Press Room

Nowinki, usprawnienia, nowe funkcje i narzędzia

Nowe pole Kontakt/firma – twórz własne powiązania między danymi

30.12.2021 | ASARI CRM

ASARI CRM umożliwia bardzo łatwe poruszanie się po danych. Dodając kontakt, umowę, transakcję, szansę, nieruchomość, poszukiwanie czy cokolwiek innego nie tylko zapisujesz przy nich informację, ale jeszcze tworzysz między nimi system powiązań. Dzięki temu struktura Twojej bazy danych jest przejrzysta, i sama podstawia w wielu miejscach parametry pobrane z innych miejsc, a Ty możesz pracować szybciej i skutecznej. Teraz dostępna jest jeszcze jedna nowa opcja, która między każdymi wprowadzonymi danymi pozwala tworzyć dodatkowe własne powiązania.

Wyszukiwarka Kontaktów z nowymi funkcjami!

30.12.2021 | ASARI CRM

Ostatnio rozbudowaliśmy wyszukiwarkę Kontaktów w ASARI CRM o kilka przydatnych funkcji. Od teraz o wiele łatwiej znajdziesz pozycje w bazie danych pod kątem notatki przypisanej do osoby, daty jej dodania oraz z uwzględnieniem przypisania do nieruchomości i poszukiwania. Dodatkowo będzie możliwość przeszukania CRM’a pod kątem roli kontaktu. Te rozwiązania skrócą czas pracy i ułatwią poruszanie się w systemie.

Święta już blisko – wyślij życzenia do klientów!

29.11.2021 | Aktualności

Zaczynasz powoli odczuwać świąteczną gorączkę? Czasu do świąt nie zostało już tak wiele. Prezenty, choinka, przygotowanie wigilii, a między tym wszystkim zadbanie jeszcze o klientów w firmie. W tym ostatnim możemy Ci pomóc! Przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne wzory komunikacji marketingowej z szablonami maili i pop-upami na strony WWW. Wykorzystaj je, by złożyć życzenia Twoim kontrahentom, tym obecnym jak oraz przyszłym, i daj im znać, że są dla Ciebie ważni w tym wyjątkowym czasie.

Sterowanie uprawnieniem do wyłączania znaku wodnego

27.11.2021 | ASARI CRM

Przy publikacji ofert na portalach i stronach WWW ASARI CRM umożliwia nałożenie na zdjęcia nieruchomości znaku wodnego. Dzięki niemu chronicie swoje fotografie i możecie dodatkowo promować markę oraz wyróżnić się w sieci. Czasami jednak pojawia się potrzeba, by znak wodny wyłączyć i taką funkcję znajdziecie w naszym systemie CRM. Ważne jednak, by dostęp do niej miały tylko uprawnione osoby.

Black Friday w branży nieruchomości i na świecie

23.11.2021 | Aktualności

Kiedy, któryś dzień tygodnia poprzedza się słowem “czarny”, to znaczy, że był on naprawdę zły. Inaczej jest w przypadku Black Friday, w który zalew promocji i rabatów raczej poprawia nam humor i szybko opróżnia portfele 😉 Jednak nie zawsze tak było, a historia tego dnia nie jest kolorowa.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!