System zarządzania dla działów HR

Usprawnij procesy związane z obsługą pracowników

System HR

Baza danych Twojego zespołu

Stwórz kartotekę pracowników i zarządzaj zespołem

Informacje na temat Twoich pracowników mogą wymagać jeszcze więcej ochrony niż baza klientów. W naszym systemie CRM nie tylko stworzysz kartotekę pracownika, tutaj możesz zdefiniować hierarchię w zespołach, zawrzeć reguły wyliczania wynagrodzeń, informacje o urlopach i nieobecnościach, generować dokumenty pracownicze i dowolnie sterować uprawnieniami dostępu do funkcji i informacji.

Stwórz wzory dokumentacji na potrzeby HR

Zarządzaj wszystkimi dokumentami pracowniczymi z jednego miejsca

Wzory umów

Wzory umów

Przyjmujesz pracownika do pracy lub podpisujesz z nim nową umowę? W ASARI możesz zdefiniować wzór dowolnego dokumentu współpracy i szybko generować wypełnioną danymi umowę wprost z systemu CRM.

Wnioski urlopowe

Wnioski urlopowe

Stwórz w ASARI CRM swoje własne szablony komunikacji mailowej i wykorzystaj je w komunikacji masowej lub automatycznej. Wykorzystaj w nich shortcody i pozwól, by same przed wysyłką uzupełniały się danymi pobranymi z ASARI.

Archiwum dokumentów

Archiwum dokumentów

Wydrukowane i podpisane dokumenty możesz przechowywać w ASARI CRM. W ten sposób zawsze będziesz mieć do nich szybki dostęp, łatwo je namierzysz i sprawdzisz czy Twoje dokumentacja nie zawiera luk.

Zapewnij bezpieczeństwo danych pracowników

Steruj dostępem do funkcji i informacji

Zapewnienie bezpieczeństwa bazy danych to jeden z najważniejszych obowiązków każdego przedsiębiorcy. Za jego niedopełnienie grożą nie tylko sankcje prawne, ale również strata niezrealizowanych szans sprzedażowych. Dzięki uprawnieniom w ASARI CRM ochronisz swoje dane. Łatwo zdecydujesz, kto ma je widzieć, czy będzie miał prawo do ich edycji, a nawet do widoczności całych modułów, które nimi zarządzają.

Bezpieczeństwo danych pracowników
Zarządzanie majątkiem i sprzętem

Zarządzaj wyposażeniem firmy

Zadbaj o majątek i sprzęt

Przydzielasz pracownikom telefony, laptopy, a może samochód służbowy? Jak zapanować nad całym majątkiem firmy, nie pogubić się w tym i niczego nie zgubić? W ASARI CRM stworzysz kompletną ewidencję wyposażenia, dzięki czemu zarządzanie majątkiem stanie się jeszcze łatwiejsze. Zminimalizujesz ryzyko finansowe związane z utratą lub uszkodzeniem sprzętu oraz zwiększysz efektywność przeglądów i konserwacji. Wybierz ASARI CRM i zyskaj pewność, że Twoje wyposażenie jest zawsze bezpieczne i gotowe do działania.

Prowadź ewidencje wyposażenia

Prowadź ewidencję wyposażenia

Do bazy wprowadzisz sprzęt elektroniczny, meble, licencje na oprogramowanie, flotę aut i każdą inna rzecz – od długopisu po nieruchomość. ASARI CRM pozwoli Ci przeglądać wyposażenie m.in. po rodzaju, typie, czy producencie, a także łatwo zarządzać pozycjami.

Przydzielaj sprzęt pracowniczy

Przydzielaj sprzęt pracownikom

Sprawdzisz, kto i jakiego sprzętu używa, kiedy mu go wydano, a także będziesz monitorować zwroty i stan techniczny urządzeń. W ASARI utworzysz również protokoły przydzielenia i zdania sprzętu, automatycznie je wydrukujesz oraz dodasz dokumentację fotograficzną.

Monitorowanie gwarancji i przeglądów

Monitorowanie gwarancji i przeglądów

System ASARI CRM automatycznie przypomni Ci o zbliżających się przeglądach, naprawach i wizytach serwisowych, a także umożliwi monitorowanie zużycia sprzętu i jego lokalizacji. Dzięki temu zaoszczędzisz środki, korzystając z gwarancji oraz ograniczysz koszty utrzymania wyposażenia.

Kontrola czasu pracy i nieobecności

Łatwo zorganizuj życie firmy 

W ASARI CRM możesz monitorować czas pracy i nieobecności zespołu. Zarówno pracownicy zdalni, jak i stacjonarni bez problemu mogą zaznaczyć swoją obecność w firmie, dodawać wnioski urlopowe i rejestrować zwolnienia chorobowe. Wszystkie zgromadzone w ten sposób dane będzie można analizować w systemie raportowym, monitorując między innymi wykorzystany urlop i nadgodziny.

Monitorowanie czasu pracy
Monitorowanie lokalizacji pracowników

Monitorowanie lokalizacji pracowników

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!