Mobilny system CRM

Pełnia możliwości rozwiązań w chmurze na każdym urządzeniu

Mobilny system CRM

Mobilny System CRM

Praca w chmurze z dowolnego urządzenia

Z mobilnym systemem CRM na swoim telefonie czy tablecie masz wolność pracy z każdego miejsca. Działaj z pełną wygodą i efektywnością — w pociągu, na lotnisku, czy w samochodzie. Posiadanie CRM na Androida lub iOS zwiększa produktywność, bo już nie musisz czekać na powrót do siedziby firmy, by wysłać ofertę klientowi, sprawdzić wyniki sprzedaży, ustawić automatyczną wysyłkę maili i zarządzać całym biznesem.

Praca w terenie

Praca w terenie

Spotykasz się z klientem poza biurem? Chcesz dodać nowe kontakty do bazy lub wysłać ofertę od razu po rozmowie? Z naszym systemem CRM wykonasz te i wiele innych zadań bezpośrednio ze swojego smartfona lub tabletu. To zapewni Twoim klientom najwyższy poziom obsługi i pozwoli Ci działać efektywnie, gdziekolwiek jesteś.

Praca w podróży

Praca w podróży

Czas spędzony na podróży często spisujemy na straty, gdyż nie zawsze mamy miejsce, by wygodnie pracować z laptopa. Co innego z telefonem. Nasza aplikacja CRM na smartfony z Androidem i iOS ma te same możliwości, co wersja na komputer. Dzięki temu zawsze działasz sprawnie i jesteś o krok przed konkurencją.

Praca z biura

Praca z biura

Nasza aplikacja CRM działa w chmurze, integrując wszystkie zapisywane w nim informacje w czasie rzeczywistym. Dlatego każde działanie z telefonu będzie od razu widoczne na komputerze, gdy wrócisz do biura. Zapewnij sobie ciągłość pracy i zwiększ efektywność dzięki funkcjonowaniu w jednym ekosystemie danych.

CRM w chmurze

Zbuduj własny mobilny CRM

Dostosuj wygląd aplikacji na telefonach i tabletach

Szukasz CRM, na którym można pracować mobilnie i dowolnie go przebudowywać? Chcesz decydować o wyglądzie aplikacji? Pracując mobilnie, często nie potrzebujesz tych samych funkcjonalności, co na komputerze. Aplikację ASARI CRM możesz dowolnie konfigurować według własnych preferencji. W trakcie modyfikowania jej układu zadecydujesz, które moduły ukryć lub pozostawić widoczne. Dodatkowo aplikacja mobilna ASARI CRM jest w pełni responsywna, co oznacza, że dostosowuje swój wygląd do urządzenia, na którym jest używana.

Zarządzanie widocznością sekcji

Zarządzanie widocznością modułów

Kontroluj wyświetlane treści

Chcesz ukryć jakieś sekcje w karcie kontaktu lub firmy? A może notatki mają być niewidoczne na smartfonie? Wystarczy tylko jedno kliknięcie. To Ty decydujesz, które moduły aplikacji mają być widoczne. Możesz też ustawić domyślnie wyświetlaną sekcję mobilnej wersji ASARI CRM i cieszyć się sprawnym dostępem do najważniejszych informacji.

Kolejność sekcji w CRM

Ustalanie kolejności sekcji

Organizuj i porządkuj informacje

Nie musisz przeszukiwać całego modułu, aby dotrzeć do informacji z konkretnej sekcji. W mobilnym CRM możesz dowolnie konfigurować kolejność modułów. To Ty ustalasz, które dane są dla Ciebie najważniejsze. Najczęściej korzystasz z notatek lub szans? Ustal te pozycje jako pierwsze. Porządek w modułach sprawi, że obsługa aplikacji będzie jeszcze łatwiejsza i intuicyjna.

Poznaj nasze aplikacje

Ekosystem, który pracuje dla Ciebie

CRM Online

ASARI CRM

Mobilny system CRM

Nasza aplikacja CRM na smartfony i tablety zapewnia pełna funkcjonalność ASARI CRM, którą znasz z wersji na komputer, ale to nie wszystko. Wersja na urządzenia mobilne zapewnia także większą przestrzeń pracy dzięki maksymalnemu wykorzystaniu ekranu, powiadomień, ułatwionemu logowaniu i integracji z ASARI Tracker. Zainstaluj ją i zobacz, jak usprawni Twoją pracę.

