Zadania, spotkania, wydarzenia i rozmowy

Pracuj w zaplanowany sposób

Kalendarz CRM Google

Zintegruj swój kalendarz
z Google

Korzystaj z integracji w obu kierunkach

Już nigdy żadne wydarzenia nie nałoży się na inne. Dwustronna komunikacja zapewni spójność Twojego kalendarza niezależnie od tego gdzie go sprawdzasz. Wykorzystaj dodatkowe funkcje ASARI i powiązuj wydarzenia z kontaktami, innymi zadaniami lub wspołpracownikami usprawniając planowanie pracy.

Monitoruj rozmowy
z ASARI TRACKER

Automatyzacja obsługi klientów

Chcesz, by każdy dzwoniący automatycznie zapisywał się w ASARI CRM a fakt rozmowy i notatki trafiły do historii jego obsługi? A może potrzebujesz sprawdzić przed odebraniem połączenia dane rozmówcy i podejrzeć związane z nim notatki. To i znacznie więcej potrafi ASARI TRACKER.

Analiza rozmów telefonicznych
Działania automatyczne

Wykorzystaj automaty
do tworzenia zadań

Automatyczne planowanie pracy

Po spełnieniu określonych warunków ASARI CRM założy w księgowości zadanie dotyczące wystawienia faktury, a dla handlowca, żeby sprawdził czy klient dokonał płatności. Tworzące się automatycznie wydarzenia nie tylko dodadzą się do kalendarza, ale przypomną Ci także o terminie ich wykonania.

ASARI CRM w praktyce

Napisz własną historię sukcesu

działania w ASARI CRM

W naszej firmie wiele zadań wykonujemy zespołowo, gdyż realizacja projektu wymaga programisty, wdrożeniowca, grafika i menadżera. Składy zespołów są rotacyjne, gdyż specyfika zadań jest różna, a to powoduje problemy z planowaniem pracy. Musimy być bardzo dobrze zorganizowani, żeby spotkania, telekonferencje i zadania nie nachodziły na siebie. Niezwykle pomocne okazało się tu ASARI, gdzie nie dość, że możemy planować różne działania, to możemy do nich podpinać kilka osób, łączyć to z innymi zadaniami i rezerwować sprzęt na potrzeby realizacji usługi. Planowanie pracy z ASARI CRM nie tylko zapewniło nam ład organizacyjny, ale możemy teraz szybciej reagować na braki kadrowe i sprzętowe dzięki czemu realizujemy więcej zleceń.

Aleksander Project manager

działania w ASARI CRM

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj za darmo!