Nowy szablon wydruku oferty nieruchomości w ASARI CRM

Podziel się treścią:   

Wydruki ofertowe nieruchomości to materiały, które budują wizerunek Twojej firmy. Oferta przedstawiona w atrakcyjny i przejrzysty sposób jest domeną każdej profesjonalnie działającej agencji nieruchomości. W wielu przypadkach szczegółowa oferta przesłana do klienta znacznie zwiększa szanse na szybszą finalizację transakcji. W programie dla biur nieruchomości ASARI CRM dbamy o to, aby wydruki ofert nieruchomości były przygotowywane zgodnie z najwyższymi standardami. 

Oferta w postaci wydruku może być wygenerowana za pomocą kilku kliknięć myszką. Następnie, w ten sposób przygotowany wydruk, pośrednik może przekazać klientowi podczas oględzin nieruchomości lub przesłać do klienta drogą mailową.

Szablony ofertowe nieruchomości

Do już dostępnych szablonów wydruków dołączył kolejny. Wykorzystaj go w swojej komunikacji z klientami. Pamiętaj, że możesz dostosować kolor drukowanych materiałów, wybierając odpowiedni z ustawień systemu ASARI CRM. W ten sposób przygotowany szablon oferty nieruchomości będzie spójny z ogólnym wizerunkiem i kolorystyką przyjętą w firmie.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!