asariWWW, nowa rewolucyjna usługa w branży

Podziel się treścią:   

Prezentujemy nową usługę ASARI WWW. Dzięki niej strona dla biura nieruchomości może być gotowa w ciągu kilku chwil. Wiele szablonów do wyboru, integracja z oprogramowaniem dla biur nieruchomości, funkcjonalność oraz intuicyjna obsługa z poziomu systemu WordPress – to tylko niektóre z zalet oferowanego rozwiązania. Przekonaj się jak łatwo stworzyć stronę dla swojej agencji nieruchomości z ASARI WWW!

Automatyczny eksport ogłoszeń z programu dla biur nieruchomości

Oprogramowanie dla biur nieruchomości ASARI CRM umożliwia automatyczny eksport ofert na stronę www oraz portale ogłoszeniowe. Konfiguracja eksportów na zintegrowaną stronę jest bardzo prosta. Oferty dodawane do bazy ofert w programie dla biur nieruchomości mogą być automatycznie eksportowane na stronę internetową Twojej agencji.

Strona www dla biura nieruchomości gotowa w minutę!

Usługę ASARI WWW można aktywować w dowolnym momencie, 7 dni w tygodniu, bez konieczności kontaktowania się z informatykiem. Konfiguracja i uruchomienie strony dla biura nieruchomości w ramach usługi ASARI WWW zajmuje dosłownie minutę. Wystarczy kilka kliknięć, aby uruchomić w pełni funkcjonalną, nowoczesną, responsywną stronę internetową.

Gotowe szablony stron www dla biur nieruchomości

Strona dla biura nieruchomości w WordPress

Strona internetowa dla biura nieruchomości w WordPress to bardzo dobry wybór dla osób poszukujących optymalnego rozwiązania. Możliwość zarządzania stroną z poziomu panelu administracyjnego WordPress jest znacznym ułatwieniem dla jej administratorów. W intuicyjny sposób możesz dodawać nowe podstrony, umieszczać własne banery oraz instalować dowolne wtyczki i widgety ułatwiające pracę. Prosty edytor pozwala na zmianę haseł reklamowych. Masz pełną kontrolę nad treściami, które znajdują się na stronie internetowej Twojego biura nieruchomości.

Szablony stron dla biur nieruchomości

W ramach usługi udostępniamy gotowe szablony stron www dla biur nieruchomości. Co więcej – baza szablonów jest wciąż rozbudowywana. Różne kolory, style, układy poszczególnych podstron – z pewnością wybierzesz idealny szablon dla swojej agencji nieruchomości. To dla nas najważniejsze, aby użytkownik mógł się wyróżniać. Pełną listę dostępnych szablonów znajdziesz tutaj: asaricrm.com/program-dla-biur-nieruchomosci/strony-www/ 

[aktualizacja: 19.03.2021]


Poznaj wszystkie funkcje i przetestuj za darmo program dla biur nieruchomości ASARI CRM w najnowszej wersji.

Zobacz więcej

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!