System zarządzania dla działów HR

Zarządzanie zespołem i sprzętem

Grupy dostępu i zarządzanie uprawnieniami

Stwórz grupy dostępu i zarządzaj uprawnieniami

Zbuduj strukturę firmy w ASARI CRM

W ASARI CRM możesz decydować o dostępie do funkcji, widoczności danych oraz możliwości ich kasowania i edycji. Rozbudowany system uprawnień i tworzenia grup pozwoli Ci przenieść do oprogramowania kompetencje pracowników i strukturę firmy z możliwością oznaczania stanowisk, przełożonych i oddziałów.

Zarządzaj wyposażeniem firmy i jego przydziałem

Zbuduj ewidencję sprzętu i oprogramowania

Stwórz w ASARI CRM bazę sprzętu i oprogramowania. Przypisz go do pracowników. Drukuj karty odbioru, zdania sprzętu i naklejki ewidencyjne. Sprawdzaj kodem QR, kto opiekuje się urządzeniem i do kiedy jest ważna jego gwarancja.

zarządzanie majątkiem w systemie CRM
Bezpieczeństwo danych w systemie CRM

Zapewnij bezpieczeństwo danych pracowników

Dane osobowe pod kontrolą

ASARI CRM to najbezpieczniejsze miejsce przechowywania danych osobowych. To Ty ustalasz kto ma do nich dostęp i w jakim zakresie. Możesz także decydować jak użytkownicy mają się autoryzować i skąd mogą się logować.

W mojej firmie niewiele osób pracuje stacjonarnie. Każdy ma smartfona, laptopa i dedykowane oprogramowanie. Jest tego na tyle dużo, że trudno się połapać. Czasami sam nie wiem ile licencji na dany soft posiadamy, kto odpowiada za urządzenia i gdzie się znajdują. Nie mając czasu na szukanie i wewnętrzne dochodzenia często kupowaliśmy nowe, a stare odnajdowały się po czasie. Postanowiliśmy to jakoś ogarnąć i stworzyliśmy w ASARI CRM ewidencję sprzętu. Nie sądziłem, że będzie to takie super. Teraz mogę przy pomocy wyszukiwarki sprawdzać czego ile mamy na stanie i kto aktualnie z tego korzysta. Co więcej zeskanowanie specjalnego QR kodu naklejonego na komputer czy drukarkę pokazuje w programie, ile jeszcze do końca gwarancji i czy mamy zapasowe tonery. To też ułatwienie przy zatrudnianiu i żegnaniu się z prawcownikiem. Mogę z systemu wydrukować dokument odbioru lub zdania sprzętu zapewniając sobie porządek w dokumentach.

Dominik Wiceprezes i dyrektor działu HR

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!