Zaoferowaliśmy Ministerstwu Zdrowia ASARI CRM jako system do zarządzania informacją o wolnych zasobach szpitali, w tym łóżkach dla pacjentów COVID-19

Podziel się treścią:   

Ostatnie wiadomości związane z COVID-19 spędzają wszystkim sen z powiek. Każdy z nas ma rodzinę i przyjaciół, o których się martwi. Dlatego dostrzegamy, jak ważna jest w tej chwili pomoc służbie zdrowia. Z tego, co wiemy, szpitale nie dysponują centralnym systemem weryfikacji łóżek i sprzętu medycznego co utrudnia udzielenie szybkiej pomocy osobom najbardziej potrzebującym.

Dlatego w ramach pomocy dla Ministerstwa Zdrowia zaoferowaliśmy – CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE – nasz system informatyczny w celu “zarządzania informacją o wolnych zasobach szpitali, w tym łóżkach dla pacjentów COVID-19”. Pragniemy podkreślić, że propozycja współpracy wynika z głębokiej potrzeby wsparcia Państwa w walce z pandemią.

CRM dla służby zdrowia

Obserwując przez ostatnie dni trudności, z jakimi mierzy się nasza służba zdrowia podczas pandemii oraz z jakimi problemami muszą radzić sobie pracownicy szpitali, dyspozytorzy, pracownicy karetek oraz sami pacjenci, postanowiliśmy nie siedzieć z założonymi rękami i zrobić coś dla wspólnej sprawy.

Sprawdziliśmy, czy nasz produkt jakim jest ASARI CRM ver. Kameleon może przeobrazić się w system do szybkiego wyszukiwania łóżek dla chorych. Nasze testy potwierdziły, że system potrafi zbudować sieć szpitali widocznych na mapie Polski, pokazać ile i jakiego sprzętu w nich jest dostępne i czy placówki są w danym momencie w stanie przyjąć nowych pacjentów Covid.

Za tą elastyczną architekturą stoją fundamenty ASARI CRM, który pozwala na dowolną przebudowę systemu na potrzeby każdej firmy, instytucji lub organizacji. Nie potrzeba do tego żadnej programistycznej wiedzy. W ramach naszej pomocy możemy we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotować program tak, by analizował liczbę wolnych łóżek, respiratorów i innej aparatury wspomagającej leczenie oraz badania ich dostępności w szpitalach. Wszystkie zgromadzone dane możemy w czasie rzeczywistym wyświetlać na specjalnych pulpitach, tak by lekarze, pracownicy izb przyjęć, koordynatorzy, a nawet kierowcy karetek widzieli od razu, bez potrzeby dzwonienia i wielokrotnego sprawdzania, gdzie można zawieźć pacjenta i mieć pewność, że zostanie mu tam udzielona pomoc.

Nasz system CRM jest gotowy do szybkiego przeszukiwania wolnych łóżek, a przez to do pomocy medykom. Chcemy go udostępnić, całkowicie za darmo i dodatkowo zaoferować pomoc w jego wdrażaniu i obsłudze w czasie pandemii.

Czekamy na odpowiedź Ministerstwa Zdrowia, tymczasem zachęcamy innych do wspierania służby zdrowia i szukania nowych rozwiązań do walki z wirusem.

z poważaniem
Zespół ASARI

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!