ASARI WWW

Strony internetowe dla biur nieruchomości

 
Strony WWW dla biur nieruchomości i deweloperów

Sprawdź zalety naszych stron WWW

Poznaj funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Responsywna strona WWW

dla biur nieruchomości i deweloperów

Szukasz atrakcyjnej wizualnie strony internetowej dla biura nieruchomości, która będzie działać szybko i pomoże Ci w prowadzeniu działań sprzedażowych oraz marketingowych? ASARI WWW są tym, czego potrzebujesz. To właśnie tutaj odkryjesz funkcje, które sprawią, że Twoja strona zyska unikalny charakter. Z nami uruchomienie w pełni funkcjonalnej witryny, która zaprezentuje Twoje nieruchomości, zajmie tylko minutę. Spróbuj już teraz!

Obsługa z poziomu systemu WordPress

Dodawanie podstron, artykułów i widgetów

Chcesz dodać nową podstronę albo umieścić własne banery i widgety? Zmieniać hasła reklamowe, zbudować własne menu i zainstalować wtyczki, które rozszerzą możliwości Twojej witryny? Skorzystaj z udogodnień, jakie oferuje ASARI WWW. Zmieniaj stronę dowolnie, dostosowując ją do swoich potrzeb.

Wybierz swoją nową stronę

Poznaj nasze nowoczesne witryny dla biur nieruchomości

Szablon 14

Nowość

Szablon 15

Nowość

Szablon 16

Nowość

Sprawdź również klasyczne szablony

Szablon 10

Szablon 11

Szablon 12

Szablon 13

Szablon 5

Szablon 6

Szablon 7

Szablon 8

Szablon 9

Kreator wyszukiwarek

Zbuduj wyszukiwarkę po swojemu

Co sądzisz o zbudowaniu własnej wyszukiwarki dostosowanej do Twojej oferty i współgrającej z tym, czym się zajmujesz? Z ASARI WWW masz wszystko na wyciągnięcie ręki! Przy pomocy wbudowanego kreatora możesz samodzielnie zmieniać i generować dowolną liczbę wyszukiwarek. Twórz własne pola, określaj parametry wyświetlane w zależności od rodzaju nieruchomości czy transakcji i decyduj, co ma się znaleźć w sekcjach zaawansowanych. Daj sobie przestrzeń do projektowania!

Narzędzia marketing automation

Zwiększaj liczbę konwersji ze strony

Marzysz o narzędziach, które zautomatyzują Twoją pracę? Każdy, kto zapyta o nieruchomość lub zgłosi się przez formularz na stronie WWW, zostanie automatycznie wpisany do bazy klientów w systemie CRM. Program dla biur nieruchomości dodatkowo założy dla niego poszukiwanie, a o nowym kontakcie poinformuje Cię mailowo. Tobie pozostanie tylko obsługa zapytania i realizacja transakcji. Nasze narzędzia wykonają za Ciebie wszelkie działania administracyjne.

Pełna integracja z ASARI CRM

Pobieranie nieruchomości i ustawień po API

Nasze strony WWW łączą się z ASARI CRM wykorzystując technologię API. Co to oznacza? Twoja witryna pozostaje z programem CRM w stałej i najszybszej możliwej komunikacji. Ta ciągła synchronizacja umożliwia błyskawiczną aktualizację danych – na bieżąco pobierają i aktualizują się nieruchomości, informacje kontaktowe, dane pracowników, zdjęcia, filmy, wirtualne spacery, znaki wodne, stemple, ustawienia konfiguracyjne, eksportowe czy kursy walut, do ASARI CRM przesyłają się pozyskane z formularzy dane kontaktowe i zakładają powiązane z nimi poszukiwania.

