Scalanie kontaktów i firm – zaprowadź nowy porządek w bazie

Podziel się treścią:   

Dawno, dawno temu Twoi pracownicy dodawali kontakty do systemu bez sprawdzania czy już istnieją. W bazie brakowało spójności, a notatki, informacje o transakcjach, nieruchomościach i inne ważne dane były powielane i porozrzucane w różnych miejscach programu. Koniec z tym! Czas, aby nastał nowy porządek.

Wykorzystaj nową funkcję ASARI CRM i zapomnij o chaosie. Teraz możesz scalać osoby i firmy. Wystarczy, że wybierzesz dane, które chcesz połączyć wskazując informacje, które mają zostać zachowane.

Jak to działa?

Wystarczy, że w ASARI CRM zaznaczysz pozycje, które chcesz scalić i w menu Akcje wybierzesz Scal. Następnie pokaże się ekran, który pozwoli wybrać, które informacje mają zostać zachowane.

Ale to nie w tym kryje się największa moc naszej nowej funkcji. Zaawansowane algorytmy przeszukają bazę w poszukiwaniu każdej, najdrobniejszej informacji o scalanych pozycjach, by połączyć je w jedną całość. W ten sposób w jednym miejscu znajdą się wszystkie notatki, transakcje, nieruchomości, poszukiwania i wydarzenia w kalendarzu, a Ty nie stracisz żadnej informacji i zbudujesz spójną historię obsługi klientów i transakcji.

Scalanie kontaktów i firm w CRM

To nie koniec nowości! Wraz z naszą najnowszą funkcją rozbudowaliśmy możliwości wyszukiwarki, która sama wskaże istniejące w bazie duble. Porówna wszystkie numery telefonów i adresy e-mail przygotowując dla Ciebie listę potencjalnych danych do scalenia.

Nie zwlekaj. Zaloguj się do ASARI CRM i zacznij wprowadzać nowy porządek w swojej bazie.

Ważne

Dostęp do funkcji scalania jest sterowany uprawnieniem. Sprawdź swoje ustawienia w menu Grupy > Moduł Kontakty i Moduł firmy zanim zaczniesz z niej korzystać.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!