ASARI TRACKER

Pierwszy monitor połączeń z geolokalizacją!

BPMS System CRM

ASARI TRACKER zmieni Twoją firmę

Ułatwi sprzedaż i poprawi obsługę klientów

+221 %

Więcej kontaktów

+63 %

Więcej poszukiwań

+53 %

Oszczędności czasu

Poznaj atuty ASARI TRACKER

Narzędzia, które ułatwi Twoją pracę

Monitoring telefonu CRM

Monitorowanie
połączeń telefonicznych

i zapisywanie bazy kontaktów w ASARI CRM

Każdy nowy kontakt, który do Ciebie zadzwoni zostanie zapisany w ASARI CRM budując Twoją bazę klientów. Dodatkowo zostanie z nim powiązana rozmowa telefoniczna, notatka i założone poszukiwanie budując w programie historie obsługową klienta. Dzięki pozyskanym danym możesz nie tyko badać skuteczność swojego zespołu i działań marketingowych. Wykorzystaj zgromadzone informacje, by wprowadzać optymalizacje, ograniczać administrację i ulepszać działania sprzedażowe.

Dodawanie i przeglądanie notatek

Budowanie historii obsługi klienta

Obsługujesz klienta od dawna, ale nie masz na jego temat zapisanych żadnych informacji? Opierasz się tylko na swojej pamięci? Z ASARI TRACKER zapiszesz go w bazie CRM i jeszcze dodasz do niego notatkę. Notatki są dostępne dla innych członków zespołu, a jak ten sam klient do nich zadzowni będą mogli je przejrzeć w telefonie jeszcze zanim odbiorą. Wykorzystaj notatki, buduj historie obsługi klientów i usprawnij przepływ informacji w firmie.

BPMS Notowanie historii obsługi klienta
Zarządzanie relacjami z klientami

Sprawdzanie
danych rozmówcy

Profesjonalne przygotowanie do rozmowy

Obsługujesz wielu klientów i nie zawsze pamiętasz kto dzwoni? Teraz to nie problem ASARI TRACKER przed rozmową wyświetli Ci dane klienta, powie z jakiej jest firmy, jakie są z nim związane nieruchomości i poszukiwania, a nawet przypomni Ci treść pozwiązanych z nim notatek. Dzięki temu zabłyśniesz przed klientem profesjonalizmem i zyskasz jego sympatię.

Monitorowanie
lokalizacji użytkownika

i podążanie śladem jego spotkań

Martwisz się o bezpieczeństwo pracownika? A może nie masz z nim kontaktu i chcesz sprawdzić, czy przypadkiem nie przedłuża mu się spotkanie? ASARI TRACKER zapewni Ci te informacje umożliwiając śledzenie pozycji członków zespołu i wyznaczenia trasy ich spotkań.

Program CRM monitoring
Automatyzacja zarządzania firmą BPMS

Usprawnienie
przepływu informacji

między działami firmy i członkami zespołu

Dzięki ASARI TRACKER pozyskane w rozmowie dane kontaktowe od razu zapisują sie w ASARI CRM i trafiają do innych pracowników i działów Twojej firmy. W ten sposób od razu można uruchomić kampanie marketingowe, zacząć wdrażać procedury obsługowe i sprzedaż. Już nie musisz czekać aż ktoś wprowadzi dane do systemu. Wszystko dzieje się automatycznie, a Ty możesz monitorować to na bieżąco w systemie raportowym.

Ile to kosztuje?

Wybierz swoją wersję

ASARITRACKER

Monitor połączeń

19

23,37 zł z VAT

za 30 dni

ASARITRACKER+

Monitor połączeń z geolokalizacją

25

30,75 zł z VAT

za 30 dni

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!