Jakich błędów unikać przy publikacji ogłoszeń nieruchomości?

Podziel się treścią:   

620x160

Dlaczego jedne ogłoszenia działają, a inne nie? Jak to się dzieje, że dwie widniejące obok siebie oferty mogą mieć odmienne ilości wyświetleń i różny stopień konwersji? Dowiedz się co zrobić, by wzmocnić przekaz i zwiększyć skuteczność ogłoszenia.

Daj się znaleźć i zachęć do kliknięcia

Żadna, nawet najbardziej atrakcyjna oferta nie przyniesie korzyści, jeśli… nie zostanie przeczytana. Tak. Podstawą sukcesu jest nakłonienie użytkownika do kliknięcia w link przekierowujący do właściwej treści. Zatem daj się znaleźć użytkownikom w internecie, dodawaj Twoje ogłoszenia do najpopularniejszych portali ogłoszeniowych. Zwróć uwagę na portale specjalistyczne, które skupiają się na nieruchomościach jak np. darmowy portal Homla.pl. Im więcej portali wyświetla Twoje ogłoszenia tym więcej osób w nie kliknie!

Kolejnym czynnikiem, zwiększającym klikalność nawet o 80% jest miniatura zdjęcia. Można zaryzykować stwierdzenie, że to absolutne minimum, gdyż ogłoszenia bez zdjęć najczęściej są pomijane przez użytkowników i z góry traktowane jako nieatrakcyjne.

Treść, wygląd i dodatki

Jeśli użytkownik wyraził zainteresowanie ofertą i kliknął link prowadzący do głównej treści, połowę sukcesu masz już za sobą. Tę łatwiejszą połowę. Teraz trzeba klienta zachęcić do kupna. Sam tekst nie wystarczy. Warto wzbogacić reklamę o serię zdjęć w wysokiej rozdzielczości, przedstawiających obiekt sprzedaży. Można także pokusić się o wstawienie filmu promującego nieruchomość, produkt lub usługę, gdyż wideo znacząco podnosi atrakcyjność przekazu. W przypadku nieruchomości atrakcyjną formą prezentacji będzie umożliwienie potencjalnemu nabywcy odbycie wirtualnego spaceru po obiekcie. Każda forma urozmaicenia ogłoszenia będzie działała na Twoją korzyść!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej jakich błędów unikać przy publikacji ogłoszeń nieruchomości, oraz chciałbyś rozwijać Swoje umiejętności handlowe to masz do tego teraz świetną okazję! Ogólnopolski darmowy portal ogłoszeń z rynku nieruchomości Homla.pl prowadzi darmowy dział porad dla Biur i Agentów nieruchomości a treści są tworzone przez specjalistów z rynku!

Źródło: homla.pl – wyszukiwarka nieruchomości

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!