ASARI.WEB

System ASARI.WEB został stworzony przez polską firmę IT ASARI. Do użytkowników trafił w 2007 roku, zastępując oprogramowanie Partner. ASARI.WEB jako pierwszy system CRM dla biur nieruchomości od ASARI działał w chmurze.

Historia ASARI.WEB

Po wersji z 2007 roku do klientów trafił ASARI.WEB 2.0 w 2010. W tej wersji wprowadzone zostały moduły do pracy i funkcje, których nie miała konkurencja. Dotyczyło to m.in. możliwości tworzenia profesjonalnych wydruków ofertowych, ale także szybkiej i łatwej rejestracji nowych ofert. Dodatkowo ASARI.WEB wyposażony był w system do przesyłania ofert na portale oraz pocztę e-mail. Ten program dla biur nieruchomości pozwalał na swobodę eksportu ogłoszeń na portale, wiec użytkownik sam decydował co i gdzie wysyła.

ASARI.WEB był także wyposażony w narzędzie do rejestracji informacji o klientach poszukujących i oferujących, a także pełną historię ich obsługi. To oprogramowanie dla biur nieruchomości stało się głównym narzędziem firmy Ober Haus, która wykorzystywała go nie tylko w Polsce, ale i na Litwie, Łotwie i w Estonii. ASARI.WEB jest niejako starszym bratem ASARI CRM, który do użytkowników trafił w 2018 roku.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!