Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

11 Recamp uważamy za udany – relacja z warsztatów branży nieruchomości

22.09.2022 | Aktualności

Jedenaste warsztaty Recamp przebiegały pod hasłem “Będzie dobrze”. Na warsztatach dało się wyczuć pozytywną atmosferę wśród uczestników, którzy z nadzieją patrzą w przyszłość. Chwilowe zawirowania okazują się doskonałym momentem na zmianę sposobu działania i to było widać. Wiele osób szuka nowych rozwiązań, które pozwolą im jeszcze lepiej pozyskiwać nowych klientów.

Zaznaczanie wielu obszarów na mapie w Poszukiwaniu

20.09.2022 | ASARI CRM

Pośrednicy nieruchomości pracują w ASARI CRM na Poszukiwaniach – to oczywiste. Definiując preferencje klienta, mogą w nim nie tylko wybrać adres z listy, ale również wskazać go na mapie. Teraz dodaliśmy do systemu nową funkcję, która pozwoli zaznaczyć dowolną liczbę obszarów. Zobacz, jak to działa.

Nowy szablon wydruków z transakcjami

20.09.2022 | ASARI CRM

Często zdarza się, że nowy klient, który chce sprzedać mieszkanie, korzystając z usług Twojego biura nieruchomości, nie ma doświadczenia w sprzedaży. Przychodzi do Ciebie i żąda wygórowanej ceny za swoje lokum i trudno go przekonać, że jest ona znacznie przeszacowana. Od teraz dzięki nowej funkcji w ASARI CRM możesz stworzyć wydruk ze zrealizowanych transakcji i pokazać mu jak faktycznie kształtują się ceny podobnych nieruchomości na rynku.

Obsługa wielu procesów sprzedażowych

20.09.2022 | ASARI CRM

Funkcja etapów sprzedaży jest powszechnie wykorzystywana przez użytkowników ASARI CRM, więc rozszerzyliśmy jej działanie. Od teraz możesz pracować nie z jednym, ale z wieloma procesami, które zawierać będą dowolną liczbę różnych etapów. Pozwoli to dostosować schematy obsługowe klientów do oferty, a nawet typu odbiorcy. Brzmi dobrze, prawda?

Segmentacja klientów w systemie CRM – dziel i zarabiaj

13.07.2022 | ASARI CRM

Klienci trafiają do bazy danych CRM, a lista kontaktów rośnie i rośnie… Nieuporządkowana może spowodować chaos, który utrudni Twoje działania sprzedażowe i marketingowe, sprawiając, że będą one nieskuteczne. Jednak istnieje na to remedium, którym jest segmentacja klientów w systemie CRM. Wyobraź sobie, że stosując ją, wprowadzisz porządek w kontaktach i pogrupujesz je tak, by celnie trafiać w potrzeby klientów.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!