Indywidualna customizacja systemu

Dopasuj CRM do swoich potrzeb

Personalizacja systemu CRM

Dostosuj system do własnych potrzeb

Personalizacja systemu prostsza niż kiedykolwiek

ASARI CRM to jedyny system na rynku, który możesz szybko dopasować do własnych potrzeb. Naszą aplikację nie tylko przebudujesz wizualnie, ale każdy z dostępnych w niej modułów indywidualnie skonfigurujesz. Dzięki temu łatwo odzwierciedlisz w systemie firmowe procesy i dostosujesz go do specyfiki rynku, na którym pracujesz.

Dostosuj układ aplikacji

Układ aplikacji

Każdy element ASARI CRM możesz dostosować do swoich potrzeb. Decyduj, jak mają wyglądać listy i karty danych. Zmieniaj widoczność, położenie i wielkość elementów. Korzystaj z widgetów i stwórz system dopasowany do Twojego biznesu.

Utwórz własne pola

Własne pola

W naszym systemie nie tylko dodasz nowe pola. Możesz grupować je w indywidualne sekcje, definiować ich kolory, a także decydować o tym, gdzie mają być dodatkowo wyświetlane – na liście i w nagłówkach kart danych.

Utwórz szablony dokumentów

Szablony dokumentów

Przenieś do ASARI wszystkie swoje dokumenty, stwórz wzory materiałów ofertowych i zdefiniuj własne szablony maili. Wykorzystaj w nich shortcody i pozwól, by same wypełniały się danymi pobranymi ze wskazanych modułów aplikacji.

Definiowanie uprawnień

Definiowanie uprawnień

Uprawnienia pozwalają nie tylko decydować, którzy użytkownicy mają mieć dostęp do danych i ich edycji. Dzięki nim można także sterować, które moduły i funkcje mają być widoczne dla wskazanych grup pracowników.

Tworzenie filtrów

Tworzenie filtrów

Nie ma sensu przeszukiwać systemu ręcznie w poszukiwaniu jednej informacji. Wystarczy skorzystać z filtrów w wyszukiwarce. Filtry to zapisane kryteria wyszukiwania, które może stworzyć każdy użytkownik ASARI CRM w dowolnej ilości.

Automatyzacja pracy

Automatyzacja pracy

Dzięki automatom i funkcjom matematycznym Twoja praca będzie znacznie szybsza. Możesz nie tylko automatycznie wysyłać wiadomości, ale także zmieniać i wyliczać wartości pól oraz zakładać zadania dla pracowników.

Twórz indywidualne raporty

Grupuj je w pulpity analityczne

Nowoczesne rozwiązania Business Intelligence w ASARI CRM umożliwiają nie tylko tworzenie raportów, ale również dowolne łączenie ich w spersonalizowane pulpity analityczne. Dzięki temu wszystkie kluczowe informacje dotyczące Twojej firmy takie jak prognozy finansowe, postępy sprzedażowe, efektywność działań czy zarządzanie zasobami są dostępne w jednym miejscu.

Indywidualne raporty

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!