Aktualności

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

System CRM vs ERP – rywale czy współpracownicy?

24.11.2020 | Firma

Prowadzenie przedsiębiorstwa to nie lada wyzwanie. Poza dbaniem o wysoką jakość oferowanego produktu lub usługi masz na głowie między innymi kontrolę finansów, produkcji, stanów magazynowych i zasobów ludzkich. A gdyby tak ktoś mógł Cię w tym wyręczyć i spiąć wszystko w jedną całość, z dokładnym raportowaniem wyników i wskazywaniem słabych punktów?

Program dla biur nieruchomości – sprawdź, dlaczego to must have każdej szanującej się agencji!

20.11.2020 | Firma

Branża nieruchomości jest wymagająca. Tu każda oferta może być na wagę złota, a minuta warta tysiące złotych! Klient poszukuje wyjątkowego i drogiego produktu, który ma kluczowe znaczenie dla jego inwestycji czy komfortu życia. Nic dziwnego, że podchodzi do tematu poważnie. Wzrastają także jego oczekiwania wobec osób towarzyszących mu w procesie szukania odpowiedniej nieruchomości oraz finalizowania transakcji – w końcu nie chodzi o zakup bułki na drugie śniadanie.

Zaoferowaliśmy Ministerstwu Zdrowia ASARI CRM jako system do zarządzania informacją o wolnych zasobach szpitali, w tym łóżkach dla pacjentów COVID-19

2.11.2020 | ASARI CRM

Ostatnie wiadomości związane z COVID-19 spędzają wszystkim sen z powiek. Każdy z nas ma rodzinę i przyjaciół, o których się martwi. Dlatego dostrzegamy, jak ważna jest w tej chwili pomoc służbie zdrowia. Z tego, co wiemy, szpitale nie dysponują centralnym systemem weryfikacji łóżek i sprzętu medycznego co utrudnia udzielenie szybkiej pomocy osobom najbardziej potrzebującym.

Podsumowanie lutego 2020

3.03.2020 | ASARI CRM

Za nami kolejny pracowity miesiąc w ASARI. Luty przyniósł nie tylko nowe funkcje w naszych narzędziach, ale także kilka ciekawych szkoleń. Wejdź i dowiedz się więcej.

Podsumowanie stycznia 2020

5.02.2020 | ASARI CRM

Pierwszy miesiąc 2020 roku za nami, przychodzimy do Was zatem ze styczniowym podsumowaniem nowości! Nowy Rok postanowiliśmy zacząć na pełnej petardzie i zaprezentować Wam wiele możliwości, zarówno w kwestiach usprawnienia codziennej pracy z CRM-em, poszerzenia wiedzy oraz przeniesienia sposobu zarządzania na kolejny level.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!