Profesjonalny zespół sprzedaży

Narzędzia na miarę potrzeb Twojej firmy

Lejek sprzedażowy w systemie CRM

Definiuj etapy i twórz lejki sprzedażowe

Kontroluj proces sprzedaży w systemie CRM

Czy wiesz ile zarobisz i ile trwa obsługa klienta? Nasz system CRM zapewni Ci tą wiedzę. Dodaj kontakt, stwórz przy nim szansę na sprzedaż i prowadź go przez kolejne etapy sprzedaży. Stwórz swój pipeline, badaj prawdopodobieństwo zawarcia transakcji, sprawdzaj ile możesz zarobić i zobacz, jak Twoje zarządzanie wpływa na rozwój firmy.

Wystawiaj faktury i monitoruj wpłaty

Korzystaj z narzędzi finansowych

W naszym systemie CRM możesz nie tylko wystawiać faktury. Możesz tu także monitorować wydatki, wpłaty od klientów, analizować finanse firmy i prognozować zarobki. Znajdziesz tu także narzędzia do wyliczania prowizji z możliwością określania wielu progów.

Narzędzia finansowe i wystawianie faktur w systemie CRM
Generowanie dokumentów w systemie CRM

Twórz szablony dokumentów i materiały ofertowe

Generuj z systemu gotowe materiały dla klientów

W ASARI CRM przygotujesz umowę i wygenerujesz ją z danymi klienta i transakcji, które same pobiorą się z systemu. Stworzysz także materiały sprzedażowe takie jak ulotki, broszury, prospekty i ofertówki, które automatycznie spersonalizują się pod klienta.

ASARI CRM w praktyce.

Napisz własną historię sukcesu.

Moja firma pracuje na rynku nieruchomości, gdzie czas zamknięcia transakcji to około 2-3 miesięcy. Moim problemem było prognozowanie zysków, gdyż uniemożliwiało mi to tworzenie bezpiecznego budżetu reklamowego. Bardzo chciałam rozwiązać ten problem, bo nie lubię wydawać pieniędzy, których nie mam. ASARI zaproponowało mi etapowanie sprzedaży w połączeniu z badaniem prawdopodobieństwa zamknięcie transakcji. Na początku byłam sceptyczna, ale po 4 miesiącach optymalizacji wszystko zaczęło się zazębiać. Aktualnie, po 7 miesiącach pracy z etapami sprzedaży, przewidywania pokrywają się z rzeczywistością prawie w 100%. Pozwoliło mi to na nowo zaprojektować wydatki w firmie. Przy okazji dowiedziałam się, że średni czas realizacji transakcji to 53 dni, ale systematycznie ulega skróceniu. Dzięki etapowieniu wiemy, gdzie możemy oszczędzić na czasie.

Joanna Właścicielka biura nieruchomości

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!