Nowe pakiety oprogramowania ASARI

Podziel się treścią:   

1. października wprowadziliśmy do naszej oferty nowe pakiety oprogramowania. Od teraz system CRM firmy ASARI jest dostępny w opcji: Firmowy, Oddziałowy oraz Korporacyjny. Ich cechą wspólną jest rozliczanie loginowe. Nowe pakiety oprogramowania posiadają bardziej rozbudowane funkcje w porównaniu do swoich poprzedników.

W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dzięki dostępności oprogramowania w różnych pakietach, nasz system CRM można idealnie dopasować do potrzeb każdej agencji nieruchomości. Oprogramowanie ASARI jest doskonałym wyborem zarówno dla małych, średnich, jak i dużych biur nieruchomości.

Jak dobrać system CRM dla biura nieruchomości?

Wybór odpowiedniego pakietu pozwala dostosować system do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Cechą różnicującą pakiet Oddziałowy od Firmowego jest posiadanie modułów do obsługi oddziałów. Pakiet korporacyjny z kolei pozwala na pełną dowolność w dostosowaniu działania programu. Znajdziesz w nim nie tylko możliwość tworzenia własnych raportów, ale także moduł automatów, który wspomoże działania administracyjne, komunikację i marketing.

W najwyższej wersji ASARI CRM możesz także dowolnie modyfikować układ i wygląd aplikacji przy pomocy wbudowanych wizualnych kreatorów. Pozwala to dostosować aplikację do indywidualnych wymagań i stylu pracy.  Już teraz sprawdź szczegóły naszej oferty i poznaj cennik pakietów oprogramowania ASARI CRM.


Przetestuj za darmo program dla biur nieruchomości ASARI CRM w najnowszej wersji już teraz!

Zobacz więcej

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!