asariPartner – aktualizacja 2011.02.04

Podziel się treścią:   

Nowa aktualizacja systemu asariPartner jest już dostępna! Wprowadziliśmy kilka zmian, które jeszcze bardziej ułatwią zarządzanie agencją nieruchomości. Program dla biur nieruchomości umożliwia teraz m.in. ukrywanie agentów nieaktywnych.

Ukrywanie agentów nieaktywnych

W programie ASARI Partner została dodana nowa, użyteczna funkcja. Umożliwia ona ukrywanie agentów nieaktywnych. Jest przydatna szczególnie w biurach nieruchomości, gdzie rotacja użytkowników jest bardzo duża. Wówczas przeszukanie całej listy mogło być problematyczne. Lista nieaktywnych agentów pojawia się na dole, a każdy z nich jest oznaczony w specjalny sposób.

Drukowanie ofert nieruchomości ze zdjęciami

Wprowadziliśmy również poprawkę w drukowaniu ofert nieruchomości ze zdjęciami. Po wprowadzeniu notatki nie są resetowane ustawienia dotyczące zdjęć. To znacznie ułatwia przygotowanie i wysyłkę oferty do klienta. Skorzystaj z nowej opcji i wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje oprogramowanie dla biur nieruchomości ASARI.


Przetestuj za darmo oprogramowanie dla biur nieruchomości ASARI CRM w najnowszej wersji. Zarządzanie bazą ogłoszeń i klientów, automatyczny eksport ofert, zintegrowana strona www – to tylko niektóre z zalet systemu CRM firmy ASARI.

Zobacz więcej

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!