Wygoda pracy na komputerze i smartfonie

Pełna responsywność na wszystkich urządzeniach mobilnych

Pobierz ASARI CRM w Apple Store   Pobierz ASARI CRM w Google Play
Mobilny system CRM

Zarządzaj firmą ze smartfona

Mobilny system CRM

Nieważne na jakim urządzeniu korzystasz z ASARI CRM, to ten sam system z dostępem do wszystkich funkcji i informacji. Dzięki temu możesz sterować swoją firmą z telefonu lub z tabletu z dowolnego miejsca na świecie.

Pracuj w biurze i w podróży

Gdziekolwiek jesteś i z dowolnego urządzenia

Nasz system CRM pozwala wygodnie pracować zarówno na komputerze, telefonie i tablecie. Bez względu na urządzenie, system zachowuje pełną funkcjonalność i dostęp do wszystkich informacji. Dzięki temu pozwala na komfortową i nieprzerwaną pracę zarówno w biurze, jak i w samochodzie, pociągu czy na lotnisku.

System CRM do pracy zdalnej
Wersja mobilna systemu CRM

Zbuduj własną wersję mobilną systemu CRM

Zdecyduj, jak aplikacja ma wyglądać na telefonie

Z ASARI CRM możesz zbudować własną wersję mobilną systemu. Samodzielnie wybierz, które panele mają być widoczne na telefonie, określisz ich kolejności tworząc program, który będzie dostosowany do Twojego sposobu pracy.

W biurze bywam rzadko. Moja praca polega na ciągłych spotkaniach i podróżach do klientów i partnerów. Przemieszczając się korzystam z auta, pociągu, a czasem także latam samolotem. Często nie mam możliwości, żeby skorzytać z komputera, a dostęp do systemu CRM jest mi cały czas potrzebny. Z ASARI nie mam z tym problemu. Aplikacja jest w 100% dostosowana do pracy na telefonach i mam na niej dostęp do każdej funkcji i informacji. Co więcej mogę sama skonfigurować system tak, by na telefonie były dostępne tylko te informacje i panele, które są mi niezbędne. To znaczące ułatwienie w obsłudze aplikacji na urządzeniach moblnych i ogromna wygoda w codziennej pracy.

Barbara Account manager

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!