ASARI WWW

Strony internetowe dla biur nieruchomości

 
Strony WWW dla biur nieruchomości i deweloperów

Sprawdź zalety naszych stron WWW

Poznaj funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Strony internetowe dla biur nieruchomości na smartfony i tablety

Responsywna strona WWW

dla biur nieruchomości i deweloperów

Szukasz strony, która będzie atrakcyjna wizualnie, będzie działać szybko i pomoże Ci prowadzić działania sprzedażowe i marketingowe? Strony WWW od ASARI są tym, czego potrzebujesz. Znajdziesz u nas najwięcej funkcji, które pomogą Ci spersonalizować stronę i nadać jej indywidualny charakter. Sprawdź nas! Wystarczy tylko 1 minuta, by uruchomić w pełni funkcjonalną witrynę z Twoimi nieruchomościami.

Obsługa z poziomu systemu WordPress

Dodawanie podstron, artykułów i widgetów

Chcesz dodać nową podstronę? Umieścić własne banery i widgety? Zmieniać hasła reklamowe, zbudować własne menu i zainstalować wtyczki, które rozszerzą możliwości Twojej witryny? U nas możesz to zrobić! Dowolnie zmieniaj stronę dostosowując ją do swoich potrzeb.

Szablony stron WWW dla biur nieruchomości zintegrowane z WordPress

Poznaj nasze szablony

Wybierz swoją nową stronę

Szablon 13

Strona WWW na pełną szerokość ekranu

Szablon 12

Szablon z akcentami miętowej zieleni

Szablon 11

Ciemna strona z akcentami zieleni

Szablon 10

Szablon z mapą ponad menu

Szablon 9

Szara witryna ze slajderem

Szablon 8

Strona z mapą i akcentami różu

Szablon 7

Niebieska strona WWW ze slajderem

Szablon 6

Szablon z mapą i niebieskimi akcentami

Szablon 5

Strona WWW z akcentami niebieskiego i różowego

Zbuduj włąsna wyszukiwarkę nieruchomości nastronie WWW

Kreator wyszukiwarek

Zbuduj wyszukiwarkę po swojemu

Czy marzyło Ci się kiedyś zbudowanie własnej wyszukiwarki dostosowanej do Twojej oferty i tym, czym się zajmujesz? W ASARI to możliwe! Przy pomocy wbudowane kreatora możesz samodzielnie zmieniać i budować dowolną liczbe wyszukiwarek. Twórz w nich własne pola, decyduj, co ma się znaleźć w sekcjach zaawansowanych po rozwinięciu oraz jakie parametry mają się wyświetlać w zależności od wyboru rodzaju nieruchomości i transakcji.

Narzędzia marketing automation

Zwiększaj liczbę konwersji ze strony

Każdy, kto zapyta o nieruchomość lub napisze przez formularz na stronie WWW, automatycznie zostanie zapisany w systemie CRM do bazy klientów. Program dla biur nieruchomości dodatkowo założy dla niego poszukiwanie i poinformuje Cię o nowym kontakcie mailowo. Tobie pozostanie tylko obsługa zapytania i realizacji transakcji. Działania administracyjne nasze narzędzia wykonają za Ciebie.

Narzędzia marketingowe na stronach WWW
Integracja CRM i szablonowej storny WWW dla biur nieruchomości

Pełna integracja z ASARI CRM

Pobieranie ofert i ustawień po API

Nasze strony WWW łączą się z ASARI CRM wykorzystując API. To znaczy, że witryna pozostaje z programem CRM w stałej i najszybszej możliwej komunikacji. Dzięki temu na bieżąco pobierają się i aktualizują nieruchomości, dane kontaktowe, dane pracowników, zdjęcia, filmy, wirtualne spacery, znaki wodne, stemple, ustawienia konfirguracyjne, eksportowe, kursy walut oraz wysyłają do ASARI CRM pozyskane z formularzy dane kontaktowe i zakładaj powiązane z nimi poszukiwania.

