Usprawnione zarządzanie aktualizacją oferty i poszukiwania

Podziel się treścią:   

Jednym z najważniejszych pól opisujących ofertę jest Data aktualizacji. Pole to oznacza kiedy ostatnio agent kontaktował się z klientem celem potwierdzenia, że oferta lub poszukiwanie są aktualne. Pole to jest szczególnie przydatne w przypadku pracy z ofertami otwartymi. Dzięki niemu pracownik może pokazać reszcie zespołu, że oferta wciąż jest aktualna.

Aktualizacja ofert w ASARI CRM

Aby ułatwić oznaczanie aktualności oferty dodaliśmy nową opcję. Teraz po każdej edycji oferty czy poszukiwania program zapyta czy przy okazji podbić datę aktualizacji. Dzięki temu, jeśli edycja wynika z kontaktu z właścicielem i nastąpiła zmiana ceny, opisu czy modyfikacja warunków umowy, to od razu będzie można podbić datę aktualizacji.

aktualizowanie2

Wcześniej podbicie daty aktualizacji wymagało wybrania z menu akcje dedykowanej opcji. Ta funkcja pozostaje, ale nowy mechanizm pozwoli sprawniej i szybciej zarządzać aktualnością oferty. Nie trzeba będzie już pamiętać, by po edycji wykonać dodatkową czynność – program sam się nam przypomni.

Administrator może także zdecydować, czy chce korzystać z nowej funkcji. Pytanie o aktualizację w trakcie edycji można wyłączyć dla całej firmy w ustawieniach administracyjnych.

aktualizowanie3

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Pamiętaj, że zawsze możesz ręcznie podbić datę aktualizacji:

aktualizowanie5

Z kolei biura użytkujące ASARI w wersji srebrnej lub wyższej mają dostęp do portletu, który listuje oferty nieaktualizowane powyżej 30 dni. Dzięki temu program przypomina o pilnowaniu porządku w Twojej bazie danych.

aktualizowanie4b

Więcej informacji znajduje się w instrukcji Aktualizacja ofert

Podziel się treścią:   

Tagi:

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!