Blog

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Wyślij klientom wyjątkowe życzenia z ASARI

6.12.2023 | Aktualności

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Witryny sklepowe uginają się od kolorowych dekoracji. Przedświąteczna gorączka może udzielić się każdemu, ale my trzymamy rękę na pulsie. Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Ciebie prezent, dzięki któremu złożysz życzenia wszystkim swoim klientom. 

Automatyczne tworzenie map na stronie WWW

23.11.2023 | ASARI WWW

Nie musisz już ręcznie konfigurować i generować klucza map Google podczas uruchamiania własnej strony. Od teraz w ASARI WWW mapy Open Street Map są dostępne automatycznie po jej założeniu. Odkryj i wypróbuj nową funkcję od ASARI.

Nowa wersja ASARI Tracker z obsługą Dual SIM!

30.10.2023 | ASARI TRACKER

Po co nosić ze sobą dwa telefony skoro można jeden z dwoma numerami? Funkcja Dual SIM jest bardzo popularna i praktyczna w biznesie, więc bez przeszkód możesz z niej korzystać w ASARI Tracker. Aplikacja zapisze informacje o połączeniach z klientami dla wybranego lub obu numerów. I tak można pracować! Co jeszcze się zmienia? Dowiesz się niżej.

ASARI CRM – najlepszy partner w drodze do rozwoju

25.07.2023 | Aktualności

Z biurami nieruchomości pracujemy od początku istnienia naszej firmy. Posiadamy dla nich specjalnie dopasowane oprogramowanie, które cały czas wzbogaca się o nowe funkcje oraz narzędzia pozwalające skutecznie i szybko pracować w zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Jednym z tych biur jest Express House, który współpracuje z ASARI od 8 lat. Zobacz, jak wykorzystują CRM ASARI w codziennej pracy, bo robią to naprawdę dobrze. Czytaj, inspiruj się i wdrażaj, bo warto!

ASARI Tracker 8: ciesz się nowymi możliwościami z udoskonaloną aplikacją 

27.06.2023 | ASARI TRACKER

Wiele firm korzysta z ASARI Tracker, doceniając jego funkcjonalności i zaawansowane możliwości zarządzania relacjami z klientami. Od małych przedsiębiorstw po duże biznesy nasza aplikacja jest używana do wprowadzania kontaktów do bazy danych, pielęgnowania relacji z klientem, koordynowania pracy zespołu i monitorowania efektywności sprzedaży. Teraz oddajemy w Twoje ręce nową wersję ASARI Tracker 8, a zaraz dowiesz się, co jest w niej tak fajnego.

Ile gigabajtów zajmują Twoje dane? ASARI CRM Cię o tym poinformuje

15.06.2023 | ASARI CRM

Przestrzeń tylko we wszechświecie jest nieskończona, ale na dyskach ma swoje limity. Ile to razy zastanawiałeś się, jak dużo miejsca zajmują Twoje dane? Teraz nie musisz już zgadywać, bo ASARI CRM poda Ci tę informację na tacy! Nasz system poinformuje o tym, ile gigabajtów masz do wykorzystania, a ile już zostało użyte. Poznaj nową funkcję zliczania przestrzeni.

Sprzedawaj nieruchomości w dowolnym języku

15.06.2023 | ASARI CRM

Często sprzedajesz lub wynajmujesz nieruchomość klientom zza granicy, więc warto przygotować dla nich opis lokalu w rodzimym języku. W ASARI CRM dodaliśmy opcję na umieszczenie tekstu w obcych językach, który poprawnie wyświetli się na portalach.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!