Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Zadbaj o kondycję swojej sprzedaży! Rozruszaj ją – bez zadyszki.

31.03.2021 | Aktualności

Nadejście wiosny to najlepszy czas, by przygotować się na powrót do „nowej normalności” i pracy! Przyda się dobra rozgrzewka – mamy 7 sposobów na rozruszanie sprzedaży. Sprawdź, jak zadbać o jej kondycję, by żwawo wyprzedzić konkurencję – co robić, by działać efektywnie i z satysfakcją realizować plan budżetowy. 3… 2… 1… START!

Akademia ASARI & Sandler Training wzmacnia biura nieruchomości

24.03.2021 | Aktualności

Pierwsza odsłona warsztatów “Zarządzanie sprzedażą w biurze nieruchomości” za nami. Ich uczestnicy otrzymali solidną dawkę wiedzy z zakresu szeroko pojętego zarządzania oraz wykorzystywania zaawansowanych narzędzi do analizy działań sprzedażowych. Podsumowujemy 6 wyjątkowych spotkań i zdradzamy, dlaczego warto wziąć udział w kolejnej edycji. Startujemy już 6 maja, a liczba miejsc jest ograniczona!

Sukces jest kobietą. Dziś też ma swoje święto!

8.03.2021 | Aktualności

W kwiaciarniach kończą się goździki, Panowie masowo kupują rajstopy… Znak to taki, że dziś Dzień Kobiet. Z tej okazji ASARI składa przedstawicielkom płci pięknej serdeczne życzenia. W tym roku dodatkowo postanowiliśmy pokazać Wam, że sukces jest kobietą, a nieruchomości mają jej bardzo delikatne oblicze.

Co to jest CRM – definicja, poradnik i korzyści

16.02.2021 | Baza wiedzy

Prowadzisz firmę, przynoszącą zyski? Wszystko idzie dobrze, ale co jakiś czas pojawiają się te same problemy. Klient nie dostał na czas oferty, więc poszedł do konkurencji? Dział Obsługi Klienta zapomniał o odpowiedzi na maila, towar zamówiony czeka w magazynie, a Klient go nie chce i żąda zwrotu gotówki? Takie sytuacje zdarzają się nawet w dobrze prosperujących biznesach. Jeżeli chcesz się przed nimi ustrzec, to w porę zdecyduj się na system CRM. Co to jest? Już wyjaśniamy.

Celuj w gotowe rozwiązania – zaprezentuj raport ze swojej pracy

10.02.2021 | Aktualności

Najgorsza jest niewiedza, dlatego ASARI CRM wyposażyliśmy w nową funkcję, która pozwoli informować Klientów, jak przebiega sprzedaż ich nieruchomości. Dzięki możliwości raportowania pracy Twojego biura klient będzie czuł się zaopiekowany i zyska świadomość, że dokonał właściwego wyboru, decydując się na Ciebie. To narzędzie pozwoli kreować profesjonalny wizerunek Twojej firmy i okaże się niezastąpione do wygodnego komunikowania się z kontrahentami.

Wdrożenie systemu CRM – jak zrobić to odpowiednio? Wyjaśniamy

3.02.2021 | Baza wiedzy

System CRM to nie zwykłe oprogramowanie, a raczej filozofia i strategia prowadzenia biznesu w dobie informatyzacji. Po wdrożeniu tego rozwiązania zmieni się wszystko: procesy przyśpieszą, automatyzacja odciąży pracowników, a szczegółowy profil Klienta i dostęp do dowolnych analiz pozwoli skutecznie planować przyszły rozwój firmy. Dowiedz się, dlaczego zawsze jest dobry czas na wdrożenie systemu CRM.

Narzędzie przyszłości – ASARI Tracker do pracy zdalnej

27.01.2021 | Poradniki

Prowadzenie firmy bez smartfona w obecnych czasach wydaje się niemożliwe. Jednak sam telefon to nie wszystko, gdy chcesz na serio zadbać o inteligentne zarządzanie biznesem. Tu z pomocą przychodzi aplikacja ASARI Tracker, która wprowadza rewolucję w planowaniu i realizacji pracy zdalnej. To narzędzie do monitorowania połączeń telefonicznych z Klientami, oferujące wiele niezbędnych funkcji, które w dobie online marketingu usprawnią pozyskiwanie kontaktów, zarządzanie informacją i implementacją danych w CRM.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!