Historia

Tworzymy oprogramowanie CRM od 1998

Nasza firma od początku istnienia specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania CRM. Zaczynaliśmy jako producent rozwiązań dla firm związanych z rynkiem nieruchomości. Obsługując tę wymagającą branżę, stworzyliśmy najlepszy na rynku system zintegrowany z portalami ogłoszeniowymi i obejmujący funkcje niedostępne nigdzie indziej. Nasze ambicje były jednak znacznie większe, dlatego zaczęliśmy tworzyć narzędzia dla innych branż zwiększając portoflio naszych produktów. Dziś proponujemy Wam system CRM, który można dowolnie przebudować pod potrzeby każdego biznesu. ASARI CRM to oprogramowanie klasy Business Intelligence, które umożliwia nie tylko automatyzację procesów firmowych, marketingu i pracy, ale także zaawansowaną analizę wyników w trybie live. To, w połączeniu z możliwością modułowego budowania aplikacji, tworzy z niego potężne, elastyczne narzędzie, które jest w stanie obsłużyć każdą firmę.

Poznaj naszą historię

Poznaj aplikacje, z których skorzystały tysiące firm

1998

E-Biuro Nieruchomości

Program przebojem wdarł sie na rynek i był najpopularniejszym systemem dla biur nieruchomości w północno-zachodniej Polsce. Pełnił nie tylko rolę oprogramowania biurowego. Był także platformą wymiany ofert i wspólnego realizowania transakcji firm współpracujących w ramach systemu.

1999

ASARI PARTNER

Oprogramowanie Partner, PartnerX, Partner 2000, a ostatecznie ASARI PARTNER pozwoliły rozwinąć naszej firmie skrzydła. System miał bardzo mocną pozycję na rynku i był ostatnim, który był instalowany na serwerze klienta. To ten system zaczął budować naszą pozycję lidera w rozwiązaniach dla rynku nieruchomości.

ASARI WEB Program w chmurze

2007

ASARI WEB

To był prawdziwy przełom! ASARI WEB to nasza pierwsza aplikacja dostępną całkowicie w chmurze. Możliwość dostępu z dowolnego miejsca na ziemi i baza danych zlokalizowana na potężnych serwerach wyznaczyła nową jakość pracy i podniosła na wyższy poziom szybkość działania i bezpieczeństwo.

2010

ASARI WEB 2.0

Kolejna wersja systemu mocno bazowała na swoim poprzedniku, ale była znacznie potężniejsza. To w tej wersji wprowadziliśmy wiele modułów i funkcji niespotykanych dotąd na rynku. ASARI WEB w drugiej odsłonie pozwolił nam też zaistnieć na arenie międzynarodowej, stając się głównym narzędziem firmy Ober Haus, która działa na Litwie, Łotwie i w Estonii. ASARI WEB można nazwać starszym bratem ASARI CRM - systemu, który zmienił sposób prowadzenia biznesu - ale o tym za chwilę.

ASARI WEB Nieruchomości, Aplikacja w chmurze
Strony RWD dla biur nieruchomości

2013

ASARI WWW - strony responsywne

Smartfony sukcesywnie zyskiwały udział w przeglądania Internetu. Nie mogliśmy tego zignorować i stworzyliśmy szablony responsywnych stron WWW zintegrowanych z oprogramowaniem CRM i systemem WordPress. Przez kilka lat był to jedyny taki produkt na rynku, który do dziś cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, jest ciągle rozwijany i stanowi bazę dla witryn nawet wielooddziałowych ogólnopolskich firm.

2016

ASARI TRACKER - monitor połączeń telefonicznych

Praca na urządzeniach mobilnych to już standard. Jednocześnie czynności administracyjne związane z obsługą systemu CRM mocno się rozrosły. Postanowiliśmy ułatwić naszym użytkownikom pracę i postawiliśmy na jej automatyzację. Stworzyliśmy pierwszy na rynku telefoniczny monitor rozmów. ASARI TRACKER sam dodaje do bazy kontakty, nieruchomości, poszukiwania, notatki i pozwala na podglądanie wszystkich informacji na temat klienta dostępnych w ASARI jeszcze przed odebraniem połączenia.

Monitor połączeń telefonicznych
ASARI CRM Oprogramowanie dla biznesu

2018

ASARI CRM - kompleksowy system dla firm

Prace nad ASARI CRM trwały kilka lat. Koncepcja cały czas ewoluowała, kilkukrotnie zmienialiśmy technologię i udało się! Powstał unikalny na rynku system CRM - jedyny, który można było niczym z klocków przebudować pod własne potrzeby, tworząc jego indywidualną wersję. Naszym celem było oddanie klientom oprogramowania, które można zbudować po swojemu, które będzie odpowiadało ich sposobowi pracy i prowadzenia firmy, w którym zbudują swój know-how, i które będą traktować jako integralną część swojego biznesu. Udało się!

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!