Historia edycji notatek – to się przyda!

Podziel się treścią:   

Zakładka “Zmiana pól” wzbogaciła się o nową funkcję. Od teraz będziecie mogli podejrzeć historię edycji notatek. Dotyczy to zapisów zarówno z ASARI CRM, jak i ASARI Tracker. Dzięki temu zyskacie wgląd do zmian, co przyda się w różnych okazjach. W jakich? Zaraz się dowiecie – zapraszamy do szybkiej lektury.

Z nową funkcją spotkacie się wszędzie tam, gdzie dodawane są notatki. Żeby podejrzeć ich historię zmian, wystarczy wejść w zakładkę “Zmiana pól”, którą już dobrze znacie. Robiąc to, wyświetlą się wszystkie wersje utworzonych notatek. Przyda się, to na przykład gdy handlowiec po kolejnej rozmowie nieopatrznie nadpisał poprzednią notkę i utracił jej treść. Jednocześnie, kiedy inny pracownik chce sprawdzić historyczne wpisy, to będzie mógł je łatwo podejrzeć. Przyda się to, szczególnie gdy jego kolega będzie nieobecny w biurze.

Historia edycji notatek w systemie CRM

Dzięki temu, że ASARI CRM odkłada w pamięci historię edycji notatek, to żadna informacja Wam nie umknie. Sytuacje, w których nadpisuje się notatki, są różne. Jednak od teraz zawsze sprawdzisz, co się zmieniło.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!