Indywidualna numeracja faktur dla każdego oddziału – dbamy o Twoją księgowość

Podziel się treścią:   

Kiedy Twoja firma ma kilka oddziałów, a niektóre z nich są franczyzami, sprawa wystawiania faktur jest niezwykle ważna. Teraz w ASARI CRM dajemy możliwość, by każdy oddział mógł numerować faktury w indywidualny sposób.

Wcześniej wszystkie faktury wystawiane w jednej firmie miały taki sam sposób numerowania faktur. Można było dostosować jego schemat do indywidualnych potrzeb, ale zmiany wpływały globalnie na całe konto. W przypadku firm wielooddziałowych i franczyzowych nie zawsze było to wygodne. Dlatego wprowadziliśmy możliwość ustawiania maski (schematu) numeracji faktur dla każdego oddziału z osobna. 

Numeracja faktur w systemie CRM

Wprowadzenie rozdzielenia numeracji nie jest równoznaczne z tym, że wszystkie oddziały muszą stosować swoje schematy. Załóżmy ze mamy firmę, która ma zarówno swoje oddziały jak i partnerów franczyzowych. W naszym systemie, Oddziały własne moja mieć numeracje wedle głównego schematu, a franczyzowe w miarę potrzeb indywidualne.

Możliwość wprowadzenia własnej maski w oddziale możesz dokonywać w menu Numeracja faktur po wcześniejszym zaznaczeniu przy edycji oddziału pola Własny numerator faktur

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!