Indywidualna customizacja systemu

Zbuduj oprogramowanie CRM po swojemu

Budowa własnego systemu CRM

Dostosuj wygląd i układ aplikacji

Uwzględnij swoje potrzeby w budowie aplikacji

Istotne są dla Ciebie notatki i działania? Ułoż karty danych tak, by były na górze i miały odpowiednią wielkość. Zbierasz dużo danych o kontaktach, to poszerz sekcję z parametrami i zapewnij jej maksymalną czytelność. Takie możliwości masz tylko w ASARI CRM.

Określ zakres zbieranych danych

i zdecyduj, gdzie je wykorzystasz

Nie możesz znaleźć potrzebnego pola? A może brakuje Ci pozycji w słowniku? W naszym systemie możesz dodawać własne parametry i dowolnie modyfikować istniejące. Dodatkowo możesz wykorzystywać je w raportach, do generowania dokumentów i maili oraz decydować, czy mają być widoczne w nagłówkach i na listach.

Własne pola w systemie CRM
Tworzenie indywidualnych raportów

Twórz raporty i buduj pulpity

Stwórz własne centrum dowodzenia

W ASARI CRM wszystkie najważniejsze informacje możesz znaleźć w jednym miejscu. Stwórz dowolną liczbę pulpitów dla siebie i swojego zespołu. Analizujcie swoje wyniki, realizację celów i prognozowane zyski, motywując się do skuteczniejszej pracy.

W trakcie naszej działalności 2 razy przymierzaliśmy się do budowy własnego systemu CRM. Za pierwszym razem próbowaliśmy od zera, za drugim chcieliśmy zmodyfikować istniejące na rynku rozwiązanie. Obie próby nie wypaliły i wiązały się z ogromnymi nakładami finansowy. Wtedy usłyszałem o ASARI CRM, które można niczym z klocków budować pod siebie. Już na pierwszej prezentacji zakochałem się w nim. W kilka dni udało mi się zmodyfikować system pod siebie i nie potrzebowałem do tego programisty. Korzystałem tylko z dostępnych funkcji. Przerobienie wyglądu, rozmieszczenia funkcji i pól w programie to był dopiero początek. Później pojawiły sie indywidualne raporty, automaty i integracje z naszą stroną internetową. Najlepsze jest jednak to, że teraz mogę w dowolnym momencie samodzielnie modyfikować system i nie potrzebuję do tego niczyjej pomocy.

Kazimierz Prezes firmy Consultingowej

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!