Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Co to jest lejek sprzedażowy?

14.10.2021 | Baza wiedzy

Lejek sprzedażowy służy do prognozowania dochodów z uwzględnieniem matematycznej zasady prawdopodobieństwa. Brzmi skomplikowanie, ale jego działanie jest naprawdę proste. Jest to graficzna wizualizacja ścieżki zakupowej Klientów, która podzielona jest na kolejne etapy i wyceny procentowe szans na dokonanie przez nich zakupu. Dzięki dobrze zbudowanemu lejkowi z jasno określonymi etapami będziesz mógł skutecznie zarządzać sprzedażą i kontrolować finanse w firmie.

Podsumowanie targów eTradeShow 2021

1.10.2021 | Aktualności

Za nami targi eTradeShow, które odbyły się 15 września br. na warszawskim Stadionie Narodowym. To była dla nas pierwsza oficjalna okazja, by pokazać w nowej odsłonie ASARI i nasze narzędzia z systemem CRM na czele. Jesteście ciekawi, jak było? Zapraszamy do naszej relacji.

Zmieniamy się i wchodzimy na orbitę nowych możliwości.

9.09.2021 | Aktualności

W ciągu ostatniego roku dokonaliśmy gruntownych zmian. Między innymi poszerzyliśmy ofertę oraz zwiększyliśmy liczbę pracowników, w celu jeszcze szybszego reagowania na potrzeby klientów. Dodatkowo wprowadziliśmy wiele udogodnień i nowych funkcji w systemie, by praca w nim była jeszcze wygodniejsza i bardziej intuicyjna. Teraz przyszedł czas na zmianę strony wizualnej. By wznieść ASARI na wyższy poziom i odzwierciedlić drzemiącego w niej ducha, wprowadzamy nowy wizerunek naszej marki.

Monitoring połączeń z klientami z ASARI Tracker 6.0 w nowym stylu

9.09.2021 | Aktualności

Już jest – nowy ASARI Tracker 6, a wraz z nim zupełnie inny design. Dzięki temu skorzystacie ze znanych i przydatnych w pracy funkcji w odświeżonej formie. A w jakiej to już zależy od użytkownika, bo dajemy możliwość wyboru pomiędzy wersją jasną i ciemną. Co jeszcze się zmienia? Zaraz wszystkiego się dowiecie 🙂

Całe biuro w dłoni, wszystkie sprawy pod ręką

9.09.2021 | Aktualności

Zmieniająca się rzeczywistość… ile razy ostatnio to słyszeliśmy? Jednak trzeba się do niej dostosować, by przetrwać na rynku, a także zwiększyć sprzedaż. Do tego potrzebne są odpowiednie narzędzia, które są mobilne i dają możliwość działania z dowolnego miejsca. Dlatego dla naszych Klientów przygotowaliśmy mobilną aplikację ASARI CRM. Dzięki niej praca zdalna i w terenie zyska zupełnie nowy wymiar, a dystans do Klienta znacznie się skróci.

Jak napisać ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości?

20.08.2021 | Baza wiedzy

Setki tysięcy  ogłoszeń o sprzedaży mieszkań na dziesiątkach portali. Jak nie zgubić się w tym gąszczu i wybić ze swoją ofertą na tle konkurencji? Zadanie nie jest łatwe, ale do odważnych świat należy! W tym artykule wyjaśniamy, czym różni się skuteczne ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości od tego, które odstrasza potencjalnych klientów. Sprawdź 5 najczęstszych błędów i nie popełniaj ich!

Skuteczny e-mail marketing w ASARI CRM

6.08.2021 | Baza wiedzy

E-mail jest najbardziej uniwersalnym kanałem komunikacji z odbiorcami i sprzedaży swoich usług lub produktów. Jest tani, ma duży zasięg, a dzięki ASARI CRM zbudujesz atrakcyjne i przyciągające wzrok wiadomości. Wejdź i dowiedz się, jak używać naszego programu do budowania pozytywnego PR Twojej firmy, edukacji Klientów i generowania leadów sprzedażowych.

Nowy Kreator Dokumentów – centrum zarządzania dokumentacją

2.08.2021 | Baza wiedzy

Nasze oprogramowanie dla firm wzbogaciło się o nową funkcję: Kreator Dokumentów, który zastąpi dotychczasowy edytor szablonów dostępny w Ustawieniach ASARI CRM. To narzędzie do wygodnego tworzenia dowolnych szablonów umów, protokołów, klauzul, obiegówek i wszelkiego rodzaju dokumentów. Całość obsłużysz z jednego miejsca i sprawnie zbierzesz wszystkie potrzebne do wydruku dane. Wejdź i zobacz, jak Kreator zmieni Twoją pracę.

Zapisz swój filtr jako… narzędzie do aktualizowania filtrów

30.07.2021 | Nowości

Nowa funkcja służy do aktualizowania utworzonych filtrów o nowe informacje. Dzięki temu nie musisz tworzyć filtrowania ponownie, a usprawniać precyzję gromadzenia danych tego już istniejącego. Pozwoli to wygodniej pracować na filtrach, a także skutecznie nimi zarządzać, by maksymalnie wykorzystać ich funkcjonalność. Zostań z nami i dowiedz się, jak użyjesz nowej funkcji w praktyce.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!