Co-Viewing – wspólne oglądanie nieruchomości z klientem w trybie live

Podziel się treścią:   

Przedstawiamy nowe narzędzie, które pomoże organizować spotkania z klientami on-line bez wychodzenia z domu. Teraz wszystkim klientom ASARI korzystającym z Wirtualnych Spacerów udostępniamy bezpłatnie do końca maja 2020 dodatkową usługę Co-Viewing i VR. Dzięki niej:

  • wirtualnie oprowadzisz klienta po nieruchomości,
  • pokażesz mu na co zwrócić uwagę,
  • będziesz jego oczami,
  • odpowiesz na jego wszystkie pytania,
  • a on poczuje się jakbyście byli tam razem.

Wykorzystaj ten czas, dalej rozwijaj firmę i wprowadzaj w swoim biurze nowoczesny sposób prezentacji nieruchomości z Co-Viewingiem i VR od EVRYPLACE i ASARI.

Co-viewing czyli wirtualna prezentacja nieruchomości w ASARI CRMCo-Viewing umożliwia wspólne oglądanie nieruchomości z klientami . Jako organizator prezentacji możesz przejąć kontrolę nad ich ekranem i pokazywać wnętrze w zamierzony przez siebie sposób. Dodatkowo funkcje takie jak rysowanie i wskazywanie elementów w przestrzeni pomogą Ci rozbudzić wyobraźnię nabywców. Jeśli chcesz możesz dać im wolną rękę i pozwolić oglądać wszystko samodzielnie. Patrzysz wtedy na nieruchomość ich oczami, odpowiadasz na pytania i rozwiewasz wątpliwości. Chcesz więcej? Wykorzystaj okulary VR i przeprowadź prezentację jakbyście byli tam naprawdę! Dowiedz się, jak uruchomić i obsługiwać usługi Co-Viewing i VR.

Masz pytania lub chcesz się dowiedzieć jak zacząć korzystać z Wirtualnych Spacerów, Co-Viewingu i VR? Skontaktuj się bezpośrednio z Twoim opiekunem lub zadzwoń do nas na numer 22 830 72 40. Możesz też napisać na dok@asari.pl

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!