Planowanie zadań, spotkań, wydarzeń i rozmów

Pracuj w zaplanowany sposób

Kalendarz Google zintegrowany z systemem CRM

Zintegruj swój kalendarz z Google

Aktualny plan dnia w każdym miejscu

Już nigdy żadne wydarzenie nie nałoży się na inne. Dwustronna komunikacja zapewni spójność Twojego kalendarza niezależnie od tego czy sprawdzasz go w systemie CRM, aplikajci mobilnej, czy bezpośrednio w Google. Wykorzystaj dodatkowe funkcje ASARI i powiązuj wydarzenia z kontaktami, innymi zadaniami lub współpracownikami usprawniając planowanie pracy.

Monitoruj rozmowy z ASARI TRACKER

Automatyzacja obsługi klientów

Chcesz, by każdy dzwoniący automatycznie zapisywał się w ASARI CRM a fakt rozmowy i notatki trafiły do historii jego obsługi? A może potrzebujesz sprawdzić przed odebraniem połączenia dane rozmówcy i podejrzeć związane z nim notatki. To i znacznie więcej potrafi ASARI TRACKER.

Monitoring rozmów w systemie CRM
Automatyczne planowanie pracy w systemie CRM

Wykorzystaj automaty do tworzenia zadań

Automatyczne planowanie pracy

Po spełnieniu określonych warunków ASARI CRM założy w księgowości zadanie dotyczące wystawienia faktury, a dla handlowca, żeby sprawdził czy klient dokonał płatności. Tworzące się automatycznie działania nie tylko dodadzą się do kalendarza. System CRM przypomni także o terminach ich wykonania.

ASARI CRM w praktyce.

Napisz własną historię sukcesu.

W naszej firmie wiele zadań wykonujemy zespołowo, gdyż realizacja projektu wymaga programisty, wdrożeniowca, grafika i menadżera. Składy zespołów są rotacyjne, gdyż specyfika zadań jest różna, a to powoduje problemy z planowaniem pracy. Musimy być bardzo dobrze zorganizowani, żeby spotkania, telekonferencje i zadania nie nachodziły na siebie. Niezwykle pomocne okazało się tu ASARI, gdzie nie dość, że możemy planować różne działania, to możemy do nich podpinać kilka osób, łączyć to z innymi zadaniami i rezerwować sprzęt na potrzeby realizacji usługi. Planowanie pracy z ASARI CRM nie tylko zapewniło nam ład organizacyjny, ale możemy teraz szybciej reagować na braki kadrowe i sprzętowe dzięki czemu realizujemy więcej zleceń.

Joanna Właścicielka biura nieruchomości

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!