Zarządzanie relacjami z klientami

oraz z partnerami, pracownikami i firmą

Własne pola w systemie CRM

Zdefiniuj własny zakres zbieranych danych

Bądź autorem własnej bazy w systemie CRM

Prowadzisz akcję marketingową i chcesz zdefiniować źródła pozyskania kontaktów? A może potrzebujesz wprowadzić nowy słownik, by klasyfikować klientów ze względu na zasobność portfela? W naszym systemie CRM możesz dowolnie tworzyć pola, decydować gdzie będą wyświetlane i wykorzystać je w raportach.

Buduj historię obsługi klientów

Pełna informacja dotycząca obsługi kontaktów

W ASARI CRM możesz nie tylko zapisywać kontakty, rozmowy, wiadomości, zadania czy spotkania. Nasze oprogramowanie dla firm stworzy także między tymi elementami sieć powiązań budując pełną historię obsługi klienta.

Historia obsługi klientów
Bezpieczeństwo danych w systemie CRM

Kontroluj bezpieczeństwo bazy danych

Najwyższe standardy ochrony danych

Baza danych to największa wartość Twojej firmy, dlatego w ASARI zapewniamy jej najwyższy poziom bezpieczeństwa. Spełniamy surowe wymogi ochrony danych osobowych i przechodzimy regularne audyty. Dodatkowo możesz określić poziomy dostępu do danych oraz wskazać, kto ma mieć możliwośc ich edycji.

ASARI CRM w praktyce.

Napisz własną historię sukcesu.

W naszej firmie wiele zadań wykonujemy zespołowo, gdyż realizacja projektu wymaga programisty, wdrożeniowca, grafika i menadżera. Składy zespołów są rotacyjne, gdyż specyfika zadań jest różna, a to powoduje problemy z planowaniem pracy. Musimy być bardzo dobrze zorganizowani, żeby spotkania, telekonferencje i zadania nie nachodziły na siebie. Niezwykle pomocne okazało się tu ASARI, gdzie nie dość, że możemy planować różne działania, to możemy do nich podpinać kilka osób, łączyć to z innymi zadaniami i rezerwować sprzęt na potrzeby realizacji usługi. Planowanie pracy z ASARI CRM nie tylko zapewniło nam ład organizacyjny, ale możemy teraz szybciej reagować na braki kadrowe i sprzętowe dzięki czemu realizujemy więcej zleceń.

Andrzej Product Manager

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!