Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Automatyczne pobieranie danych kontrahenta z bazy GUS w ASARI CRM

13.05.2022 | ASARI CRM

NIP i REGON to podstawa w prowadzeniu jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Wchodząc w relacje z innymi firmami, potrzebujesz ich danych do rozliczeń. Sam NIP nie wystarczy, a nie zawsze pod ręką jest pełny adres kontrahenta, czy inne informacje o nim. Od teraz system CRM ASARI pozwala w wygodny sposób importować te dane z bazy GUS. Dowiedz się, jak działa nowa funkcja.

Dowiedz się, kto jest opiekunem Klienta

20.04.2022 | ASARI CRM

Od teraz w oknie „Pobierz dane klienta i umowy” zobaczysz, kto jest jego opiekunem, więc jeżeli masz do niego jakąś sprawę, to już wiesz z kim się skontaktować. Jeżeli znasz to pole z innych miejsc ASARI CRM, to wiesz, że dzięki niemu łatwiej się pracuje.

Zawód: Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

30.03.2022 | Aktualności

Dzisiaj jest Wasze święto drodzy Pośrednicy – obchodzimy bowiem Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Z tej okazji życzymy Wam wszystkim udanych transakcji, najlepszych wynegocjowanych cen i korzystnych prowizji. A poniżej mamy dla Was opowiadanie “do kawy”. Krótka historia profesji, w której spełniacie się każdego dnia.

Filozofia Kanban w ASARI CRM dla zespołu handlowego

28.03.2022 | ASARI CRM

Już jest – użytkownicy systemu ogólnego mogą korzystać z widoku Kanban w ASARI CRM. Ale czy o samą wizualizację lejka sprzedaży tutaj chodzi? Nie. Kanban to głębsza filozofia pracy, której nowy widok jest zwieńczeniem. Zobacz jak, sprawdzi się on w Twojej firmie i jak zwiększać efektywność z jego pomocą.

Wielkanoc już blisko – wyślij życzenia do klientów!

24.03.2022 | Aktualności

Nie masz czasu, by między robieniem świątecznych zakupów, ustalaniem budżetu, a malowaniem pisanek zadbać o profesjonalną komunikację? Kto złoży życzenia Twoim kontrahentom i da im znać, że są ważni, także w tym wyjątkowym okresie? Proponujemy profesjonalne szablony wiadomości e-mail z życzeniami i grafiką, które szybko wyślesz do swoich klientów z ASARI CRM. Chcesz więcej mamy dla Ciebie przygotowane także popupy, które przywitają odwiedzających Twoją stronę WWW.

ASARI na Targach eTradeShow

15.03.2022 | Aktualności

10 marca odbyły się targi eTradeShow poświęcone branży e-commerce. Byliśmy tam, by pokazać wszystkim głodnym technologicznych nowinek nasze narzędzia. Wydarzenie okazało się również świetną okazją do pozyskania nowych partnerów biznesowych. Zapraszamy do relacji z imprezy.

Rewolucja wyszukiwania w ASARI – nowa szybka wyszukiwarka

4.03.2022 | ASARI CRM

Baza danych ma to do siebie, że się rozrasta, więc jej przeszukiwanie musi być w pełni efektywne i co ważne szybkie. W tym celu totalnie zmieniliśmy Wyszukiwarkę ASARI, tak by mogła ona analizować ogromne ilości danych i udzielać odpowiedzi w ciągu milisekund. Prędkość to nie jedyna jej zaleta. Rewolucja nastąpiła także w prezentacji wyników wyszukiwania.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!