Najnowsza wersja ASARI TRACKER

Podziel się treścią:   

Ostatnia aktualizacja ASARI TRACKER przyniosła szereg nowości, które sprawiają, że praca z aplikacją jest jeszcze wygodniejsza i łatwiejsza. Kliknij i zobacz co się zmieniło.

Lista nowości w wersji 2.01

  • Zmienił się sposób nawigacji po połączeniach, które nie zostały zapisane jeszcze w ASARI CRM. Teraz zamiast strzałek do ich przewijania są wykorzystywane kropeczki, które będą równocześnie symbolizować ile połączeń jest jeszcze do opisania.
  • Pozycja Utwórz kontakt w telefonie, która dodaje rozmówcę do książki kontaktowej w telefonie będzie dostępne nie tylko przy pierwszym zapisie rozmówcy, ale także przy kolejnych połączeniach pod oknem do wpisywania notatki.
  • Poszukiwanie i nieruchomość możesz dodać także przy kolejnych rozmowach.
  • Dodatkowe opcje po kliknięciu Nigdy nie rejestruj. W następnym kroku możesz wybrać, by nie rejestrować Zawsze lub Teraz. Przy drugiej opcji połączenie będzie pomijane przy zapisie w ASARI CRM, ale ASARI TRACKER przy następnym połączeniu znowu się zapyta czy rejestrować rozmówcę i połączenie.
  • W panelu Nigdy nie rejestruj pojawiał się opcja dodawania obok kontaktów wybranych z pamięci telefonu także numerów wpisywanych ręcznie.
  • Gdy w telefonie przez dłuższy czas będą pozostawać nieopisane połączenia ASARI TRACKER Ci o nich przypomni.
  • Program będzie monitorował tryb wykorzystania baterii w telefonie i w razie konieczności poprosi o jego przełączenie, aby zapewnić Ci maksymalną wydajność w działaniu aplikacji.

Chcesz skorzystać z najnowszej wersji ASARI TRACKER. Uruchom w swoim telefonie aplikację i z rozwijanego menu wybierz Sprawdź aktualizacje. Kolejne kroki podpowie Ci program w trakcie instalacji.

Nie korzystasz jeszcze z ASARI TRACKER, a chcesz przetestować go w działaniu. Wypełnij poniższy formularz i uzyskaj najnowszą wersję oprogramowania, która wesprze Cię w działaniach sprzedażowych.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!