Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Black Friday w branży nieruchomości i na świecie

23.11.2021 | Aktualności

Kiedy, któryś dzień tygodnia poprzedza się słowem “czarny”, to znaczy, że był on naprawdę zły. Inaczej jest w przypadku Black Friday, w który zalew promocji i rabatów raczej poprawia nam humor i szybko opróżnia portfele 😉 Jednak nie zawsze tak było, a historia tego dnia nie jest kolorowa.

Historia edycji notatek – to się przyda!

2.11.2021 | ASARI CRM

Zakładka “Zmiana pól” wzbogaciła się o nową funkcję. Od teraz będziecie mogli podejrzeć historię edycji notatek. Dotyczy to zapisów zarówno z ASARI CRM, jak i ASARI Tracker. Dzięki temu zyskacie wgląd do zmian, co przyda się w różnych okazjach. W jakich? Zaraz się dowiecie – zapraszamy do szybkiej lektury.

Lejek sprzedażowy – co to jest?

14.10.2021 | Baza wiedzy

Lejek sprzedażowy służy do prognozowania dochodów z uwzględnieniem matematycznej zasady prawdopodobieństwa. Brzmi skomplikowanie, ale jego działanie jest naprawdę proste. Jest to graficzna wizualizacja ścieżki zakupowej Klientów, która podzielona jest na kolejne etapy i wyceny procentowe szans na dokonanie przez nich zakupu. Dzięki dobrze zbudowanemu lejkowi z jasno określonymi etapami będziesz mógł skutecznie zarządzać sprzedażą i kontrolować finanse w firmie.

Podsumowanie targów eTradeShow 2021

1.10.2021 | Aktualności

Za nami targi eTradeShow, które odbyły się 15 września br. na warszawskim Stadionie Narodowym. To była dla nas pierwsza oficjalna okazja, by pokazać w nowej odsłonie ASARI i nasze narzędzia z systemem CRM na czele. Jesteście ciekawi, jak było? Zapraszamy do naszej relacji.

Zmieniamy się i wchodzimy na orbitę nowych możliwości.

9.09.2021 | Aktualności

W ciągu ostatniego roku dokonaliśmy gruntownych zmian. Między innymi poszerzyliśmy ofertę oraz zwiększyliśmy liczbę pracowników, w celu jeszcze szybszego reagowania na potrzeby klientów. Dodatkowo wprowadziliśmy wiele udogodnień i nowych funkcji w systemie, by praca w nim była jeszcze wygodniejsza i bardziej intuicyjna. Teraz przyszedł czas na zmianę strony wizualnej. By wznieść ASARI na wyższy poziom i odzwierciedlić drzemiącego w niej ducha, wprowadzamy nowy wizerunek naszej marki.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!