Podsumowanie targów eTradeShow 2021

Podziel się treścią:   

Za nami targi eTradeShow, które odbyły się 15 września br. na warszawskim Stadionie Narodowym. To była dla nas pierwsza oficjalna okazja, by pokazać w nowej odsłonie ASARI i nasze narzędzia z systemem CRM na czele. Jesteście ciekawi, jak było? Zapraszamy do naszej relacji.

Targi eTradeShow to impreza skierowana do dostawców rozwiązań dla branży e-commerce i ich odbiorców. Obok nas wystawiały się firmy proponujące rozwiązania do zarządzania sprzedażą detaliczną, agencje marketingowe, firmy consultingowe, kurierskie i wszelkie inne wspierające rozwój biznesu.

Naszym celem w ramach targów było skonfrontowanie rozwiązań dostarczanych przez ASARI z najróżniejszymi potrzebami biznesowymi. Byliśmy gotowi podjąć rękawicę i sprostać każdym wymaganiom.

>

Efekty przerosły nasze oczekiwania! Zwróciło się do nas wiele firm, którym mieliśmy możliwość przeprowadzić prezentację naszych systemów i pokazać jak usprawnią ich działanie. Duże wrażenie robiły specjalistyczne funkcje ASARI CRM, w tym: funkcje matematyczne z automatycznym wyliczaniem propozycji ofertowych, możliwość budowania indywidualnej analityki oraz modułowość naszego CRM, która pozwala łatwo dostosować system do potrzeb każdego użytkownika.

Hitem okazał się również ASARI TRACKER. Odwiedzający byli pod wrażeniem funkcji wspierających prowadzenie sprzedaży, pozyskiwanie kontaktów, analizy rozmów oraz możliwości geolokalizacji pracowników. Zaprezentowaliśmy wszystkim, jakie niesie za sobą korzyści, zarówno po stronie zarządzania zespołem, jak i bezpieczeństwa pracowników przebywających w terenie.  


Wejdź z nami na orbitę nowych możliwości

Poznaj odmienione ASARI i nowy styl naszych narzędzi

Przeczytaj całość

Przeprowadziliśmy wiele ciekawych rozmów, z których dowiedzieliśmy się, że nasze narzędzia bez problemu sprawdzą się przy sprzedaży stali, akcesoriów do wózków widłowych, obsłudze hurtowni, zarządzaniu sieciami aptek czy w innych biznesach, które charakteryzuje skomplikowany proces sprzedażowy i obsługowy. Miło nam było spotkać również właścicieli biur nieruchomości, którzy też mogli przetestować system ASARI CRM dedykowany ich rynkowi.

Na targach znaleźliśmy nie tylko nowych klientów. Pojawiły się szanse na interesujące współprace. O ich efektach, mamy nadzieję, będziemy mogli poinformować już niedługo.

Mikołaj Stępień - CEO ASARI

Mikołaj Stępień

CEO ASARI

Ogromnie miłym zaskoczeniem było dla nas zainteresowanie widzów z nowych branż. Dosłownie nie mogliśmy zrobić sobie przerwy na kawę, ponieważ staraliśmy się w możliwie jak najbardziej wyczerpujący sposób opowiedzieć o naszych produktach. Widzę, że wysiłek, który włożyliśmy w tym roku w modernizację systemu i zmianę wizerunku zwrócą się w postaci nowych klientów. Dlatego nie zatrzymujemy się i szykujemy dla Was jeszcze kilka niespodzianek, które planujemy zaprezentować na następnych targach eTradeShow już w marcu 2022!

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!