Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Ceny mieszkań a pandemia: Nieruchomości cieszą się dobrym zdrowiem! PROGNOZY 2021

22.06.2021 | Baza wiedzy

Pandemia zmienia układ sił na rynku oraz oczekiwania konsumenckie. Jak w tym wszystkim odnajdują się nieruchomości? Wyśmienicie. To właśnie one stają się pierwszym inwestycyjnym wyborem tych, którzy nie chcą dłużej trzymać pieniędzy w bankach. Mimo niekorzystnej sytuacji praca na budowach deweloperskich wre, ceny mieszkań w Polsce nieustannie rosną. Kto kupuje i jakie oferty cieszą się największym powodzeniem? Sprawdzamy.

HI5 ASARI & Galactica! SPRAWDŹ, jaką systemową petardę MLS stworzyliśmy razem!

18.05.2021 | Aktualności

Czy konkurenci mogą przybić sobie piątkę? Mogą. A nawet powinni, jeśli chcą stworzyć coś innowacyjnego i naprawdę ekstra dla swoich klientów! Wychodząc z takiego założenia, ASARI i Galactica nawiązały współpracę. Z połączenia naszych kompetencji i doświadczenia powstał największy Ogólnopolski System MLS dla rynku nieruchomości, z którego wszyscy użytkownicy programów ASARI CRM i Galactica Virgo 2.0 mogą korzystać bezpłatnie. Sprawdź, jak MLS ASGAL może pomóc rozwinąć Twoje biuro, umocnić pozycję i zwiększyć zyski!

Ustawa AML – jej zmiany wpływają na pracę pośredników nieruchomości

29.04.2021 | Baza wiedzy

19 stycznia 2021 roku na sejmowe biurko trafił rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. 8 kwietnia nowelizacja została podpisana przez Prezydenta. Zmiany mają zwiększyć skuteczność funkcjonowania organów odpowiedzialnych za wykrywanie środków pochodzących z działalności przestępczej bądź służących działalności terrorystycznej. Kary za nieprzestrzeganie regulacji prawnych są ogromne. Sprawdź, czy poszczególne procesy działania w Twoim biurze mają zgodność z AML!

Zadbaj o kondycję swojej sprzedaży! Rozruszaj ją – bez zadyszki.

31.03.2021 | Aktualności

Nadejście wiosny to najlepszy czas, by przygotować się na powrót do „nowej normalności” i pracy! Przyda się dobra rozgrzewka – mamy 7 sposobów na rozruszanie sprzedaży. Sprawdź, jak zadbać o jej kondycję, by żwawo wyprzedzić konkurencję – co robić, by działać efektywnie i z satysfakcją realizować plan budżetowy. 3… 2… 1… START!

Akademia ASARI & Sandler Training wzmacnia biura nieruchomości

24.03.2021 | Aktualności

Pierwsza odsłona warsztatów “Zarządzanie sprzedażą w biurze nieruchomości” za nami. Ich uczestnicy otrzymali solidną dawkę wiedzy z zakresu szeroko pojętego zarządzania oraz wykorzystywania zaawansowanych narzędzi do analizy działań sprzedażowych. Podsumowujemy 6 wyjątkowych spotkań i zdradzamy, dlaczego warto wziąć udział w kolejnej edycji. Startujemy już 23 września 2021, a liczba miejsc jest ograniczona!

Sukces jest kobietą. Dziś też ma swoje święto!

8.03.2021 | Aktualności

W kwiaciarniach kończą się goździki, Panowie masowo kupują rajstopy… Znak to taki, że dziś Dzień Kobiet. Z tej okazji ASARI składa przedstawicielkom płci pięknej serdeczne życzenia. W tym roku dodatkowo postanowiliśmy pokazać Wam, że sukces jest kobietą, a nieruchomości mają jej bardzo delikatne oblicze.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!