asariWEB wysyła oferty na nowy portal

Podziel się treścią:   

domygrunty.pl - logo

Lista portali, na które można wykonać eksport ogłoszeń z programu dla biur nieruchomości firmy ASARI, wciąż się powiększa. Do listy portali, z którymi współpracuje ASARI WEB, dołączył właśnie nowy, bezpłatny serwis ogłoszeniowy domygrunty.pl. Jeśli posiadasz konto na portalu, skonfiguruj oprogramowanie swojego biura nieruchomości i publikuj ogłoszenia za darmo.

Automatyczny eksport ogłoszeń na portale nieruchomości to jedna z najbardziej przydatnych funkcji w systemach dla biur nieruchomości. W przypadku publikacji ogłoszeń na większej liczbie portali takie rozwiązanie znacznie ułatwia pracę pośrednika, oszczędzając jego cenny czas. Aktualną listę portali dostępnych w ramach funkcji automatycznej publikacji ogłoszeń znajdziesz w zakładce Eksport ofert na naszej stronie internetowej.


Przetestuj za darmo oprogramowanie dla biur nieruchomości ASARI CRM w najnowszej wersji. Zarządzanie bazą ogłoszeń i klientów, automatyczny eksport ofert, zintegrowana strona www – to tylko niektóre z zalet systemu CRM firmy ASARI.

Zobacz więcej

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!