Zbliża się koniec bezpłatnego korzystania z Wirtualnych Spacerów, Co-Viewingu i VR

Podziel się treścią:   

W marcu, wspólnie z Evryplace, udostępniliśmy Wam bez opłat nowoczesne narzędzia do tworzenia Wirtualnych Spacerów i przeprowadzania zdalnych spotkań z klientami po nieruchomościach w trybie live. Zrezygnowaliśmy przy tym całkowicie ze swojego wynagrodzenia.

Z końcem czerwca okres bezpłatnego użytkowania tych narzędzi dobiega końca i od 1 lipca 2020 za te usługi będzie naliczany abonament zgodnie z cennikiem, który znajdziecie na naszej stronie.

Cieszymy się, że mogliśmy Wam pomóc i zaproponować narzędzia, które pomogły rozwinąć Wasze firmy i przetrwać trudniejszy okres. Mamy nadzieję, że Wirtualne Spacery zagoszczą u Was na stałe i wzbogacą Waszą sprzedaż i promocję ofert.

Już 204 firmy korzystają w ASARI z Wirtualnych Spacerów! Wspólnie stworzyły 1421 prezentacji i przeprowadziły 772 spotkania on-line.

Jeżeli korzystaliście i chcecie dalej korzystać z Wirtualnych Spacerów i Co-Viewingu nie musicie nic robić. Opłata sama doliczy się do Waszego konta. W przypadku chęci rezygnacji prosimy o kontakt z nami telefonicznie pod numerem 22 830 72 40, mailowo pisząc na adres dok@asari.pl lub bezpośrednio z Waszym opiekunem.

Dołączcie także do ponad 700 osób, które przeszły nasze bezpłatne szkolenie z tworzenia Wirtualnych Spacerów i zdalnego oprowadzania po nieruchomościach.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!