Mobilny system CRM

Pełnia możliwości na każdym urządzeniu

Mobilny system CRM

Mobilny System CRM

Praca w chmurze z dowolnego urządzenia

Z mobilnym systemem CRM na swoim telefonie czy tablecie masz wolność pracy z każdego miejsca. Działaj z pełną wygodą i efektywnością — w pociągu, na lotnisku, czy w samochodzie. Posiadanie CRM na Androida lub iOS zwiększa produktywność, bo już nie musisz czekać na powrót do siedziby firmy, by wysłać ofertę klientowi, sprawdzić wyniki sprzedaży, ustawić automatyczną wysyłkę maili i zarządzać całym biznesem.

Praca w terenie

Praca w terenie

Spotykasz się z klientem poza biurem? Chcesz dodać nowe kontakty do bazy lub wysłać ofertę od razu po rozmowie? Z naszym systemem CRM wykonasz te i wiele innych zadań bezpośrednio ze swojego smartfona lub tabletu. To zapewni Twoim klientom najwyższy poziom obsługi i pozwoli Ci działać efektywnie, gdziekolwiek jesteś.

Praca w podróży

Praca w podróży

Czas spędzony na podróży często spisujemy na straty, gdyż nie zawsze mamy miejsce, by wygodnie pracować z laptopa. Co innego z telefonem. Nasz aplikacja CRM na smartfony z Androidem i iOS ma te same możliwości co wersja na komputer. Dzięki temu zawsze jesteś gotów do działania i o krok przed konkurencją.

Praca z biura

Praca z biura

Nasz CRM działa w chmurze integrując wszystkie zapisywane w nim informacje w czasie rzeczywistym. Dlatego każde działanie z telefonu będzie od razu widoczne na komputerze, gdy wrócisz do biura. Zapewnij sobie ciągłość pracy i zwiększ efektywność dzięki funkcjonowaniu w jednym ekosystemie danych.

CRM w chmurze

Zbuduj własny mobilny CRM

Dostosuj wygląd aplikacji na telefonach i tabletach

Pracując mobilnie, często nie potrzebujesz tych samych funkcjonalności, co na komputerze. Dlatego ASARI CRM dostosowuje swój wygląd do urządzenia, na którym jest używane. Dodatkowo w trakcie modyfikowania układu aplikacji możesz zdecydować które panele mają się ukrywać na urządzeniach mobilnych.

Poznaj nasze aplikacje

Ekosystem, który pracuje dla Ciebie

CRM Online

ASARI CRM

Mobilny system CRM

Nasza aplikacja na smartfony i tablety zapewnia pełna funkcjonalność ASARI CRM, która znasz z wersji na komputer, ale to nie wszystko. Wersja na urządzenia mobilne zapewnia także większą przestrzeń pracy dzięki maksymalnemu wykorzystaniu ekranu, powiadomień, ułatwionemu logowaniu i integracji z ASARI Tracker. Zainstaluj ją i zobacz, jak usprawni Twoją pracę.

Monitorowanie połączeń telefonicznych


ASARI Tracker

Monitorowanie połączeń telefonicznych

ASARI Tracker to aplikacja, która monitoruje rozmowy oraz buduję bazę klientów. Dzięki niej uzyskasz dostęp do informacji o rozmówcy jeszcze przed odebraniem połączenia, co pozwoli Ci zawsze być przygotowanym do oferowania najwyższej jakości usług. Dodatkowo dzięki śledzeniu lokalizacji użytkowników możesz skuteczniej zadbać o ich bezpieczeństwo i w razie potrzeby służyć im pomocą.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!