Usprawnienie obsługi stron asariWWW

Podziel się treścią:   

Rozwiązania oferowane przez firmę ASARI są wciąż rozwijane. Dbamy o to, aby obsługa naszego oprogramowania była jak najprostsza dla użytkowników. W związku z tym od teraz ustawieniami stron w ramach usługi ASARI WWW można zarządzać w jeszcze prostszy sposób.

Wszystkie opcje związane z tworzeniem stron www dla biur nieruchomości i ich administracją zostały przeniesione w oprogramowaniu ASARI WEB do panelu Administracja > Strona WWW. W tym samym miejscu znajduje się zakładka odpowiedzialna za zarządzanie nowymi, responsywnymi stronami WWW. Takie rozwiązanie sprawia, że administracja stroną dla agencji nieruchomości jest jeszcze łatwiejsze. Dzięki temu program dla biur nieruchomości firmy ASARI zapewnia pełną integrację ze stroną www i oferuje automatyczny eksport ofert na portale. Szczegółowe informacje są dostępne w instrukcji.


Przetestuj za darmo oprogramowanie dla biur nieruchomości ASARI CRM w najnowszej wersji. Zarządzanie bazą ogłoszeń i klientów, automatyczny eksport ofert, zintegrowana strona www – to tylko niektóre z zalet systemu CRM firmy ASARI.

Zobacz więcej

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!