Monitorowanie połączeń telefonicznych


ASARI Tracker

Monitorowanie połączeń telefonicznych

ASARI Tracker to aplikacja, która monitoruje rozmowy oraz buduję bazę klientów. Dzięki niej uzyskasz dostęp do informacji o rozmówcy jeszcze przed odebraniem połączenia, co pozwoli Ci zawsze być przygotowanym do oferowania najwyższej jakości usług. Dodatkowo dzięki śledzeniu lokalizacji użytkowników możesz skuteczniej zadbać o ich bezpieczeństwo i w razie potrzeby służyć im pomocą.

Zalety CRM w chmurze

Co da Twojej firmie zastosowanie rozwiązań chmurowych?

CRM - dostęp online

Nieograniczony dostęp online

Komputer, tablet, a może smartfon? Z każdego z tych urządzeń możesz skorzystać, aby połączyć się z bazą ASARI CRM. Wystarczy przeglądarka lub jedna z naszych aplikacji mobilnych, by pracować tak, jak jest Ci najwygodniej.

Wygodny zdalny dostęp

Wygodny zdalny dostęp

Zastosowanie rozwiązań chmurowych zapewnia dostępność do funkcji i danych dla każdego z pracowników z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Z ASARI CRM możesz pracować w pełni mobilnie, bezproblemowo realizując sprzedaż.

Chmura obliczeniowa

Nieograniczone zasoby obliczeniowe

Systemy CRM w chmurze mają dostęp do potężnych zasobów obliczeniowych. Dzięki temu oprogramowanie jest w stanie wykonywać jednocześnie tysiące operacji, a Tobie do jego obsługi wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu.

bezpieczeństwo danych w chmurze

Bezpieczeństwo pracy w chmurze

CRM w chmurze – czy to bezpieczne?

System CRM oparty na technologii chmurowej to bezpieczny wybór. Gwarancją ochrony danych jest ich szyfrowanie, zabezpieczone serwerownie oraz profesjonalne zarządzanie infrastrukturą. Przestrzeganie rygorystycznych procedur i standardów w zakresie ochrony danych to dla nas priorytet.

Główne funkcje system CRM w chmurze

Jakie funkcjonalności oferują rozwiązania chmurowe?

Poczta w chmurze

Poczta e-mail

Wbudowany w system klient pocztowy daje nieograniczony dostęp do firmowej skrzynki mailowej na dowolnym urządzeniu i w każdym czasie. Adres poczty we własnej domenie, integracja z systemem CRM, dostęp do wszystkich zebranych danych, szybka wysyłka niezbędnych plików – to sprawia, że utrzymanie kontaktu z klientem jest jeszcze prostsze.

Dysk w chmurze

Dysk on-line

CRM w chmurze umożliwia użytkownikom dostęp do wszystkich uporządkowanych plików w jednym miejscu. System zbiorczo przechowuje dokumenty, zdjęcia, umowy i inne zebrane przez pracowników pliki. Zespół, zgodnie z przyznanymi użytkownikom uprawnieniami, może w ramach CRM sprawnie nimi zarządzać i dołączać do korespondencji mailowej.

Integracje on-line

API i integracje

System CRM, taki jak ASARI, można zintegrować z pocztą i kalendarzem Google. Podobnie jest w przypadku własnej strony WWW, ale także innych narzędzi wspierających sprzedaż. Dodatkowo dzięki API nasze oprogramowanie CRM może dowolnie łączyć się z każdym innym system, zapewniając między nimi swobodną wymianę informacji.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest CRM w chmurze?

System CRM w chmurze to oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami oparte na technologii chmurowej, działające w modelu SaaS. Polega na przechowywaniu i przetwarzaniu danych w zdalnym centrum, gdzie zebrane informacje są dostępne przez Internet, zamiast na lokalnych serwerach lub komputerach. Każdy, kto chce sprawdzić historię pracy z klientem, loguje się do systemu CRM poprzez przeglądarkę internetową, gdzie może przeglądać i dodawać nowe dane. Wszystkie informacje są na bieżąco aktualizowane i dostępne dla innych członków zespołu. Nagła awaria sprzętu nie ogranicza pracy firmy i nie pozbawia jej dostępu do bazy.

Jaki CRM w chmurze wybrać?

Przy wyborze CRM w chmurze niezbędne jest upewnienie się, że system spełnia pewne kluczowe kryteria. Opierając się na aplikacji ASARI CRM, będzie to przede wszystkim bezproblemowa dostępność. Istotną cechą jest również intuicyjność i łatwość obsługi – prosty CRM online musi być przyjazny dla użytkownika. Bezpieczeństwo danych to absolutny priorytet, więc system CRM online musi posiadać solidne mechanizmy zabezpieczające. Ważne jest, aby CRM w chmurze dostosowywał się do rosnących potrzeb firmy. Powinien też oferować możliwość integracji z innymi narzędziami oraz dostępność aplikacji mobilnej.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!