Zaprojektuj witrynę dostosowaną do Twoich potrzeb

Samodzielnie dobieraj i składaj elementy strony

Masz własną wizję swojej nowej witryny? Chcesz dokonać drobnych modyfikacji? W naszych szablonach premium możesz dowolnie układać dostępne w nich elementy. Stwórz stronę, jakiej nie będzie miał nikt inny! Modyfikuj jej kolory, zmieniaj układ i korzystaj z bogatych możliwości indywidualnych konfiguracji.

Ile to kosztuje?

Ogromne możliwości w najlepszej cenie

ASARIWWW

136

167,28 zł z VAT

za 30 dni


  • 2 GB hostingu
  • własna domena
  • obsługa ssl
  • moduł ASARI PLUG

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak uruchomić stronę w ramach usługi ASARI WWW?

Aby uruchomić stronę w ramach ASARI WWW, należy zalogować się do programu dla biur nieruchomości – ASARI CRM. Następnie wejść w administrację i zakładkę dotyczącą stron WWW. Tam po kliknięciu przycisku uruchomi się kreator, który już po kilku minutach pozwoli nam opublikować nową witrynę światu. Więcej informacji na temat zakładania strony internetowej w ASARI znajdziesz tutaj.

Skąd pobrać szablon strony www dla biura nieruchomości?

Gotowe szablony stron internetowych dla biur nieruchomości są dostępne w ramach usługi ASARI WWW. Użytkownik, chcący stworzyć własną witrynę, może wybrać jeden z wielu dostępnych szablonów, stworzonych z myślą o branży nieruchomości. Szablony różnią się m.in. kolorystyką oraz układem poszczególnych sekcji strony.

Na co zwrócić uwagę wybierając stronę internetową dla agencji pośrednictwa nieruchomości?

Wybierać stronę dla biura nieruchomości należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Przede wszystkim ważna jest funkcjonalność witryny, która musi być dopasowana do specyfiki działalności agencji nieruchomości. Bardzo duże znaczenie mają również kwestie techniczne, które w późniejszym czasie przekładają się na widoczność w wyszukiwarkach.

Jaki jest miesięczny koszt utrzymania strony agencji nieruchomości?

Koszty utrzymania strony www dla biura nieruchomości w ramach usługi ASARI WWW są wliczone w miesięczny abonament. Za 136 złotych netto miesięcznie klient otrzymuje nie tylko dostęp do kreatora stron, ale również 1 GB hostingu, własną domenę, obsługę SSL oraz moduł ASARI PLUG. Oferta uwzględnia wszystko, co jest konieczne do uruchomienia oraz funkcjonowania nowoczesnej strony internetowej.

Jak stworzyć stronę dla biura nieruchomości?

Stronę internetową dla biura nieruchomości najprościej stworzyć korzystając z kreatora dostępnego w ramach usługi ASARI WWW. Prosty kreator pozwala na przygotowanie responsywnej, atrakcyjnej wizualnie strony dla agencji nieruchomości zaledwie w kilka minut. Mnogość dostępnych funkcji umożliwia dostosowanie witryny do każdego profilu działalności w branży pośrednictwa nieruchomości.

Ile czasu zajmuje stworzenie strony internetowej?

Stworzenie strony internetowej dla biura nieruchomości z wykorzystaniem kreatora zajmuje jedynie kilka chwil. Prosty i funkcjonalny kreator dostępny w ramach usługi ASARI WWW umożliwia uruchomienie profesjonalnej strony bez wiedzy informatycznej. Co więcej, prostą obsługę witryny umożliwia popularny system WordPress na bazie, którego działają strony tworzone z wykorzystaniem ASARI WWW.

Ile kosztuje strona internetowa dla biura nieruchomości?

Strona internetowa dla biura nieruchomości kosztuje 136 złotych netto miesięcznie. Dokładnie taki jest koszt stworzenia i utrzymania witryny w ramach usługi ASARI WWW. W innych przypadkach koszt zaprojektowania i zrobienia strony dla agencji nieruchomości może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na ostateczną wycenę wpływa wówczas wiele czynników.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!