Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

HI5 ASARI & Galactica! SPRAWDŹ, jaką systemową petardę MLS stworzyliśmy razem!

18.05.2021 | Aktualności

Czy konkurenci mogą przybić sobie piątkę? Mogą. A nawet powinni, jeśli chcą stworzyć coś innowacyjnego i naprawdę ekstra dla swoich klientów! Wychodząc z takiego założenia, ASARI i Galactica nawiązały współpracę. Z połączenia naszych kompetencji i doświadczenia powstał największy Ogólnopolski System MLS dla rynku nieruchomości, z którego wszyscy użytkownicy programów ASARI CRM i Galactica Virgo 2.0 mogą korzystać bezpłatnie. Sprawdź, jak MLS ASGAL może pomóc rozwinąć Twoje biuro, umocnić pozycję i zwiększyć zyski!

Ustawa AML – jej zmiany wpływają na pracę pośredników nieruchomości

29.04.2021 | Baza wiedzy

19 stycznia 2021 roku na sejmowe biurko trafił rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. 8 kwietnia nowelizacja została podpisana przez Prezydenta. Zmiany mają zwiększyć skuteczność funkcjonowania organów odpowiedzialnych za wykrywanie środków pochodzących z działalności przestępczej bądź służących działalności terrorystycznej. Kary za nieprzestrzeganie regulacji prawnych są ogromne. Sprawdź, czy poszczególne procesy działania w Twoim biurze mają zgodność z AML!

Zadbaj o kondycję swojej sprzedaży! Rozruszaj ją – bez zadyszki.

31.03.2021 | Aktualności

Nadejście wiosny to najlepszy czas, by przygotować się na powrót do „nowej normalności” i pracy! Przyda się dobra rozgrzewka – mamy 7 sposobów na rozruszanie sprzedaży. Sprawdź, jak zadbać o jej kondycję, by żwawo wyprzedzić konkurencję – co robić, by działać efektywnie i z satysfakcją realizować plan budżetowy. 3… 2… 1… START!

Akademia ASARI & Sandler Training wzmacnia biura nieruchomości

24.03.2021 | Aktualności

Pierwsza odsłona warsztatów “Zarządzanie sprzedażą w biurze nieruchomości” za nami. Ich uczestnicy otrzymali solidną dawkę wiedzy z zakresu szeroko pojętego zarządzania oraz wykorzystywania zaawansowanych narzędzi do analizy działań sprzedażowych. Podsumowujemy 6 wyjątkowych spotkań i zdradzamy, dlaczego warto wziąć udział w kolejnej edycji. Startujemy już 23 września 2021, a liczba miejsc jest ograniczona!

Sukces jest kobietą. Dziś też ma swoje święto!

8.03.2021 | Aktualności

W kwiaciarniach kończą się goździki, Panowie masowo kupują rajstopy… Znak to taki, że dziś Dzień Kobiet. Z tej okazji ASARI składa przedstawicielkom płci pięknej serdeczne życzenia. W tym roku dodatkowo postanowiliśmy pokazać Wam, że sukces jest kobietą, a nieruchomości mają jej bardzo delikatne oblicze.

Co to jest CRM – definicja, poradnik i korzyści

16.02.2021 | Baza wiedzy

Prowadzisz firmę, przynoszącą zyski? Wszystko idzie dobrze, ale co jakiś czas pojawiają się te same problemy. Klient nie dostał na czas oferty, więc poszedł do konkurencji? Dział Obsługi Klienta zapomniał o odpowiedzi na maila, towar zamówiony czeka w magazynie, a Klient go nie chce i żąda zwrotu gotówki? Takie sytuacje zdarzają się nawet w dobrze prosperujących biznesach. Jeżeli chcesz się przed nimi ustrzec, to w porę zdecyduj się na system CRM. Co to jest? Już wyjaśniamy.

Celuj w gotowe rozwiązania – zaprezentuj raport ze swojej pracy

10.02.2021 | Aktualności

Najgorsza jest niewiedza, dlatego ASARI CRM wyposażyliśmy w nową funkcję, która pozwoli informować Klientów, jak przebiega sprzedaż ich nieruchomości. Dzięki możliwości raportowania pracy Twojego biura klient będzie czuł się zaopiekowany i zyska świadomość, że dokonał właściwego wyboru, decydując się na Ciebie. To narzędzie pozwoli kreować profesjonalny wizerunek Twojej firmy i okaże się niezastąpione do wygodnego komunikowania się z kontrahentami.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!