Realizacje

Zobacz przykładowe wdrożenia stron WWW

Strona internetowe ASARI WWW dają nieograniczone możliwości indywidualnego dostosowania. Zawdzięczają to wykorzystaniu systemu WordPress i naszym szablom, które posiadają wiele konfiguracji, które pozwolą dowolnie dopasować ich wygląd i układ.

Sprawdź realizacje stron ASARI WWW

Kliknij w wybrany szablon i zobacz, jak może wyglądać Twoja strona

FAQ – budowa strony WWW

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące dostosowania stron internetowych

Czy można zmienić kolejność elementów widocznych na stronie?

Tak, można zmienić kolejność elementów. Najnowsze strony ASARI WWW są oparte o system blokowy WordPressa, dzięki któremu można w edytorze wizualnym dowolnie przebudowywać wygląd podstron.

Czy mogę korzystać z tekstów, które są dostępne w wersji demonstracyjnej?

Tak, dodane w stronach teksty zostały stworzone przez naszych copywriterów w taki sposób by profesjonalnie promowały usługi dowolnego biura nieruchomości. Zalecamy jednak przynajmniej ich modyfikację, by odróżnić się od konkurencji.

Czy pomagacie w dostosowaniu strony do potrzeb firmy?

Tak, w ramach uruchomienia usługi pomożemy Ci dokonać podstawowych konfiguracji i wskażemy co można osiągnąć przy pomocy wewnętrznych ustawień. Gdyby zakres prac był większy, to wycenimy je indywidualnie.

Czy w oparciu o dostępne szablony można dokonać dużej przebudowy witryny?

Nasze strony internetowe są oparte o system WordPress więc każdy może je rozbudować i dołożyć do nich dodatkowe funkcje. Można to też zrobić z nami. Jako twórcy witryn mamy największe doświadczenie w pracy z nimi i chętnie pomożemy je przerobić.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!