Analityka biznesowa i raporty

Analityka firmy w systemie CRM

Pracuj w modelu Business Intelligence

Wielowymiarowa analiza danych

Każda informacja na temat klientów, firmy, działań, pracowników czy dane finansowe mogą posłużyć do budowy wielowymiarowych raportów. Wykorzystasz je do szukania optymalizacji, w systemach motywacyjnych i w procesie decyzyjnym.

Twórz indywidualne pulpity analityczne

System CRM Twoim centrum dowodzenia

Zgrupuj swoje raporty i stwórz z nich pulpity analityczne dla managerów i pracowników. Monitoruj w systemie CRM w jednym miejscu pracę zespołu, wyniki finansowe, prognozy zysków i skuteczność działań sprzedażowych.

Pulpity raportowe w systemie CRM
Uprawnienia do widoczności raportów CRM

Steruj dostępem do raportów i ich widocznością

Decyduj o widoczności danych

Nie musisz tworzyć wielu raportów dla różych pracowników. Wystarczy kilka, w których określisz, kto może z nich korzystać, a dane jakie w nich zobaczą będą zgodne z ich uprawnieniami i przynależnością do oddziału.

ASARI CRM w praktyce.

Napisz własną historię sukcesu.

Nigdy nie mogłem uzyskać rzetelnych informacji na temat tego jak wygląda rozkład dnia moich pracowników i co zabiera im najwięcej czasu. Zmieniło to dopiero wdrożenie ASARI CRM. Poprosiłem zespół, żeby wysyłał maile, rejestrował rozmowy i układał harmnogram pracy w ASARI. Było to o tyle proste, że już korzystaliśmy z kalendarzy Google, więc je po prostu zsynchronizowalimy, a jeśli chodzi o połączenia telefoniczne, to wyręczyliśmy się ASARI TRACKER. Jakie było moje zdziwinie, gdy okazało się w wygenerowanym raporcie, że prawie każdy w moim zespole pracuje w inny sposób. Jedni więcej dzwonili, inni stawiali na pisanie maili, ale niewiele osób wykazywało chęć organizowania spotkań, a to ta grupa osiągała najlepsze wyniki. Od razu poprosiłem zespół, by szanse na największe kontrakty finalizować w trakcie spotkań. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Wyniki pracowników wzrosły od 16% do 33%.

Jerzy Koordynator działu sprzedaży

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!