czy stworzymy stanowisko dla Ciebie.

Przyjazna rekrutacja

Przyjazna rekrutacja

Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej rekrutacji, co oznacza, że stosujemy dobre praktyki podczas całego cyklu rekrutacyjnego w naszej firmie. Dzięki temu chętni do pracy w ASARI otrzymują jasne oferty i zasady, rzetelne informacje, bezpieczeństwo danych osobowych, szacunek oraz zawsze kontakt zwrotny.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!