Narzędzia marketingowe

Twórz kampanie i prowadź komunikację

Szablony materiałów ofertowych i marketingowych

Przygotuj wzory komunikacji marketingowej

Materiały ofertowe i handlowe generowane w systemie CRM

Stwórz w kreatorze własne szablony maili, ulotek i folderów, które automatycznie się spersonalizują pod klientów. Pozwól handlowcom wysyłać i drukować materiały ofertowe wprost z ASARI CRM, zbudowane zgodnie z Twoją identyfikacją wizualną.

Twórz automatyczne kampanie marketingowe

Korzystaj z zalet marketing automation

Ustawiaj automatyczne kampanie powitalne, rocznicowe czy reaktywacyjne. Wykorzystaj możliwość automatycznej segmentacji kontaktów, która sama będzie podłączać klientów pod działania komunikacyjne, gdy spełnią oni określone w automacie warunki.

Marketing Automation w systemie CRM
Monitorowanie źródeł kontaktów w systemie CRM

Monitoruj źródła klientów i zarządzaj zgodami

>Dostosuj bazę do prowadzonych działań marketingowych

Prowadzisz działania marketingowe i chcesz analizować ich efekty. Stwórz w ASARI CRM pola, którymi określisz źródło kontaktu, jego formę oraz zdefiniujesz i oznaczysz zgody marketingowe. Chcesz więcej? Wykorzystaj API i spraw, by te parametry wypełniały się automatycznie.

ASARI CRM w praktyce.

Napisz własną historię sukcesu.

Nasza strona WWW generuje bardzo dużo zapytań z formularzy. Te dane wraz ze zgodami marketingowymi trafiają do naszej bazy, ale po pierwszym kontakcie później rzadko coś sie z nimi dzieje. Handlowcy raczej zajmują się obsługą bieżącej sprzedaży. Gdy przenosiliśmy się do ASARI CRM zasugerowano nam, by sprawdzić potencjał sprzedażowy wśród naszych dawnych klientów. Ustawiliśmy automatyczną kampanie reaktywacyjną z prezentacją oferty i udało się! W miesiącu, w którym zaczeliśmy nasze działania sprzedaż wzrosła o 18%, a działania email marketingowe na stale zagościły w naszej firmie.

Miłosz Koordynar ds. marketingu i PR

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!