Blog

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Podsumowanie 2023 roku

28.12.2023 | ASARI CRM

Koniec roku to zawsze czas życzeń, podsumowań i postanowień. Zaczniemy od tych pierwszych i pragniemy Wam pogratulować sukcesów w 2023 i mamy nadzieję, że 2024 przyniesie ich jeszcze więcej. Życzymy, by energia i ambicja Was nie opuszczały, a sprzedaż ciągle rosła. Byście z siłą odnajdywali się w stale zmieniającej się sytuacji i zawsze przekuwali wszystkie przeszkody w zysk. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Wyślij klientom wyjątkowe życzenia z ASARI

6.12.2023 | Aktualności

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Witryny sklepowe uginają się od kolorowych dekoracji. Przedświąteczna gorączka może udzielić się każdemu, ale my trzymamy rękę na pulsie. Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Ciebie prezent, dzięki któremu złożysz życzenia wszystkim swoim klientom. 

Automatyczne tworzenie map na stronie WWW

23.11.2023 | ASARI WWW

Nie musisz już ręcznie konfigurować i generować klucza map Google podczas uruchamiania własnej strony. Od teraz w ASARI WWW mapy Open Street Map są dostępne automatycznie po jej założeniu. Odkryj i wypróbuj nową funkcję od ASARI.

Nowa wersja ASARI Tracker z obsługą Dual SIM!

30.10.2023 | ASARI TRACKER

Po co nosić ze sobą dwa telefony skoro można jeden z dwoma numerami? Funkcja Dual SIM jest bardzo popularna i praktyczna w biznesie, więc bez przeszkód możesz z niej korzystać w ASARI Tracker. Aplikacja zapisze informacje o połączeniach z klientami dla wybranego lub obu numerów. I tak można pracować! Co jeszcze się zmienia? Dowiesz się niżej.

ASARI CRM – najlepszy partner w drodze do rozwoju

25.07.2023 | Aktualności

Z biurami nieruchomości pracujemy od początku istnienia naszej firmy. Posiadamy dla nich specjalnie dopasowane oprogramowanie, które cały czas wzbogaca się o nowe funkcje oraz narzędzia pozwalające skutecznie i szybko pracować w zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Jednym z tych biur jest Express House, który współpracuje z ASARI od 8 lat. Zobacz, jak wykorzystują CRM ASARI w codziennej pracy, bo robią to naprawdę dobrze. Czytaj, inspiruj się i wdrażaj, bo warto!

Poznaj obiznesie.com – centrum biznesowych aktualności

13.07.2023 | Nowości

Czas start! Uruchomiliśmy obiznesie.com – serwis, który przeniesie Cię w sam środek zmieniających się realiów rynkowych. Wejdź z nami do świata dynamicznych zmian, przez które przeprowadzi Cię nasza platforma informacyjna, stworzona z myślą o aktualnych i obiektywnych newsach.

ASARI Tracker 8: ciesz się nowymi możliwościami z udoskonaloną aplikacją 

27.06.2023 | ASARI TRACKER

Wiele firm korzysta z ASARI Tracker, doceniając jego funkcjonalności i zaawansowane możliwości zarządzania relacjami z klientami. Od małych przedsiębiorstw po duże biznesy nasza aplikacja jest używana do wprowadzania kontaktów do bazy danych, pielęgnowania relacji z klientem, koordynowania pracy zespołu i monitorowania efektywności sprzedaży. Teraz oddajemy w Twoje ręce nową wersję ASARI Tracker 8, a zaraz dowiesz się, co jest w niej tak fajnego.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!