Rzetelna księgowość w ASARI CRM – dodaj opis do wystawianej faktury

Podziel się treścią:   

Nowa funkcja w ASARI CRM to pole “Opis faktury”. Za jego sprawą możesz w dokumentach sprzedażowych dokładniej opisać, czego dotyczyła usługa, a ta informacja zostanie zapisana w systemie i pojawi się na wydruku faktury. Dzięki tej funkcji w zakładce “Faktury” bez problemu uzupełnisz ważne dane i dostarczysz kontrahentom odpowiednio wypełnioną fakturę.

Czemu służy opis faktury?

Z pola “opis faktury” będziesz korzystać dosyć często. Dzięki niemu do usługi pośrednictwa w sprzedaży lub wynajmie, możesz łatwo dopisać, jakiego konkretnie mieszkania i klienta dotyczyła Twoja praca. To dodatkowa informacja dla odbiorcy faktury, ale także przydatna adnotacja kiedy za transakcje rozliczasz się z deweloperem.

Opis faktury przyda Ci się niezależnie od usług, jakie oferujesz. Prowadząc działalność remontową, określisz zakres prac. Z kolei działając na rynku IT, możesz wskazać, co konkretnie zostało wykonane (np. strona WWW). Sprzedając systemy fotowoltaiczne, określisz, gdzie były wykonywane prace. Pamiętaj także, że opis faktury zostanie zapisany nie tylko w systemie ASARI CRM. Pojawi się także w wydruku dokumentu.

Nie widzę nowej funkcji – dlaczego?

Jeżeli w ASARI CRM korzystasz z domyślnych pól to “opis faktury” znajdziesz w sekcji “Informacje podstawowe”.

Jeśli w domyślnych polach były wprowadzane indywidualne zmiany, to nowe pole należy samodzielnie dodać do swojego układu. O tym jak to zrobić dowiesz się w naszej instrukcji.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!