Logo pod kontrolą – zobacz jak łatwo dostosować jego rozmiar na stronie RWD

Podziel się treścią:   

Obowiązkowym elementem każdej firmowej strony internetowej jest bez wątpienia firmowe logo. Bez znaczenia czy jest to strona www dla biura nieruchomości, czy też firmy z innej branży. Chciałbyś, aby logo Twojej firmy widoczne na stronie internetowej miało inne wymiary? Nic prostszego! Możesz łatwo zmienić jego rozmiar przy pomocy wbudowanych narzędzi. Zobacz, jak to zrobić na przykładzie szablonów stron internetowych dostępnych w systemie ASARI!

Strona internetowa dla biura nieruchomości, którą możesz stworzyć przy pomocy kreatora dostępnego w oprogramowaniu ASARI, jest oparta o system WordPress. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia użytkownikom zarządzanie stroną internetową oraz wdrażanie nowych funkcjonalności. Dzięki niemu w naszych szablonach stron www dla biur nieruchomości możesz dokonać zmian rozmiaru logo przy pomocy dedykowanej do tego funkcji.

Zmiana rozmiaru logo w WordPress dla szablonów stron ASARI

Zmiana rozmiaru logo w panelu administracyjnym WordPress dla szablonów ASARI

Jak zmienić rozmiar logo w WordPress dla szablonów ASARI?

Aby zmienić rozmiar logo w WordPress, wystarczy zalogować się do systemu administracyjnego. Następnie w menu wybrać opcję Wygląd i kliknąć Ustawienia szablonu. Rozmiar firmowego logo jest określony w procentach w stosunku do rzeczywistych rozmiarów dodanej grafiki. Możesz wybrać najbardziej odpowiedni rozmiar logo z zakresu od 100 do 200%. W tym samym miejscu w panelu administracyjnym możesz również podmienić plik z logotypem, a także dodać favicon – ikonę ulubionych, która wyświetla się w tytule zakładki.


Przetestuj za darmo najnowszy program dla biur nieruchomości ASARI CRM. Zarządzanie bazą ogłoszeń, automatyczne eksporty, generowanie raportów – to tylko niektóre z funkcji oprogramowania polecanego przez wielu pośredników nieruchomości!

Zobacz więcej

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!