Newsletter

Podziel się treścią:   

Za nami pierwsze dni od pojawienia się asariWEB w nowej wersji. Rozpoczynając cykl regularnych newsletterów, będziemy Państwa w najbliższym czasie informować o dokonanych do tej pory zmianach w oprogramowaniu.

W związku ze zmianą regulaminu asariWEB rozliczenie za korzystanie z programu odbywa się w ramach pakietów cenowych. W chwili wybrania pakietu Państwa dotychczasowe opłacone usługi zostały przeliczone na dni do wykorzystania w ramach danego pakietu. Do momentu wybrania pakietu możecie Państwo korzystać z zakupionych usług na dotychczasowych zasadach, jednak już bez możliwości ich przedłużania lub zakupu nowych.

Stara usługa asariWWW jest obecnie dostępna w każdym pakiecie, poczynając od BRONZE kończąc na PLATINUM. W tej usłudze mają Państwo możliwość zmiany szablonu na inny w dowolnym momencie korzystania w nieograniczonej ilości.

W każdym z tych pakietów dostępne mają Państwo również usługi asariConnectMLS oraz asariSWO.

Życząc owocnej pracy w nowej wersji asariWEB zachęcamy do skorzystania z dokumentacji dostępnej pod linkiem https://wiki.asari.pl/display/DOKU/asariWEB.

Jednocześnie informujemy, że nasza dotychczasowa analiza środowiska pracy asariWEB wykazuje, że najszybciej pracujące z naszą aplikacją przeglądarki to Google Chrome lub Firefox 4 beta.

Nowe funkcje w asariWEB:

  • Automatyczny mailing z nowymi ofertami do poszukujących ( SILVER )
  • Automatyczne dopasowywanie oferty do poszukujących ( SILVER )
  • Automatyczne dopasowywanie poszukujących do ofert ( SILVER )

Podziel się treścią:   

Tagi:

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!