Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Sztuczna inteligencja w biznesie, czyli jak wykorzystać AI w firmie?

17.03.2023 | Aktualności

Prawdopodobnie codziennie wchodzisz w interakcję ze sztuczną inteligencją AI i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Spotykasz ją w smartfonie, podróży, a nawet, gdy zamawiasz hot-doga w sklepie samoobsługowym popularnej marki, której logiem jest uśmiechnięty płaz. Ale jak wykorzystać sztuczną inteligencję w biznesie i z czym to się je?

Kobiety, które wywróciły historię do góry nogami

3.03.2023 | Aktualności

I te, które robią to nadal. Inteligentne, odważne, sprytne. Naukowczynie, politolożki, lekarki, nauczycielki, aktorki. A przede wszystkim kobiety. Nie wszystkie widnieją na pierwszych stronach gazet ani w szkolnych podręcznikach, a jednak znacząco zmieniły świat. Na czym polega ich fenomen?

Wydajna i przyjemna rozmowa z klientem

1.03.2023 | Aktualności

Rozpoczynając pracę w nowym miejscu, np. w obsłudze klienta, handlu, nieruchomościach lub wprowadzając w swojej firmie rozwiązania dotyczące customer service, rzadko zastanawiamy się nad samym procesem przebiegu rozmów z klientem. Przedsiębiorstwa nie zawsze inwestują w szkolenia z zakresu poprawnej wymowy, dykcji, higieny narządu głosu czy bezpośredniej relacji z drugim człowiekiem. A przecież już pierwsze doświadczenia rozmów mogą spowodować, że w głowie pojawi nam się kilka pytań. 

Nowe partnerstwo ASARI – stawiamy na edukację i rozwój klientów

9.02.2023 | Aktualności

Szkolenie pracowników dla każdej firmy to newralgiczny temat, bo od niego zależy sukces całego przedsiębiorstwa. Zespół wyposażony w profesjonalną wiedzę i umiejętności zarabia więcej i jest bardziej zmotywowany do działania. To oczywiste, ale jak szkolić pracowników? Samemu, czy zlecić to profesjonalnej firmie? To okazja, żeby poznać naszego partnera – Gildię Trenerską.

Weryfikacja najemcy w ASARI CRM z simpl.rent

26.01.2023 | ASARI CRM

Współpraca simpl.rent z ASARI pozwoli Ci zweryfikować potencjalnego najemcę. To znacznie ułatwia proces wynajmu nieruchomości, czyni go pewniejszym i oszczędza czas oraz pieniądze. Dzięki temu wygodnie i zdalnie sprawdzisz tożsamość kandydata na lokatora, jego zarobki i historię płatniczą. Czy to jest łatwe? Tak, bo simpl.rent nie lubi utrudniać nikomu życia, stawiając na prostotę.

Budujemy nowy rok – 2023 nadchodzimy!

29.12.2022 | ASARI CRM

Przed nami nowy rok – 2023. Mijający obfitował w wiele wydarzeń, które postawiły przed biznesem szereg bardziej lub mniej przewidywalnych wyzwań. Nauczyliśmy się, że najlepsze plany to takie, które można szybko dostosować do zmieniającej się rzeczywistości, a sprawna reakcja jest możliwa dzięki stabilnym organizacyjnym fundamentom.

Nowa funkcja automatycznego dopasowywania ofert i poszukiwań

20.12.2022 | ASARI CRM

Automatyzacja w ASARI CRM pojawia się w wielu miejscach i znacznie ułatwia Ci pracę. Od teraz skorzystasz z niej także w sekcji Poszukiwań. Dodaliśmy funkcję, która sama poinformuje Cię o pojawieniu się nieruchomości spełniających wymagania klientów. Nie dość, że usprawnia to pracę, to ułatwia sprzedaż, bo możesz sprawniej obsługiwać wielu klientów. Poniżej dowiesz się wszystkiego o funkcji automatycznego dopasowywania ofert.

Święta już blisko – wyślij życzenia do klientów!

6.12.2022 | Aktualności

Zaczynasz powoli odczuwać świąteczną gorączkę? Czasu do świąt nie zostało już tak wiele. Prezenty, choinka, przygotowanie wigilii, a między tym wszystkim musisz jeszcze zadbać o firmowych klientów. W tym ostatnim Ci pomożemy! Przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne wzory komunikacji marketingowej z szablonami maili i pop-upami na strony WWW. Wykorzystaj je, by złożyć życzenia Twoim kontrahentom, tym obecnym, jak i przyszłym. Daj im znać, że są dla Ciebie ważni w tym wyjątkowym czasie. Jedna darmowa kartka od nas już na Ciebie czeka w ASARI CRM. Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy.

Zajrzyj za kulisy Promocji Sprzedaży

25.11.2022 | ASARI CRM

Promocja sprzedaży dla klientów jest świetną okazją do zakupów produktów lub usług w niższych cenach. Ma ona wiele twarzy i czasem jest to słynny Black Friday, promocja świąteczna, „wietrzenie magazynów”, czy cykliczna akcja niepowiązana z żadną okazją. Dla firmy to idealna sytuacja do wzmocnienia relacji z obecnymi klientami lub przyciągnięcia nowych dlatego warto wiedzieć, co stoi za kulisami Promocji Sprzedaży.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!