Dostęp do zaawansowanych ustawień

Pełnia władzy nad stroną

Tylko w ASARI masz pełną kontrolę nad swoją stroną WWW. Nie potrzebujesz do tego umiejętności programisty. Wszystkie ustawienia dostępne są z poziomu panelu użytkownika. Dzięki nim możesz tworzyć podstrony z określonymi ofertami (np. mieszkania z rynku pierwotnego lub lokale biurowe), decydować jak mają działać formularze, ustawiać zgody marketigowe, podpinać narzędzia marketingowe (pozycjonujące, analityczne i reklamowe), zarządzać wyświetlaniem danych kontaktowych oraz decydować o konfiguracji pod działania SEO.

Indywidualne doapsowanie strony WWW i intetgracja z systemem CRM

Ile to kosztuje?

Ogromne możliwości w najlepszej cenie

ASARIWWW

136

167,28 zł z VAT

za 30 dni

1 GB hostingu

własna domena

obsługa ssl

moduł ASARI PLUG

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak uruchomić stronę w ramach usługi ASARI WWW?

Aby uruchomić stronę w ramach ASARI WWW, należy zalogować się do programu dla biur nieruchomości – ASARI CRM. Następnie wejść w administrację i zakładkę dotyczącą stron WWW. Tam po kliknięciu przycisku uruchomi się kreator, który już po kilku minutach pozwoli nam opublikować nową witrynę światu. Więcej informacji na temat zakładania strony internetowej w ASARI znajdziesz tutaj.

Skąd pobrać szablon strony www dla biura nieruchomości?

Gotowe szablony stron internetowych dla biur nieruchomości są dostępne w ramach usługi ASARI WWW. Użytkownik, chcący stworzyć własną witrynę, może wybrać jeden z wielu dostępnych szablonów, stworzonych z myślą o branży nieruchomości. Szablony różnią się m.in. kolorystyką oraz układem poszczególnych sekcji strony.

Na co zwrócić uwagę wybierając stronę internetową dla agencji pośrednictwa nieruchomości?

Wybierać stronę dla biura nieruchomości należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Przede wszystkim ważna jest funkcjonalność witryny, która musi być dopasowana do specyfiki działalności agencji nieruchomości. Bardzo duże znaczenie mają również kwestie techniczne, które w późniejszym czasie przekładają się na widoczność w wyszukiwarkach.

Jaki jest miesięczny koszt utrzymania strony agencji nieruchomości?

Koszty utrzymania strony www dla biura nieruchomości w ramach usługi ASARI WWW są wliczone w miesięczny abonament. Za 119 złotych netto miesięcznie klient otrzymuje nie tylko dostęp do kreatora stron, ale również 1 GB hostingu, własną domenę, obsługę SSL oraz moduł ASARI PLUG. Oferta uwzględnia wszystko, co jest konieczne do uruchomienia oraz funkcjonowania nowoczesnej strony internetowej.

Jak stworzyć stronę dla biura nieruchomości?

Stronę internetową dla biura nieruchomości najprościej stworzyć korzystając z kreatora dostępnego w ramach usługi ASARI WWW. Prosty kreator pozwala na przygotowanie responsywnej, atrakcyjnej wizualnie strony dla agencji nieruchomości zaledwie w kilka minut. Mnogość dostępnych funkcji umożliwia dostosowanie witryny do każdego profilu działalności w branży pośrednictwa nieruchomości.

Ile czasu zajmuje stworzenie strony internetowej?

Stworzenie strony internetowej dla biura nieruchomości z wykorzystaniem kreatora zajmuje jedynie kilka chwil. Prosty i funkcjonalny kreator dostępny w ramach usługi ASARI WWW umożliwia uruchomienie profesjonalnej strony bez wiedzy informatycznej. Co więcej, prostą obsługę witryny umożliwia popularny system WordPress na bazie, którego działają strony tworzone z wykorzystaniem ASARI WWW.

Ile kosztuje strona internetowa dla biura nieruchomości?

Strona internetowa dla biura nieruchomości kosztuje 119 złotych netto miesięcznie. Dokładnie taki jest koszt stworzenia i utrzymania witryny w ramach usługi ASARI WWW. W innych przypadkach koszt zaprojektowania i zrobienia strony dla agencji nieruchomości może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na ostateczną wycenę wpływa wówczas wiele czynników.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!