Nowy przycisk w kalkulatorze opłat

Podziel się treścią:   

Kalkulator opłat dodatkowych przy zakupie nieruchomości to jedna z bardziej użytecznych funkcji dla klientów biur nieruchomości. Dzięki niej klienci zainteresowani zakupem nieruchomości mogą w ciągu kilku chwil poznać symulację wszystkich kosztów dodatkowych, na jakie muszą być przygotowani w związku z transakcją. W naszym kalkulatorze opłat dodaliśmy opcję, na którą z niecierpliwością czekało wielu pośredników nieruchomości.

Funkcja wydruku kalkulacji kosztów dodatkowych pozwala na wygenerowanie pliku .pdf z indywidualnymi wyliczeniami. Następnie plik może być wysłany do klienta drogą elektroniczną lub wydrukowany i przekazany podczas spotkania. Wydruk kalkulacji zawiera dane kontaktowe do agenta. W ten sposób program dla biur nieruchomości od ASARI został wzbogacony o kolejną, użyteczną funkcję.

Kalkulator opłat przy zakupie nieruchomości – jak działa?

Kalkulator uwzględnia wszystkie koszty, na jakie musi być przygotowany klient podczas zakupu nieruchomości. W kalkulatorze wystarczy wybrać przedmiot sprzedaży, określić cenę oraz procent prowizji agencji. Wówczas kalkulator dostępny w naszym systemie CRM wskaże m.in. ile wyniesie podatek od czynności cywilnoprawnych, wynagrodzenie notariusza czy też opłata za wpis własności w księdze wieczystej.

Najnowszą funkcję znajdziesz w kalkulatorze opłat dostępnym w menu Akcje.

Kalkulator opłat dodatkowych przy zakupie nieruchomości

Wydruk będzie zawierać taką samą stopkę, jaka pojawia się w ofertach: dane agenta, który drukuje i firma


Poznaj system CRM firmy ASARI. Wypróbuj program dla biur nieruchomości.

Przetestuj za darmo

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!