Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

ASARI Tracker zapisze poszukiwanie jako Robocze – nowa funkcja porządkowa

1.06.2022 | ASARI TRACKER

Często zdarza się tak, że agent odbywa wiele rozmów w sprawie poszukiwanych przez klientów nieruchomości. Jedni dzwonią ze szczerą chęcią zakupu mieszkania, a inni tylko badają rynek i rozmawiają z wieloma biurami. Jakiekolwiek są intencje kupujących, to w bazie danych CRM pojawia się nagle wiele pozycji Poszukiwań, co może ją po prostu zaśmiecać. Już nie! Nowa funkcja w ASARI Tracker rozwiązuje ten problem.

Zmiany optymalizacyjne w ASARI Tracker

1.06.2022 | ASARI TRACKER

Wraz z nową wersją ASARI Tracker pojawiły się nie tylko nowe funkcje, które ułatwią pracę jego użytkownikom. Wprowadziliśmy także zmiany optymalizacyjne, które usprawnią działanie aplikacji.

ASARI CRM docenione przez agencję Verseo

1.06.2022 | Aktualności

Nasz system znalazł się w rankingu CRM przygotowanym przez jedną z największych agencji digital marketingu w Polsce – Verseo. Dobrze pojawić się w tak doborowym towarzystwie. Dzięki temu doskonale widać czym się wyróżniamy i w jakich aspektach jesteśmy najlepsi 🙂

Kolorowanka do druku z Kreatora dokumentów? ASARI CRM to potrafi!

26.05.2022 | ASARI CRM

Kreator dokumentów dostępny w ASARI pozwala przygotowywać wzory umów, wniosków i protokołów, które automatycznie wypełniają się danymi dostępnymi w systemie CRM. Ale jego możliwości są znacznie większe i możesz je wykorzystać już w najbliższym czasie, tworząc np. spersonalizowaną kolorowankę na Dzień Dziecka. Docenią ją klienci, którzy na spotkanie przychodzą ze swoimi pociechami.

Automatyczne pobieranie danych kontrahenta z bazy GUS w ASARI CRM

13.05.2022 | ASARI CRM

NIP i REGON to podstawa w prowadzeniu jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Wchodząc w relacje z innymi firmami, potrzebujesz ich danych do rozliczeń. Sam NIP nie wystarczy, a nie zawsze pod ręką jest pełny adres kontrahenta, czy inne informacje o nim. Od teraz system CRM ASARI pozwala w wygodny sposób importować te dane z bazy GUS. Dowiedz się, jak działa nowa funkcja.

Dowiedz się, kto jest opiekunem Klienta

20.04.2022 | ASARI CRM

Od teraz w oknie „Pobierz dane klienta i umowy” zobaczysz, kto jest jego opiekunem, więc jeżeli masz do niego jakąś sprawę, to już wiesz z kim się skontaktować. Jeżeli znasz to pole z innych miejsc ASARI CRM, to wiesz, że dzięki niemu łatwiej się pracuje.

Zawód: Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

30.03.2022 | Aktualności

Dzisiaj jest Wasze święto drodzy Pośrednicy – obchodzimy bowiem Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Z tej okazji życzymy Wam wszystkim udanych transakcji, najlepszych wynegocjowanych cen i korzystnych prowizji. A poniżej mamy dla Was opowiadanie “do kawy”. Krótka historia profesji, w której spełniacie się każdego dnia.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!