Zarządzanie relacjami z klientami

oraz z partnerami, pracownikami i firmą

baza CRM

Zdefiniuj własny zakres
zbieranych danych

Bądź autorem własnej bazy

Prowadzisz akcję marketingową i chcesz zdefiniować źródła pozyskania kontaktów? A może potrzebujesz wprowadzić nowy słownik, by klasyfikować klientów ze względu na zasobność portfela? W ASARI CRM możesz dowolnie tworzyć pola, decydować gdzie będą wyświetlane i wykorzystać je w raportach.

Buduj historię
obsługi klientów

Pełna informacja dotycząca obsługi kontaktów

W ASARI CRM możesz nie tylko zapisywać kontakty, rozmowy, wiadomości, zadania czy spotkania. Nasz system stworzy także między tymi elementami sieć powiązań budując pełną historię obsługi klienta.

Historia obsługi klientów
Bezpieczeństwo danych CRM

Kontroluj bezpieczeństwo
bazy danych

Najwyższe standardy ochrony danych

Baza danych to największa wartość Twojej firmy, dlatego w ASARI zapewniamy jej najwyższy poziom bezpieczeństwa. Spełniamy surowe wymogi ochrony danych osobowych i przechodzimy regularne audyty. Dodatkowo możesz określić poziomy dostępu do danych oraz wskazać kto ma mieć możliwośc ich edycji.

ASARI CRM w praktyce

Napisz własną historię sukcesu

działania w ASARI CRM

Szykowaliśmy się do wprowadzenia na rynek nowego produktu. Chcieliśmy sprawdzić jakie będzie nim zainteresowanie wśród naszych aktualnych klientów i oznaczyć w systemie tych, którzy byliby od razu skłonni go kupić. W ASARI CRM było to bardzo proste. Zdefiniowaliśmy nowy słownik i w trakcie rozmów oznaczaliśmy zainteresowanych zakupem. W drugim polu wpisywaliśmy kwotę jaką byli w stanie wydać na nowy produkt. Okazało się, że w ten sposób nie tylko stworzyliśmy bazę potencjalnych nabywców, ale także dowiedzieliśmy się, że klienci są w stanie zapłacić za nasz produkt o 28% więcej niż na początku planowaliśmy. Wprowadzając produkt podnieśliśmy jego pierwotną cenę i to była dobra decyzja. Sama sprzedaż w dniu premiery dzięki wcześniejszej selekcji bazy przerosła nasze oczekiwania.

Andrzej Product Manager

działania w ASARI CRM

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!