Multi Custom Fieldy – koniec z powielaniem własnych pól dla każdego typu nieruchomości

Podziel się treścią:   

Teraz w nieruchomościach i poszukiwaniach nie musisz tworzyć wielu osobnych, takich samych custom fieldów (pól niestandardowych) dla każdego typu nieruchomości. Wystarczy zdefiniować własne pole raz i korzystać z niego wielokrotnie.

Nowy rodzaj pól będzie dostępny w zakładkach Nieruchomości jak i Poszukiwania. Pozwoli on na wielokrotne wykorzystywanie raz zdefiniowanego parametrów przy różnych typach danych. Dzięki temu łatwiej będzie można m. in. zarządzać układem pól, analizować bazę w raportach i integrować system CRM ze stronami WWW. Sprawdź, jak działa nowa funkcja. 

Dawniej, żeby korzystać z Custom Field’ów zawierających tę samą informację w różnych typach nieruchomości, trzeba je było tworzyć za każdym razem osobno. Od teraz raz stworzone pole niestandardowe będzie można wykorzystywać wielokrotnie. 


Zobacz, jak w ASARI CRM dodawać własne pola.

Uruchom instrukcję

Jak stworzyć Multi Custom field

Wystarczy przy dodawaniu nowego lub przy istniejącym polu zaznaczyć opcję Multi (nieodwracalne), a stworzony parametr będzie można wielokrotnie wybierać z listy po prawej stronie przy dowolnym typie nieruchomości.

Multi Custom Field w CRM

Wykorzystaj Multi Custom Fieldy w praktyce

Dodając do każdego typu nieruchomości jedno i to samo pole licytacja komornicza, skomplikowana sytuacja prawna, okazyjna cena można łatwo filtrować oferty z różnych działów. Pozwoli to także definiować filtry, z których będzie można korzystać w każdej chwili. To nie koniec możliwości brak powielonych pól ułatwi budowanie wydruków i innych szablonów dokumentów i mali, które będzie można wykorzystać w komunikacji z klientami.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!